Pribrali ste po ukončení dojčenia?

winki.w
18. mar 2009

pretože vplyvom tvorby mlieka je väčší výdaj energie, tak ma to zaujíma, čo ma čaká 😉 aké máte skúsenosti? dik

ivet100
20. mar 2009

ja este stale kojim a schudla som velmi,teraz mam menej ako som mala pred tehotenstvom a je to velmi vidiet a nevyzera to velmi dobre, pritom stale jem a hlavne vela sladkosti,tak ja sa spolieham na to,ze sa to zmeni ked prestanem kojit a dostanem sa aspon na moju povodnu vahu 49kg 🙂

l.lara
23. mar 2009

ja som pribrala, ked som prestala plne dojcit.

anavila
23. mar 2009

ja som pribrala jak hoveddo.....vazim teraz takmer tolko ako ked som isla rodit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no hruuuuuuza. A kojila som ju rok. Nekojim uz mesiac a nevidim ziadnu zmenu... proste od porodu len kysnem a kysnem a kysnem...bez ohladu na dojcenie....JUJ mam take nervy

gabak
25. mar 2009

Ahojte, ja som som všetky kilá nechala v pôrodnici. Kojila som 2,5 roka -stále tá istá váha.Keď som prestala kojiť za mesiac som nabrala 3 kg.Odvtedy nič. Ani hore ani dole 😒

lula5
26. mar 2009

kojila som 6m po dokojeni dolu 15kg.

saska.t
26. mar 2009

ja som tiez pribrala po kojeni nie vela 3 kg ale nejdu ani zaboha dole 😠

mata2
26. mar 2009

ahojte,ja som pribrala 🙄 .ked som kojila mala som 57kg,asi 2r po kojeni som mala 72kg 😲 .minuly rok som schudla na 65.Za prve mesiace tohto roku som uz pribrala 2kg.otras 😝

katty137
26. mar 2009

a ja sa snazim pribrat stale, ale nedari sa, mozno mam dar nejakej stabilenj vahy, ale niekedy by som brala aspon to kilecko naviac, mam 52, moja stabilna a vdaka za nu, nakolko po porode som schudla az na 48,5 a z toho som bola velmi nestastna... bleda a chuda, no fuj a pritom som bola vzdy v pohode, ziadne stresy, sranda, co? 😀

susika
26. mar 2009

po ukončení dojčenia som stratila asi 10-13 kil bez mojho pričinenia. na cvičenie doma som lenivá. a neviem ich pribrať naspäť. 🙂

adda1990
19. jún 2013

Ja som tiež po čas kojenia neschudla ani deko zostalo mi 7 kg tak som zvedava ked ukončim kojenie či pojde
hore vaha😖 a alebo dole.... 😅

dandulina
19. jún 2013

U mna to bolo opacne. Pocas kojenia som iba chudla a nie a nie pribrat .. Po ukonceni dojcenia, som sa dostala, uz na svoju povodnu vahu..cize neake 2 kilecka hore..co som bola rada

mariuskaa
30. jún 2013

Počas kojenia 18 mes som schudla celých 28kg ktoré som prebrala počas teho. Plus navyše 2 kg. Čiže so bola MINUS 30 kg.
Po skončení som prebrala naspäť 10 kg. A drží sa to. 😕
Ostatne Kamosky v okoli tiež prebrali po skončení kojenia.

modrofuzik11
30. jún 2013

ja som nastastie po dokonceni dojcenia nepribrala. ale pri dvoch malych detoch sa to ani neda. som od rana do vecera na nohach...

babulka82
7. sep 2014

ja som pribrala teraz za mesiac 4 kg 😠 😠 😠 dufam že už sa to zastavi lebo ma porazi .POčas kojenia som schudla pekne a nemohla som pribrat ale teraz už mam akurat vahu 162/53kg .

patkaza
28. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

ale výhod aje že po skončení dojčenia môžete začať naplno cvičiť a aj zmeniť si stravu 🙂 http://akoapreco.com/je-chudnutie-pri-dojceni-bezpecne/

melovaj
27. jan 2024

@lujzik a schudli ste ked ste prestali kojit? Ja mam ten isty problem od porodu ani gram dolu