Strašne veľa chce papať. Čo mám robiť?

funilieta
28. máj 2008

ahojte, ma 4mesacnu dcerku a neviem si rady. Kojim ju ale cim dalej tym viac chce papat castejsie. Dala som jej kasicku vecer mi vypije z flase asi 150ml a este chce nakojit. Davam ju spat o 20.00. a o polnoci je znova hore a pyta si jest. potom do rana kazde 3 hodiny. NEviem co jej mam dat aby sa poriadne zasytila, mate s tym niekto skusenosti?

katia7
28. máj 2008

no neviem ale moj drobec papal celu noc asi do siedmych mesiacov a ziadne kase nepomohli,teraz veceria len mliecko a spi celu noc.asi to treba vydrzat 😉

jankax
28. máj 2008

Taky myslim ze jeste budes muset vydrzet, ty potreby mimca se dost meni.....mne spal uz jednu dobu celou noc az do 6 do rana a to mel teprve 3 mesice, ale ted se zase budi 2x nebo nekdy i 3x za noc...Do toho pul roku bych to moc neresila a az potom zacnes davat vic prikrmy tak myslim ze se to zlepsi. Tak pevne nervy, nebude to trvat vecne 🙂 snad 😀

daluri
28. máj 2008

Ahoj, je úplně normální, že se děti budí i v noci na kojení, to bude chvilku trvat než budou spát celou noc. Ale podle mě si začala brzo dávat kaši, pokud jen kojíš tak s jinou stravou se začíná až od půlroku!!! Mimi nemá ještě vyvinutý a připravený žaludek, tak ať nic neuspěcháš!!! Sice jsou kaše od 4 měs. ale to je pro ty mimi, které nejsou kojené nebo jsou přikrmovány.
Netrap se, já to mám taky tak a to první měsíc jsem seděla snad celý den a kojila a kojila. Teď už to je lepší, dávám, jak chce - někdy vydrží 3 hodiny, někdy jen hodinu..začínají vedra, mlíčko mají i na žízeň..

jesssie
28. máj 2008

Ahoj. Môže sa v noci buduť aj na smäd keď jej je moc teplo. Potom si potrebuje potiahnuť trochu toho predného mliečka. My sme tieto dva dni veľké smädošky. Cez deň si ani poriadne nepospí čo jej je teplo a len by pila.
Ešte ma napadlo, ja večer poriadne vyvetrám izbu a za noc ešte asi dvakrát a Nikolka spí a spí. Na kojenie ju musím zobrať ja čo mi už tečie mlieko. 😎

ivusakos
28. máj 2008

Ahoj, my větráme, mimi spí skoro nahé, aby mu nebylo teplo, a stejně se od jedenácti až do rána budí každou hodinku☹(( a kojíme. Vyřvat ho nechci nechávat, je to prý špatné na emocionální vývoj jedince. Mám pocit, že už jsem měsíc nespala! Nemá někdo nějaký recept na to, aby spal déle v noci? Díky

jesssie
28. máj 2008

ahoj ivusakos,
naša Nikol v nocí tak spachtoší asi preto, že cez deň je veľmi aktívne bábo. Ona sa proste nechce nudiť a len tak pozerať na kolotoč, musí sa jej vždy niekto venovať a niečo nové vymýšlať. A posledné dva dni mi spala iba 2krát za deň aj to tak po polhodinke. Neviem, no možno je to aj tým teplom vonku. 😖

denousek
28. máj 2008

muj malinky spinka od 2 mesice celou noc,,jsem rada ze mam takove stesti takze mi nic nepotrebujeme...
ale znama rikala ze je dobry na noc ten nutrilon night ...je to 400g plechovka maji ji v tescu...a v lekarnach.. 😉

listicka20
29. máj 2008

Ahoj ivusakos, a jak ti mimi přibírá? Mpžná to nemusí být hladem, třeba je to jenom psychická potřeba prsíčka - tvojí blízkosti. Naše malá se taky pořád budí, a to už není zase tak malá... Uspím jí, dám do postýlky a je zázrak, když vydrží spát tři hodiny v kuse, většinou se budí tak po hodině, dvou. Když jdu pak spát, tak si ji vezmu k sobě do postele a pak už spí zbytek noci bez problémů.

milhaus
29. máj 2008

moja by zjedla všetko čo vidi, aj ked je najedena a jeme mi tak vykrkuje že chce

bibula
30. máj 2008

nedavaj jej umeliny,davaj jej tvoje mliecko,ja som maleho kojila kazdu hodinu cez den a v nocui aj 4 x, kolko chce,tplko treba dat.ci sa ti to paci,alebo nie.

andulka4
9. jún 2008

Kojím od začátku stále stejně....cca co 2hodiny v noci a co 3hodiny přes den. Na noční vstávání už jsem si zvykla :( Zase to mám dobré v tom že mi neteče mlíko a nenosím vložky do podprdy