Poraďte niečo na ovisnuté prsia

onestar
8. dec 2012

Ahojte mamicky,poradte nejaky pripravok na moje prsia,ktore po roku kojenia vyzeraju strasne ☹ rozmyslam nad DECOLENOM co reklamovali...dakujem..P.S : na plastiku nemam 🙂

sissy27
8. dec 2012

@onestar odkladaj si peniažky, ktoré by si vyhodila za krémy a zachvíľu si našetríš na plastiku - lebo nič iné nefunguje... tak ako nie sú zázračné tabletky na chudnutie, pri ktorých môžeš ležať pri telke a zjesť všetko čo nezje teba a schudneš, tak neexistujú zázračné krémy, ktoré ti dajú do poriadku prsia, to by potom plastické chirurgie ozaj dávno vyškrtli tento druh operácie zo svojej ponuky 😉

locko007
8. dec 2012

No keby niečo z tých zázračných krémikov fungovalo, tak som najšťastnejšia na svete. No pre mňa je jediná záchrana plastika.

tilly
8. dec 2012

skus cvicit... hod do google cviky na prsia, urcite ti to nieco vyhodi... lieky, kremiky a podobne veci nepomozu... potom len plastika

nicky07
8. dec 2012

@onestar ahoj. mala som rovnaký problém. prsia po dojčení ostali ploché ovisnuté no strašne ako u nejakej 80rocnej stareny. nad plastikou som nikdy nerozmyslala. ja som zainvestovala do decolen tbl vtedy bola dokonca nejaka akcia že 2 balenia kupis a tretie k nim zadarmo. Brala som ich asi mesiac potom som si dala predpisat aj antikoncepciu kedže som dalsie bábo neplanovala a neviem či to bolo tou kombináciou alebo ako ale všetko sa dokonale upravilo tvarovo aj znova boli pevné (jasne že nie ako pred otehotnením ale na dve detičky až prekvapivo výborné).znova to boli pekne tvarované prsia a nie uši loveckého psa 😀 obcas som použila aj ten krém na prsia z avonu ale viac som na neho zabudala ako si ho davala. cvičenie by určite pomohlo tiež ale pri dvoch malých detoch nebola sanca. mne teda tbl decolen pomohli neviem či samotné alebo v kombi s HAK. teraz znova dojcim a ked sa zopakuje situacia spred 6 rokov budem postupovat rovnako.

karin1234
8. dec 2012

@nicky07 ahoj, tiež som to počula, že antika môže pomôcť na to lebo aj prsia sú ovplyňované hormonmi, ale vlastnú skúsenosť nemám. Skúsenosť mám len s cvičením a to zaberá.
@onestar

nicky07
8. dec 2012

@karin1234 HAK určite áno. má v sebe kopu hormónov vdaka nim súpevnejšie a aj aspon o číslo väčšie. Sú dievčatá ktore Hak nechcu ani za svet a pre ne je asi dobré to Decolen kedže su to prírodne fytoestrogeny. v kombinacii ale s HAK som sa citila fakt ale ako po plastike.

sissy27
8. dec 2012

@nicky07 u teba to bolo na 99% spôsobené antikoncepciou a nie tými zázračnými tabletkami...@karin1234 pri hormonálnej antikoncepcii je to bežný efekt, že sa prsia naplnia a sú väčšie, ale je to len dočasné kým berieš tabletky, po vysadení tabletiek sa vracia pôvodný stav... a na tomto pricípe môžu fungovať aj spomínané zázračné tabletky, ale isto je v príbalovom letáčiku niekde mikropísmom napísané, že nič nezaručujú 😉 jediné naozaj efektívne a ako tak trvalé je plastika

onestar
autor
8. dec 2012

Dakujem vam pekne,aspon som si otvorila oci ..

