Problém s prisatím

geroyka1
2. sep 2016

ahoj. potrebujem poradit. mala sa narodila 24.07 a dodnes sa mame problem prisat na prsniky.mlieko si odsavam a davam jej cez cievku a cez avent flasu. ked chcem aby sala z prsnika tak ked zisti ze nic netecie spusti rev. na prsniku vydrzi max 2-5 min. aj ho stlacam ale nepomaha to. ked sa odsavam mliecko zacne ist cca po 2 min as to strieka iba tenko z 2 miest. ako ho rozbehat aby z neho lialo a mala pekne papkala? druha bradavka to iste a tam je este problem ju vlozit do ust lebo je velmi velka a mala nevie otvorit tak usta aby jej tam vosla cela ☹ ked viete pomozte.

pribinak
2. sep 2016

Neuvažovala si nad laktačnu? Žeby sa prisla pozriet ako vyzera to prisatie?

geroyka1
autor
2. sep 2016

laktacna bola, vravela ze ho musi rozbehat a este mi odporucila benedikt a s.grecku

evita_g
2. sep 2016

podľa mňa ti malá spohodlnela... z fľašky jej tečie samo, na prsníku sa musí trošku narobiť a vytiahnuť si to sama. na rozbehnutie treba často prikladať, odsávanie nestačí, tvorba mlieka bude klesať. keď vydrží na prsníku 2-5 minút, ja by som skúsila priložiť si ju každú pol hodinu, iné jej nedať... možno hlad ju donúti začať poriadne sať. dojčenie je zo začiatku väčšinou tvrdý boj, no stojí za to vydržať. držím palce.

pribinak
2. sep 2016

Tak aj odsávanie je cesta ako dat dietatu materské mlieko
Je tu kopec kociek co takto "dojcili" aj rok

zufka10
2. sep 2016

Skús napísať do skupiny https://www.modrykonik.sk/group/8304/
alebo @lara6 Ti podľa mňa niečo poradí 😉

lara6
2. sep 2016

Pridaj sa do skupiny a posli fotky uzdiciek dieťatka v prvom rade 🙂