Prevalovanie na bruško

patulka1992
1. sep 2018

Ahojte uz som zufala idem si po radu maly ma 5mesiacou a zacal sa prevalovat na brusko len este sa nevie prevalit naspet hlavne v noci sme aj kazdu hodinu hore koli tomu ze zacne plakat ked je na brusku neviete co by pomohlo? Skusala som aj vankus aj palplonik ale nic prevali sa aj tak uz som totalne vycerpana kedze cez den toho moc nenaspi dakujem za kazdy nazor

kika6956
1. sep 2018

@patulka1992 Nasa sa uz vie prevratit aj naspat,ale ja mam problem pri zaspavani,ze sa prevracia a hojda na 4 miesto spanku. Ona od narodenia ma tehotensky vankus v postielke tak a teraz som jej tam dala este paplon z boku a uz sa nevie otocit. Neskor jej paplon vyberiem a pekne spinka. Zo zaciatku protestovala,ale objala vankus na boku a tak zaspala. Drzim palce

vierka0508
1. sep 2018

Moj sa prevaloval na brusko takym stylom, ze hlavu vykrutil dozadu a tak sa mu to podarilo. Neviem ako to robi tvoj, ale nam pomohlo ked sme docasu vyvysili matrac na jednej strane(nie moc) takze "hore kopcom" mu to uz neslo. Ale to bol hodne mensi, moj uz v 5 mesiacoch robil ine premety, v 6tich sa plazil. Vyskusaj, a jasne ze cez den co najviac trenovat aby sa to naucil.

deti95060810
1. sep 2018

lekár nevraví nič? Lebo ak je problém tak sa cvičí vojtovka...

beky1813
1. sep 2018

Zvykaj si 😂 moja toto robila par dni, potom si zvykla, pred tyzdnom mala fazu davania sa na 4 a hojdanie. Teraz je klud, cakam, kedy si sadne a zacne aj to nacvicovat v spanku

danielak84
1. sep 2018

Skus kupit valceky proti pretacaniu.Super vec.Moj 5 m sa tiez v noci pretacal a tiez sa nevie pretocit z bruska na chrbatik.Cez den mu ich nedavam len na noc.

miriam439
1. sep 2018

@beky1813 Tak to je ešte tá lepšia fáza, keď si v noci bude nacvičovat sadanie. Horšie je to, keď sa už vie postaviť a skákať v postieľke. A hlavne, keď si to precvičuje v noci a ešte sa nezabudne oplieskať ústočkami o rám postieľky 🤕😓

beky1813
1. sep 2018

@miriam439 no to ano. Toto moja starsia nastastie neskusala, uvidime, co tato druha bude spekulovat

katrin21
1. sep 2018

Je to normalne
.je to take prechodne obdobie..neda sa robit velmi nic, pokial je dieta zdrave a vyvija sa spravne pride coskoro same na to..dovlltedy len otacat..aj h nas to tak presne bolo..
Alenp zabranit otacaniu zrolovanim niecoho vedla neho...