Problém s umelým mliečkom

livusa16
15. jún 2016

Ahojte mamicky. Mame problem s papanim UM, kedze mame atop.exem nemozeme papat hocijake mliecko, no zatial zo vsetkych co sme papali mala grcka. Uz sme objednane na gastro, no zatial nam doktorka predpisala mliecko ALTHERA+ NUTRILON NUTRICIA, no mala pri tomto mliecku ani usta neotvori...jedine co dobre znasa su kasicky na dobru noc...nemate s tym niektora skusenost? A neviete o niekom kto babetku taketo mliecko dava? Mam 5 krabiciek neotvorenych, rada by som sa ich zbavila. Dakujem

livusa16
autor
15. jún 2016
lienka1701
15. jún 2016

my mame tiež ekzem vraj môže to byť z nejakej alergie...staršia ma atopický ekzem a histaminovu intoleranciu zistenu až teraz v 3r....boli sme s mladším na gastro všetko ok alergia na BKM nepotvrdene my papame nutrilon allergy digestive care je horky tiež ho spočiatku nechcel...nie je aj toto horke že by ti to preto babo nechcelo?

livusa16
autor
15. jún 2016

Na gastro usg a krv ideme az 21.6...zatial nam predpisala toto mliecko, je horke prehorke a smrdi...ja sa jej necudujem ze to nepapa...tyzden som ju trapila a nic :( mame 7 mesiacov a z tohto mliecka mi spapala 30 ml...bezne spapala 150,180 ml teraz jej davam Bebu AR na grcka z nej aj 2-3 hod.po papani...teda zo vsetkych mi tak grckala...polievocky kasicky nevygrcka, no tie mliecka :(

lienka1701
15. jún 2016

@livusa16 my ked sme prechádzali na ten nutrilon allergy digestive care predtým sme mali sunar premium ha1 tak pedina mi povedala že ked mi nebude malý chcieť piť ten nutrilon mam to spolu zamiešať dala som pol na pol čiže ked vypije 120ml tak dve odmerky sunaru a dve odmerky nutrilon a vypil to v pohode...potom som to znižovala...alebo mi poradila dať mu to ked bude fakt dosť hladný...aj teraz niekedy štrajkuje a to každý den veru