Spánok polročného bábätka

martinka117
13. apr 2014

Ahojte mam polrocnu dcerku a ide nas doma porazit lebo sa citime uz beznadejne v uspavani malej. Vecer ju nakojim a dam spat a za taku hodinu uz je hned hore v poslednej dobe nechce moc v noci spavat nosenie na rukach vyzera tak ze vtedy je ticho ale ako nahle ju polozime do postielky zase zacne plakat jedine ako sa upokoji je ked ju kojim ale ja uz tiez nevladzem ona ani hladna neni ale proste tak zaspava a nevieme uz co mame robit lebi niekedy ani to nepomaha az pomoze ze ju dame k nam do postele. Ale nechcem ju nato naucit. Uz aj tak sa bojim ze ked raz prestanem kojit ako vobec budu nase noci vyzerat. Poradte mi prosiiim.

saska.t
13. apr 2014

@martinka117 je to uplne normalny jav,potrebuje tvoju pritomnost,pretoze najlepsie a najbezpecnejsie sa citi pri tebe,vobec by som neriesila Problem,ze si zvykne v posteli,vobec sa nad tym nestresuj,najdi si polohu v lezmo,kde sa ti bude dobre dojcit,malu nechaj pri sebe spinkat a budete vsetci spokojni,tento Problem sa casom vyriesi sam...

nicolle21
13. apr 2014

neries.. dieta sa neda naucit na maminu pritomnost a vonu a lasku, ona ta proste potrebuje citit, ved je to len maly bezbranny cloviecik, nechce ostat sama a citit sa opustena, je to normalne.. rodicia spia po dvojiciach, ze? a su to pritom dospeli ludia a takyto maly cloviecik je od narodenia uceny na postielku, kde sa nema ku komu pritulit 😕 ja som to tiez tak brala, ked som bola tehotna, ze na toto ho nenaucim, na hento ho nenaucim a nakoniec, ked sa narodil, impulzivne sme sa s muzom dohodli, ze si ho nastahujeme do postele a je tam dodnes 🙂 ja nemusim vstavat v noci 500x k postielke, aj ked len cumel vypadne, alebo kvoli inej drobnosti 🙂 rano som vyspata, dieta je vysmiate, uz som dostala aj francuzak do nosa 😀 a uz sa mi aj stalo, ze pekne sedkal vedla mna a cakal kym sa zobudim (samozrejme na mna zizal), ale veru ten usmev, ked som otvorila oci, bol na nezaplatenie 😉
uzivaj si ju, kym je mala, lebo ked bude v puberte, urcite s vami nebude chciet spavat 😝
dnes mi mama povedala, ze aka je strasna skoda, ze moj maly nie je nauceny na postielku.. pytam sa jej, ze preco, tak najprv mi to nevedela rozumne vysvetlit a potom jej napadlo, ze skoda, ze sa neda uspat tak, ze polozim ho do postielky a spi 😒 trochu zvlastne, ale kazdy ma iny pohlad.. ja sa s malym rada tulim a milujem, ked mi funi do tvare pri zaspavani 🙂

dobromila1111
13. apr 2014

ahoj,my mame doma tiez polrocneho chlapceka.Tiez bol problem so zaspavanim a toez spanim v noci.Kolko hodin vam malicka spi cez den dokopy ?

junova
13. apr 2014

@nicolle21 Aj ja mám pol ročného chlapčeka a spí s nami v posteli. Mne to vôbec nevadí, zaspava pri dojceni. Milujem keď sa ráno zobudí prvý, sadka si a dzavoce. Keď sa na neho pozriem, krásne sa na mňa usmieva🙂

snopkulka
13. apr 2014

@martinka117 daj si ju pekne k sebe do postele - najkrajšie okamihy, milujem to, obaja naši prckovia sú zvyknutí spať so mnou, nevymenila by som to za nič na svete 😵 😵 😵

lenz
13. apr 2014

skusala si dat postielku uplne ku tvojej posteli a tu stranu ktora je pri posteli dat prec a matrac v postielke dat na uroven vasho vtedy vlastne vznikne priestor kde bude vasa mala a tak ju nenaucis ani na spanie v posteli ale bude blizko pri tebe a skus este ju hladkat od obocia cez spanok po licku moje krsna to velmi ukludnovalo ked tiez malo probem taky ako vy ...

martinka117
autor
13. apr 2014

@dobromila1111 cez den mi praveze malo spinkava hodku max dve v kociku vnutri.nespi vobec takze... A hej sak aj my to tak riesime ze je s nami v postely aletak my mame mensie postele.lebo.ked.je s.nami tak ja som strasne.nevyspata lebo sa tam mackame :D ale inak my to.nevadi tiez.je to zlate akoze 🙂

martinka117
autor
13. apr 2014

@lenz velmi dobry napad skusime to 🙂) len.neviem ci sa to na nasej bude dat lebo nemame posuvnu tu mriezku prednu a ci sa to bude tak dat no uvidime len aj tak mam pocit ze mi zaspava len na prsniku 🙂

lenz
13. apr 2014

skus skus za to nic nedas a viem ze existuje take nieco ze sa to da namontovat na postel ze to bude mat tak ako som ti napisala ze ked das tu jednu cast dole ale neviem ako sa to vola ....ale s tou postielkou to nebudes mat nejak financne narocne 🙂 drziim palce a skus aj to hladkanie 🙂

dobromila1111
14. apr 2014

my mame postielku tiez tak nacucnutu na posteli.Velakrat staci chytit maleho za rucku.Dost sa odkopava,ta ho viem aj rychlo zakryt.Posledne dni davame moje tricko.Maly sa do neho zakruca,je to fajn🙂

dobromila1111
14. apr 2014

ale musim napisat,ze aj my sme dost casto hore v noci..Nahly plac,pomoze pohladkat,dat papat,pripadne ked plac neustava,tak maleho na ruky,utisit.Davame aj homeo na zubky..

ppetinka
14. apr 2014

@martinka117 nič si z toho nerob, je to normálne, že to dieťa vyžaduje tvoju prítomnosť a pozornosť ... my takto fungujeme už možno 2 -3 mesiace ... zaspinká pekne pri mne pri kojení a tak śup do postieľky 🙂 A keď sa v noci zobudí, zase šup ku mne, niekedy zaspím aj ja pri nej, tak si pekne všetci traja spinkáme v posteli 😀 A nič nie je krajšie, ako sa ráno zobudím vedľa malej a ona na mňa pozerá s tými veľkými kukadlami a nádherne sa usmieva 🙂)

luvika
14. apr 2014

@martinka117 hm, radu sice nemam, ja len ze vitaj v klube...moj ma takmer 8 mes. a mame to iste. Spi so mnou v posteli, o osmej zaspi a kedy ako, do tej polnoci este potiahne (2-3x mu idem dat cumel), ale po polnoci aspon 3x pyta mliecko a o siestej je hore uplne...takze jedina rada, vydrzat. Raz predsa vyrastu 🙂

darty13
14. apr 2014

@martinka117 ja mam 6 mes.synceka a spi so mnou v posteli. V postielke vydrzi spat hodinu po okupani. Potom sa zobudi , nakojim a sup do postele inak mrnci a nechce spat. Manzela som vysackovala do obyvacky aby sme mali viac miesta, lebo postel mame iba 160 cm. A v noci sme hore tak 3-5 krat. Vzdy mu dam prsnik a zaspi. Je to o nervy. Ale ked mame zlu noc a rano sa zobudi maly skor ( okolo 6tej) tak ho odnesiem k manzelovi a ja dospavam. Takže radu nemám, ale plne ťa chapem a dúfam že naše deťúrence budú čo najskôr pekne spinkať

martinka117
autor
14. apr 2014

Dobre baby ale kedy ako chodite spat? Lebo ua malu ulozim cca o osmej ale kym ideme my spat o dakej 11 tak je minimalne tri krat hore a nepomaha ziadne nosenie na rukach nic len kojenie ale tolko krat realne nemoze byt hladna..