Prečo 6 mesačné bábo nechce piť mliečko?

majuskaemka
10. júl 2012

Ahojte maminy, som mamou 6 mesačnej Emky a už asi týžden do nej nemôžem dostat mliečko. Davam Bebu a doteraz som s nou problem nemala. Najskôr som jej davala papať zo spanku ale už nezabera ani to :( tak som jej začala davat ryžovu krupičku, ta sa zaraba s jej mliečkom a s tou problem nema. Papame aj polievočky, aj piškotku... Len to mliečko do nej nemôžem dostať. Piť mi pije - glukopur, alebo trošku čajik a vodičku. Prosim poradte mi ak mate podobny problem, ja som už z toho zufala :( cele noci sa ju snažim nakrmiť ale ona si spi a papkat mi nezačne :(((

bodka13
10. júl 2012

netreba vytvárať 2 úplne rovnaké otázky 😉 https://www.modrykonik.sk/forum/laktacna-poradna/preco-moja-6-mesacna-dcerka-nechce-mlieko-2/

a k otázke: malá je asi dostatočne zasýtená,keď nevyžaduje nočné kŕmenie ....mala by si byť šťastná,že krásne prespí celú noc...neboj sa ak by bola hladná či smädná určite sa ozve ....môj starší syn nejedol v noci od 4 mesiacov,ale mladší si žiadal do 15 mesiacov 😉
...je teplo,tak jej mliečko nechýba - prečo jej dávaš glukopur? ten sa dáva najmä pri nechutenstve,je to hroznový cukor ....podľa opísanej stravy(polievočky,kašičky,piškóty,..) nemám pocit,že by malinká neprospievala=nepriberala....od smädu jej stačí čistá voda alebo nejaký vhodný detský čaj

tinki
10. júl 2012

tiež si myslím, že na jej vek, už dosť papá...Neboj, nezomrie od hladu..Nechaj chvíľu tak, nenúť ju, potrebuje sa zrejme prečistiť..
Je ozaj teplo, tebe teraz chutí veľa jesť? Mne teda nie.. 😉

danu
12. júl 2012

@majuskaemka vsetky potrebne informacie najdes v temach, na ktore ti dala linky katren. Pripadne sa v niektorej este opytaj