Som v 5. týždni a chytila ma chrípka

kikus20
24. sep 2017

Zdravim. Potrebovala by som poradit. Som v 5tt a pred dvomi dnami ma chytila asi chripka bolelo ma strasne hrdlo mam upchaty nos teplotu som mala od 37.5 a vecer mi stupla az na 38.1 hned som si dala paralen a studeny obklad po hodine teplota klesla na 37.4 je toto normalne v tehotenstve? Alebo sa mam niecoho obavat. Dakujem 😲

siska53
24. sep 2017

@kikus20 Choroby su bezne aj v tehotenstve. Aj ja som bola,aj na zaciatku i v strede i ku koncu. A to pri oboch tehotenstvach. Deti su ok. Len treba vzdy povedat,ked idzs aj kdr.ci do lekarne,ze si tehotna,oni ti poradia,co mozes uzivat.

sadika
24. sep 2017

Tehotenstvo je normalny fyziologicky syav. Preco by to nemalo byt normalne? Tehotne byvaju rovnako chore ako netehotne.

zabina27
24. sep 2017

Až na to, že mne paralen v 1.trimestri v lekárni neodporúčali, mňa ale bolel zub. Tiež som bola v tom, že paralen sa môže, asi sa treba spýtať lekára...

pininka
24. sep 2017

Paralen sa moze,aj som aj chtiac nechtiac musela brat atb. Najhorsie je ked ti koluje nejaky zapal v tele,to je hosie pre babo. Inak ja som roky chora nebola a vtomto tehu daco strasne a take veci co som nikdy ani nemala. Ale zvladli sme to obe.

kikus20
autor
24. sep 2017

Ja som bola s obvodnym poradil mi paralen ze ten mozem hocikedy hlavne pri tej horucke mi dost pomohol. Zajtra behnem aj tak este raz k doktorovi aby mi zobral krc ci fakt nemam niekde ten zapal. Dakujem vam zeny ste super 😊😚

pininka
24. sep 2017

@kikus20 hlavne nech ti urobia vyter,mne tak prisli na streptokoka z ktoreho som potom dostala priserny zapal klbov,ani zuby som si nevedela umyt,lebo som neudrzala kefku

joada
24. sep 2017

Doporucujem kvalitny colostrum. Sebe pomozes a babatku to tiez len prospeje.

kikus20
autor
24. sep 2017

@pininka ja mam celiakiu teda autoimunne ochorenie chora som kazdy tyzden takze u mna nic nenormalne 😂 len az teraz ma to znovu chytilo ako sa zmenilo pocasie a to som ani nevedela ze som tehu len mi meskala mrska tak som urobila test boli dve ciarky a behla doktorovi ten len potvrdil .preto som sa pytala som novacik v tomto

pininka
25. sep 2017

@kikus20 to je ok, drzim ti palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre