Používame cookies. Viac informácií tu. OK
lavender21
21. nov 2018

@jonka23 naša malá 16-mesačná sa naučila pekne zaspávať sama v postieľke, keď sme boli pred dvoma týždňami u našich. Ako sme sa vrátili domov, spánok bojkotuje a doma jednoducho nezaspí. V kočíku následne zaspí do 5 minút. Tak ju chodíme uspávať vonku a keď zaspí, preložíme ju do postieľky, kde spí aj dve hodiny niekedy. Verím, že je to len obdobie, ktoré ako prišlo, tak zas prejde a bude zas zaspávať inak... Ak ho chceš naozaj odstaviť, tak mu prsník nedávaj, zober ho do kočíka a uspi ho tak. Budeš z toho menej nervózna a malý tiež. Pár dní sme s manželom boli strašne vytočení, keď nevedela zaspať, ale vôbec k ničomu to neviedlo. Akurát malá mala záchvaty revu a i tak za žiadnych okolností doma nezaspala... a to má režim pravidelný a so spánkom problémy nemala...

ajka0207
21. nov 2018

@jonka23 ja uspavam tak, ze si lahnem a proste si ju "nevsimam", niekedy aj hodinu trva kym si lahne ku mne, ale zas nikdy nie dlhsie a ja proste tu hodinu nevstanem z postele, pokial vyslovene nerobi nejake hluposti. Ked uz si lahne, tak zaspi do piatich minut.

miruslb
21. nov 2018

A u nás je to teraz naopak. Do teraz spavala dá sa povedať iba v kočíku a na čerstvom vzduchu. Asi týždeň je tomu tak, že zaspí iba doma, lebo objavila čaro športovej časti a teraz sa vonku chce iba pozerať a sedieť.

veuska2
21. nov 2018

Ja som sa snazila tiez uplne odstavit,ale to uspavanie bol masaker. Tak som to vzdala a dam mu cucnut na uspatie na obed a vecer. Maly ma 18 mes.

jonka23
autor
21. nov 2018

@ajka0207 no ved aj Ja pri ňom ležím lenže on stále vstáva z postele vyberá si hračky a keď ho zas vezmem do postele začne vyvádzať ...uz ma to nebaví tam prí ňom ležať a zbytočne tratit čas ktorý by som stihla urobiť všelijaké iné veci doma...hi hi Lenže samého v izbe nemôžem nechať lebo z postieľky vylieza by mohol spadnúť a vieme aké sú deti šikovne čokoľvek by sa mohlo stať takže radšej ležím pri ňom a teším sa z jeho prítomnosti aj keď ma veľmi hnevá môj nezbednik

jonka23
autor
21. nov 2018

@lavender21 asi budem teda chodiť na prechádzky..lebo toto je fakt stres!!!

jonka23
autor
21. nov 2018

@miruslb
@veuska2 aj môj má 18!!!tiez ho neviem inak uspať ...ale večer to niekedy zvláda aj bez prsníka...nakŕmim ho dám mu cicu a potim sa idene umyť a do postele....tiež tam bojuje vybieha...ale ide to rýchlejšie ako na obed!!

ajka0207
21. nov 2018

@jonka23 ja som rada ze hodinu mozem lezat a mam zamienku preco neupratujem :D aj moja furt odbieha, ale teda ked vidi ze ja "spim" tak to vzda. Ja som teraz v 14. tyzdni, a nenesiem to uplne najlepsie, tak som rada ze si oddychnem.

ifava
21. nov 2018

Skusat a skusat 🙂 Furt sa snazit nejako nadstavit ten rezim 🙂

lavender21
21. nov 2018

@jonka23 u nás keď sme sa nastavili na to, že ju ideme uložiť vonku v kočíku, tak je to lepšie, aspoň nás tak nestresuje keď nevie zaspať doma a vyvádza... Inak večer vypije v postieľke mlieko, otočí sa na bok a spí. Tak to bolo chvíľu aj cez deň, len teraz zas špekuluje. Sme na ňu doma dvaja s manželom, lebo ja mám rizikové tehotenstvo, uspáva ju stále on a teda keď tak strašne vyvádza, tak nás to oboch na zvyšok dňa rozhodí. To ozaj je pre našu psychiku lepšie posadiť do kočíka a uspať bez boja... Odporúčam 😉

jonka23
autor
21. nov 2018

@lavender21 máte pravdu...už mi je z toho riadne tupo Birke der ...a on sa len smeje a škeri...hi hi....zlatíčko moje!!!

lavender21
21. nov 2018

@jonka23 to je teraz také rozkošné obdobie, v jednej chvíli sú tie deti úplne na zjedenie a rozkošné a v ďalšej chvíli ide človek pri nich explodovať od nervov. 😁 Tak veľa šťastia s malým šibalom 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli