Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Poraďte umelé mlieko, z ktorého nebolí bruško.

Umelé mliekaDojčenská kolika
miriama946
4. mar 2020

Dobrý deň ja by som sa chcela poradiť ma niekto skúsenosti alebo vedel by mi poradiť dáke dobre umelé mlieko s ktorého babetko nemá bolesti bruška a nevracia. Mi mame teraz Bebu a skoro vôbec nespava a ma stále bolesti. Ďakujem

simona92101
4. mar 2020

@miriama946 kazdemu babatku sadne nieco ine,my sme s malou vela poskusali,Nutrilon aj Sunar zapekali a dcerka mala koliky a nemohla sa vykakat.pomohlo nam France lait premium confort,je s probiotikami.

pininka1
4. mar 2020

Presne každému sadne niečo iné, hlavne ale netreba striedať po týždni, lebo bruško ani crievka nemajú šancu sa prispôsobiť. Ja som dávka babylove a bolo všetko ok.

brita7777
4. mar 2020

my sme mali Hipp combiotik, zozenies v Dm, 2 deti, ziadne problemy 🙂 kolko ma babo rokov ?

tilko
4. mar 2020

Mne pediatrička odporučila prejsť z Nutrilonu na Nutrilon Profutura, že je ľahšie stráviteľné...a pomohlo...

miriama946
autor
4. mar 2020

brita7777 mala ma 2,5 mesiaca ale do teraz sme cez deň nemali žiadne problémy iba nad ranom a teraz ako keby sa jej to aj s noci prenieslo na deň.

lenuliatko84
4. mar 2020

My sme mali nutrilon HP,bolo perfektne,ziadne bolesti

sunny02
4. mar 2020

Každé dieťatko je iné. Mne pri oboch synoch však sadol Hipp. Žiadne problémy so stolicou, bruškom ani plynmi.

lucinika
4. mar 2020

My máme Nutrilon a teda žiadne problémy. Ešte by som nemenila mlieko, skus najprv dávať BioGaiu, ra pomáha 😉

otiliahorvathova
4. mar 2020

@miriama946 Každému bábätku sadne mieko inak.Ja som skusila BEBU a mala vypila s chuťou všetko ale potom bolo horšie zo stolicou.Potom už mi ani fľašu nechytila.Asi po mesiaci a pol sme zas skúšali no Nutrilon lebo ževraj je ľahší a ten bez problémov pije aj stolicu ma.

hope87
5. mar 2020

Kazdemu babatku sadne nieco ine. U nas Nutrilon strasne zapekal a presla som na Hipp bio combiotik a nemozem si ho vynachvalit...hned sa mu upravilo a pekne zacal kakat sam a bez problemov 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre