Samovoľne mi tečie z pŕs. Stáva sa vám to?

rimmel
18. sep 2009

prepacte neviem ako nazvat prispevok!

ale ma zaujima ci aj vam sa to stava ze napr rozpravam sa s manzelom, nemyslim na dieta a zacnu mi tiect prsia..resp nie ze tiect ale uz citim ze to ide(poznate ten pocit) a potom par sekund kvapky mi idu a koniec................no a par sekund po tomto zacne babatko plakat!!!

rimmel
autor
18. sep 2009

ked babatko spi..sa to stava

lovula
18. sep 2009

ja cítim nalievanie prsníkov cca 10 minút pred tým ako sa ohlási, že je hladný. To nalievanie je až bolestivé a vždy vyjde aj pár kvapiek. To tak asi zariadila príroda.
Ale aspoň som vždy pripravená 😀 😀 😀 😀

cestovatelkaandrea
18. sep 2009

stavalo a je to uplne normalne 🙂

rimmel
autor
18. sep 2009

😀 je to inac sila ze? ja som aka soknuta ostala po prvykrat ale musim povedat ze uz dlho sami to nestalo 😕

atrami
18. sep 2009

To je úplne normálne. Chvalabohu už teraz nie, ale fľaky na tričku mi dosť vadili 😀

vinifera
18. sep 2009

Presne ako píše lovula....🙂

nikollette
18. sep 2009

Je to normálne, aj ja som to mávala, a poznám aj baby, čo to mávajú 😉
a pritom som nekojila normálne, iba cez klobúčiky asi do 1mesiaca, a potom do 2,5m, som odsávala...

petra1985
18. sep 2009

mne sa to stava takisto asi je to normalne.. prsia mi zhoruceju a citim taku jemnu pichlavu bolest.. a na to mi zacne mlieko odtekat 😉..

jasminet
18. sep 2009

mne zbelaju bradavky, taky zvlastny pocit a zacne mi tiect mlieko, ale tak, ze mam v momente mokre tricko, koselu...v noci postel.
baby doobeda som malu normalne nakojila, boli sme na prechadzke, mala bola potom hladna, len sa prisala, par krat cucla a trha sa, place - proste nechce odo mna pit. skusala som si odsat, ale mozno 10ml a nic. je mozne, ze ked som dostala v stredu menzes, ze to preto? hm?

rimmel
autor
18. sep 2009

JASMINET ja by som povedala ze ano, moze byt...vtedy mliecko inak chuti 😉

petra1985
18. sep 2009

moja sa takto trhala, plakala a nechcela pit ked ju bolelo brusko..

rimmel
autor
18. sep 2009

ano aj to moze byt ..skus spravit cviky na uvolnenie vetrov 😉

jasminet
19. sep 2009

nie nie, s bruskom to nema nic, kaka krasne, bezproblemovo...a prdi ako chlap 😀 no, super, tak uz len vydrzat kedy mi skonci mrcha...

katkaking
19. sep 2009

jasminet, určite je to preto, mozem ti to potvrdit na 100 %. Moja mala robila a ked mam "mrchu" robi stale to iste. Pytala som sa aj dr. na to, a povedala ze vtedy je horke mlieko, ale inak plnohodnotne. Tak len pockat, kym prejde. Niekedy som zvykla odsat a tak jej dat z flase, jedla trochu kludnejsie.

jasminet
19. sep 2009

katka, dnes som odsavala, vysala som cca 50 ml a dala jej to z flase a to uplne v pohode vypila. ale inac sa len pricucne na prsnik, potaha a s revom sa odtrhne...
uz som si aj skusala trocha odsat a potom ju pricucnut, ale je to to iste...

frola
20. sep 2009

jasminet len si daj pozor ked budes krmit z flase, moze sa to malej tak zapacit ze uz nebude chciet prsnik.

frola
20. sep 2009

a ano aj mne sa to stva. bola som z toho uplne vyvyalena ked sa mi to stalo prvy krat. je to neuveritelne ako sme s nasimi babatkami prepojene.

vinifera
20. sep 2009

Je to také úsmevné. Jeden krát som sedela v bare pri kávičke a mimiňák bol u kamošky. Naliali sa mi prsia a pustilo mlieko tak hovorím, že bude Dada volať, že je malý hladný. Do minúty som dostala sms nech si švihnem, že malý je hladný🙂 To samé bolo keď som si v kabínke skúšala tričko. JKeď som vychádzala sa mi pustilo mlieko a hovorím, že musíme pohnúť kostrou, že je malý hladný. O chvíľočku volala kamoška, že nech už idem, že už sú hladní🙂))

vinifera
20. sep 2009

Nemuveriteľná tá sila prírody🙂)

kloranebb
20. sep 2009

Vinifera, je to fakt sila 🙂 Mne sa stalo raz ze som presla okolo pootvorenych dveri kde maly spal a prave sa zobudil - zacal mrnkat a len ked som ho pocula tak ma "zastipali" bradavky a uz to tieklo 🙂 No na teba to nema - normalne ti trosku zavidim 😉

katkaking
21. sep 2009

Jasminet, vidis, určite je to tym. Neboj sa, ked ti to prejde, aj mala bude pokojne papkat ako predtym. 😉 Mne sa stalo, že kym som zo zaciatku nevedela ze vtedy je horke mlieko, mala ma uplne "dorasovala"...moje bradavky boli sama rana ☹ ...ale teraz si uz zvykla a ked mam kramy tak som pripravena a pre istotu mam po ruke klobucik...alebo davam pozor co bude mala robit, aby som zase neskoncila len s odsavackou v ruke 🙂 🙂 🙂