Reflux u bábätka - skúsenosti

janynyna
28. okt 2018

Ahojte mamičky. Mate s tým niektorá skúsenosť? Ako sa to prejavovalo u vašich bábätiek okrem častého grckania. Môj maličký je od začiatku na UM. Po na kŕmení často grcka. Je nepokojný a uplakany. Mliečko sme už aj vymenili. Lekárka nám dala aj bezlaktozove mliečko no malý ho zase piť nechce. Brali mu aj krv takže možno zajtra už budú aj výsledky. Ja sa len tak pýtam. Lebo už nevládzem pozerať na to ako sa malinky trápi. Ďakujem za každú odpoveď

malinajahoda
29. okt 2018

@janynyna to je náš prípad. Dcérka má GER. Po poslednej kontrole že je to v norme. Doteraz AR mlieko a polohovanie v spánku aj pri kŕmení. Malinká mi grckala len sem tam za malú lyžičku. Bezlaktozove mlieko je riedke. To nie je na reflux. S takým mliekom synčekovi dr nepomôže. Taktiež bola nespokojná uplakana, nespali sme.

martinals
30. okt 2018

My sme mali silný reflux,dr nám doporučil AR mlieko,na zahustenie Nutriton je to prášok bez chuti a pridáva sa do mlieka, vyvýšený matrac a tabletky lebo z refluxu mala dcérka podráždené všetko v hrdle.Na názov tabletiek si nespomínam.Pomohli nám až prvé prikrmy 😉

janynyna
autor
1. nov 2018

@martinals nám už doktorka predpísala Nutriton a zdá sa, že zabralo 😀