Prikrmovanie štvormesačného dieťaťa pomocou cievky

miskalaci
6. jan 2021

Zdravim. Mam 4 mesacnu dceru a zhruba tyzden ju prikrmujem pomocou cievky. Flasu nechce, strasne place ked sa snazim jej dat flasu lebo bola len kojena a nedokaze pouzit cumlik. Nechce ani s lyzickou a pomocou cievky to je boj. Sunar jej chuti a nema tazkosti len bude problem asi cievka. Pouzivam pritom flasku s prestrihnutym cumlikom. Spodok cievky som odstrihla aby ma nezatvarala a cast ktora ide do ust som skusala aj neodstrihnutu aj odstrihnutu. Vidno ze chce berieprsnik s cievkou do ust len
Akoby sa trapila pri cucani. V civke vidno ze ide mliecko len akoby jej tazko islo tahanim do ust. Moze sa upchavat cievka?lebo som pozerala pri cucani ci ten koniec sa neotoci ku kraju flase a dost sami tam toci ten koniec. Najprv pekne ide papa ale po chvilke zacne byt nervozna a ked dalej skusam a berie prsnik do ust tak je nervozna po chvily a potom zacne plakat a uz vobec prsnik nezoberie do ust vytaca sa odomna.Ako ste natom vy? Mal niek5o taky ci podobny problem? Dakujem za rady

amelia000
6. jan 2021

@miskalaci najlepsie urobis ked si k sebe zavolas laktacnu z mamila stranky, ked je to surne vedia prist aj hned a za navstevu a poradenstvo zaplatis 10-20e

luciannka83
6. jan 2021

Mam svoje oddokrmovane s cievkou a viem, ze je to boj. Skus kupit velku injekcnu striekacku a tu cievku nasadit na koniec striekacky. Mlieko jej vstrekuj, tym padom sa tak nenataha. Ak mate ukonceny 4ty mesiac, tak kludne zacni uz s prikrmami zeleninovymi. Nakoj a daj nejaky prikrm.