Reasec proti hnačke a dojčenie

janulkama
2. jún 2013

Prosím Vás o radu,ak má niekto skúsenosti s užívaním tohto lieku proti hnačke.Musela som ho nasadiť a v príbalovom letáku je napísané,že by sa nemalo dojčiť.Malý mi ale odmieta všetko okrem prsníka.Na hnačku som už skúsila všetko možné,trvá už 10 dní a musela som začať s liekovou liečbou.Volala som aj laktačnej poradkyni,ale tá mi sama nevedela odpovedať.Ďakujem za všetky odpovede.

aristka
2. jún 2013

@janulkama a čo tak endiex,smecta a samozrejme probiotiká,inak týždeň trvajúca hnačka ,to by si mala navštíviť dr.

mailinka
2. jún 2013

@janulkama ja som sa radila s lekarnickou a ta mi odporucila nedojcit 48 hod,takze som odsavala a vylievala...zial. ☹ ☹ ☹ ,

janulkama
autor
2. jún 2013

@aristka to vsetko som brala,zajtra idem k lekarovi
@mailinka odsala som a vyliala,strasne mi to je luto

mailinka
2. jún 2013

@janulkama to ti verim,zial inac to nejde,ked to prechadza do mlieka a kym sa to odtial dostane,tak to trva.... 😢

jaruska8
2. jún 2013

@janulkama Čiže je to voľnopredajný liek? Ešte ti ho nedal lekár, však?
Ono, na tých príbalových letákoch je veľakrát napísané, že nevhdné pre dojčiace matky/tehotné, len reto, lebo neboli testované-financie. Príkad Ascorutin-bežne ho berú tehule a pritom v letáku, že nevhdný. Ale pre tvoj pokoj by som urobila to isté (odsala) a zariadila sa podľa zajtrajšku u lekára. 😉 Skoré uzdravenie.

luba41
2. jún 2013
janulkama
autor
3. jún 2013

@luba41 tam som volala vcera,sama mi nevedela odpovedat. 😒
@jaruska8 reasec nieje volnopredajny,celu noc som odsavala,dnes uz kojim. Bola som u obvodaka,radsej dal endiex na 7 dni a urobil vyter,reasec by som nemohla kojit. Dali mi aj super dietny postup na 11,som rada,lebo uz som nevedela co jest. Tak snad budem ok do 3 dni.

jaruska8
3. jún 2013

@janulkama Tak dobre a už snáď bude dobre. 😉