talula
8. dec 2012

@onestar cvicenie na prsia, ale urcite ich nezabudni aj kremovat, samozrejme, neusia to byt kremi specialne na prsia, len, aby si ich mala hydratovane. a pocula som, ze zeny, ktore nosia cely den aj celu noc podprsenku, nemaju prsia tak ovisnute... neviem, ale co je na tom pravda

simca06022011
8. dec 2012

no ja som bola u lekarky tento tyzden, lebo plastiku mi odporucili na sukromnej klinike ked som bola na sono a na platenej gyn.prehliadke.. tak som sa jej teda opytala na to.. povedala, doslova "nevymyslaj", videla som viac pokazenych plastik, ako podarenych...
Druha vec, ked ma niekto male prsia, supnu mu tam silikon... ked ma zena prsia ovisnute a ploche, musia z nich odrezat, upravit ich, vacsinou dat aj silikon.. cize jaziev a moznosti "pokazit to, je viac 🙂)
A kremiky nefunguja na milion percent, aj ked v podstate aj bezne kremovanie rozprudi krv a hned to vyzera lepsie... Inak by som bola tip-top 🙂 Antibaby ani ine tabletky som este neskusala 🙂

diusik
8. dec 2012

@nicky07
@sissy27 inak ja som tiez pocula ze fytoestrogeny pomahaju,aj tie,co reklamuje ta judiniova,vraj to fakt pomaha,pisali to tu baby na koniku,ale ma to neziaduce ucinky,vraj to moze rozhodit cyklus,ja neviem mne HAK vobec nic nepomohla,ziadne zmeny na prsiach...
@onestar decolen je asi lacnejsi,inak aj ja uvazujem ze skusim...

talula
8. dec 2012

raz som citala v casopise, ze je dobre si obcas dat na prsia vyslahane bielka z vajicka a nechat posobit, vraj je ucinok okamzity, ale nie trvaly, no neviem, ci sa podobnym clankom z casopisov pre zeny da verit 😒

sirinka
8. dec 2012

@onestar tak zacni sporit, nic ine ako plastika to nespravi....

sissy27
8. dec 2012

@diusik uhm judíonová, čo je na plastike jak doma a robí reklamu na čisto prírodné preparáty - ako veľmi dôveryhodný je produkt, ak propagácia je čistý oj@b? 😝 a netreba zabúdať čítať ako prvé to, čo je napísané tými najmenšími písmenami... fytoestrogény môžu a nemusia fungovať, a ak zafungujú, tak len po dobu užívania preparátu - to si ozaj môžeš dva tri roky odkladať peniaze, ktoré by si do toho vrazila a zaplatiť si plastiku, kde teda výsledok je v podstate zaručený...
presne ako pri zázrakoch na chudnutie - topiaci sa aj slamky chytá a placebo má tiež svoje čaro 😀

clarissa
8. dec 2012

pravidelne cvicenie a spec.kremy!Ja som po prvom odkojeni kremovala kremom Bustyceutical.Je trochu drahsi ale ked pridas cvicenie,na ktore potrebujes len volu a dve flase z vodou ako cinky,tak vysledok sa dostavi.Taktiez pridaj plavanie a studena sprcha na prsia! 😉 treba vsak robit vsetko,nie len napr kremovat a cakat 🙂

diusik
8. dec 2012

@sissy27 ja teda neviem,pisala som len co som pocula...

talula
11. dec 2012

dnes som si precitala tento clanok http://wanda.atlas.sk/vymasirujte-si-vacsie-prs... neviem sice co je na tom pravdy a do akej miery to funguje, ale vyskusat by som to aj mohla, len neviem dokedy ma bude bavit si prsia masirovat... 🙂

liza2222
21. jan 2013

chcem sa vas opytať ,okrem plastiky ,či pomože cvičenie a sprcha ,je tu žienka ktorej to pomohlo?

velkacica
21. jan 2013

odporúčam objednať sa na toto: http://www.setriza3.sk/zlava/4166/spevnovanie-z... 😉

thekatka
6. sep 2014

Toto je technika bez skalpelu od bulharskeho plastickeho chirurga -

https://www.youtube.com/watch?v=bHKA5HaiZs0
zuzanagarelova
23. jan 2018

@velkacica ano podtlakovo ti urobia psie usi radsej setri a na modelaciu

leon20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz