Pomohol vám suplementor?

mysidlo
12. feb 2007

Su tu mamicky, ktore pouzivali suplementor na krmenie deti? Pomohol vam?
Pre tie, co nevedia o co ide: Suplementor je nadobka s dvomi tenkymi hadickami. Nadobka sa naplni mliekom a zavesi na krk. Hadicky sa pripevnia na bradavky. Pri krmeni dieta saje bradavku a pije tak mlieko zo suplementora. Zaroven tak aj stimuluje prsia na tvorbu mlieka.
Vraj sa tymto sposobom podarilo dosiahnut dojcenie aj u zien, ktore neporodili, ale deticky si napriklad adoptovali.
Ja ho pouzivam viac ako mesiac a vyrazne vysledky nevidim. Podla laktacnej poradkyne suplementor pouzivam spravne.

annag
23. júl 2009

dá sa kúpiť rýchlo aj cez internetový obchod

ededik
23. júl 2009

Baby, ja ho mám na predaj.....nový, nepoužitý, nevybalený...MEdelu...
jednoducho nebol čas...radšej odsávam a mm podávam cez fľašu...
AK máte záujem napíšte mi.

veruska007
24. júl 2009

Ahoj,
tak ja zkousela kvuli kojeni uplne vsechno, co se dalo, ale uz z porodnice jsme sli castecne s dokrmem. Ted ma Honzik 4 mesice a diky dobrym radam Annag nakojim aspon polovicku davky, ale vic jsem se nikdy nerozkojila, at jsem zkousela, co se dalo 😖 . Nicmene Honzik je spokojene miminko, pribira porad pomaleji (ted ma 5,5 kg), ale je zdravy, to je hlavni.

awalancha3
21. jan 2011

aj ja mam medelu suplementor na predaj- novy, nevybaleny.....v okoli BA priveziem

funy
15. aug 2014

@levica76 ahoj chcela by som saspytat ci to ma vyznam kupit ak sa mi maly narodil v 25 tt a v nemocnici je krmeny flasou, teraz zacne 38 t a saci reflex ma lebo ked ho prikladam tak zacne tahat ale unavi sa a potom jeine z flase. sestricky mi nic o cievke nehovorili ale ja hy som to skusila

luba41
15. aug 2014

@funy najlepšie čo najskôr skonataktovať sa s laktačnou poradkynou ktorá má skúsenosti s predčasniatkami..tá zhodnotí situáciu a určite poradí ako ďalej... 😉 http://www.mamila.sk/pre-matky/poradkyne-pri-do...

martinocka1
16. nov 2015

Ahoj baby mam dvojicky a nedari sa mi ich plne kojit,maju dva mesiace,dokrmujem nutrilon ha,uz v porodnici im dali flasku,moc ma to mrzi,mam este dvoch chlapcov a tych som kojila do dvoch rokov plne,odsavam aj elektrickou medelou,ale najhorsie je,ze uz ani prsnik nechcu,protestuju strasne,po flaske su napapane a stastne,je to vycerpavajuce a stresujuce,ked si ich chcem prikladat a ony nechcu ani ked su hladne.Asi to vzdam,mam este dva deti 8 a 3 a proste uplne vsetko stoji len kvoli kojeniu,odsavaniu a stale dokola kedze su dve,takze budu papat nutrilon a budem sa popritom snazit odsavat co to ide☹(

paulakolla
19. nov 2015

@martinocka1 Skus ten suplementor a zacni s kojit rovno s nim. Mliecko pojde Um zo suplementora a zaroven tvoje MM,ktore je redsie a preto si ho babo vytiahne prednostne. Chlapci si tak zvyknu ze v prsiach je dost mliecka a aj pekne tecie.Tak si aj postupne zvysis produkciu mliecka a casom budes moct cisto dojcit a potom dokrmit suplementorom. Nakoniec sa mozno dopracujes k tomu, ze suplementor a teda ani UM uz nebudes potrebovat.

paulakolla
19. nov 2015

@martinocka1 Ja tiez pouzivam suplementor. Z porodnice som odchadzala len s par kvapkami mlieka. Moja mini ma teraz 3 mesiace a najprv ju cisto dojcim a potom dokrmim suplementorom. Uz si nevycitam ze sa mi nedari plne dojcit.Som stastna,ze aspon nejake MM vyprodukujem a vdaka pouzivania cievky by som on ani tak skoro nemala prist. UM sa mienim zbavit takym sposobom,ze ked bude mat mala 4 mesiace (ukoncene), zacnem jej davat prve zeleninove prikrmy a budem uz len dojcit. Cize nahradim UM prikrmami. Uvidime ci to pojde🙂

paulakolla
19. nov 2015

@martinocka1 Inac mam kamosku,ktorej sa podarilo po mesiaci pouzivania suplementora prejst na plne dojcenie 🙂

sardinka335
19. nov 2015

Nie nepomohol ani ,,super mentor,, 🙂 Maly sa nechcel prisať, ťahať a celkovo to bolo vyčerpavajuce taketo ,,krmenie,, s jedujucim sa dieťaťom, len doma prikuta lebo ved kde takto mozem isť krmiť... brr...pri dalších deťoch som to uz ani vidieť nechcela.

@martinocka1 pozri máš doma 4 deti, ktore ta potrebuju, ked to nejde tak to nejde...zvykli si na flašu lebo tam to pekne tečie a nemusia sa namahať -cesta späť bude len taka ze im flašu nedáš a budeš sa snaziť kojiť. Bude to o nervy a vysledok bud sa chytia alebo len umrnčane nervozne deti a ty detto s nimi a nakoniec tu flašku aj tak daš lebo ten rev a nespokojnot nie len ze nevydržíš .srdce a inštinkt nakrmiť dieťa ti neda ale aj tvoje ,,pozostale,, deti budu citiť doma dusnu atmosferu. Tým samozrejme netrdím ze cesta späť nie je len je ťažka a treba s tým ratať ze bude vyžadovať ,,obete,,.
Nechapem čo si zeny furt vyčitaju ze nekoja ak to naozaj nejde. Pripadne im odsavaj na par davok. ,,Kvalita,, matky sa nehodnotí tým ako rodila a ako deti krmi... 🙂

martinocka1
19. nov 2015

Dakujem baby mate pravdu,starsieho so kojila rok a mladsieho syna 2 a pol,takze som dobra dojka😀😀,len toto su dvojcata dievcatka a to su dokopy uz 4 deti a to uz sa neda vyhradne len venovat dvojcatam,takze som sa dala do pohody,odsavam kolko mozem a davam nutrilon ha,ale ten suplementor veru skusim,potom sa ozvem

cypercanka1
11. mar 2022

@tamita ešte máte ten sumplementir?