Predmenštruačný syndróm. Aké vitamíny beriete?

kikusa100
5. okt 2007

ahojte baby. neviem, ci tu uz taka tema nie je, ked ano tak sa ospravedlnuje. chcem sa opytat, ake vitaminy beriete na predmensturacny syndrom a ako sa s nim pasujete.. resp. ci sa u vas prejavuje a ako..vase skusenosti, alebo nejake rady.dik.

kikusa100
autor
5. okt 2007

kukuk, nikto nema PMS?? 🙂

emjee
8. okt 2007

ja mam, asi posledneho polroka 😒 nikdy predtym som taketo problemy nemala, ci uz s hak alebo bez nej mala som vzdy len jeden kriticky den a to prvy den ms
v poslednej dobe mavam tyzden a viac pred ms bolesti bruska, naduva ma, je mi na vracanie, nechuti mi jest ... 😝 neviem cim to je, priznaky tehu to asi nebudu, kedze uz to trva dlho a ms pride vzdy nacas 😠
tiez by som prijala nejaku radu co s tym

svetluska.p
8. okt 2007

ja sa pripajam. mam strasny PMS. cca od 17DC ma zacinaju boliet prsia brutalne, ronako brucho. min cyklus som bola prvy na clostile a to bolo sialene. pridruzili sa nevolnosti. chvilu som si myslela, ze nam vysiel svisticek...No MS dosla presne....
Ale je to neprijemne. Neberiem na to zatial nic. pasujem sa sama. snazim sa pit vela tekutin.

lauritka
8. okt 2007

babule skuste pit aloe berry nectar. ja ho pijem uz asi pol roka a necitim skoro,ze mam nejake priznaky. 🙂 MS bolesti v prvy den skoro uplne vymizli. len taky jemny tlak citim a niekedy ani to. vrele odporucam 🙂

kikusa100
autor
8. okt 2007

ahojte.. vselico som hladala na nete a nasla som ze PUPALKA je velmi dobra na PMS tak som si ju kupila aj vit.B6 a magnesium. ak som zacala jest vitaminky tak uvidime a okrem toho som si na budeci cyklus kupila v lekarni pripravok PRE MS tak uvidim obsahuje omega 6 nejake oleje, tak som zvedava... a mozno ho ani nebudem musiet pouzit lebo budem tehu.. tak som zvedava.. kazdopadne doplnky vyzivy pomahaju, a velmi aj pupalka.. skuste si ju kupit.

kikusa100
autor
8. okt 2007

ahojte baby. nasla som niecona nete ohladom PMS skuste kliknuta na http://eutrofia.sk/?q=node/188 je tam jeden pripravok, ktory obsahuje popalku, borak a b6 a este ine veci, ktore su dobre na PMS

michaela5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronika164
7. nov 2012

@kikusa100 ahoj, mala som podobné problémy, vrelo môžem odporučiť zelený jačmeň GW, piť normálne v rámci pitného režimu. Vďaka tomuto som na nejaký PMS zabudla, teraz mám skôr opačný problém...ráno vstanem a len cítim, že sa zo mňa leje :o) bez bolestí :o))

magdalena572
15. nov 2012

zeleny jacmen mi vyhovorili, že obsahuje aj toxíny - látky, ktoré sú pre jacmen samotny dobre, ale pre mna toxicke, že na krátku dobu ok, ale nie na dlhe uzivanie.
Celkom mi pomáha dobrý pitný režim a prípravok Estera balance od NSE, ktorý mi zohnala kamoška.