Syn zrazu odmieta umelé mlieko

gajdoska9
11. feb 2017

Ahojte,ma niektora z vas skusenosti s tym,ze jej dieta zrazu zacalo odmietat umele mliecko? Kojila som cca 4 mesiace ale od 2.mesiaca som bola nutena sem-tam dat umele mlieko,kvoli postupnemu stracaniu materskeho. Casom sme uplne presli na umele mlieko. Doteraz nebol ziaden problem,maly krasne papal z flasky,ked ju zbadal,az sa triasol ako chce papat. Dnes mi uz 3-krat odmieta mliecko. Zbada fllasku,tesi sa na nu,zacne papat a po 3 glgoch zacne plakat a nechce mlieko. Zacali sme aj s prikrmami,uz mame za sebou tekvicu,cuketu a pred 3 dnami som dala zemiak. Moze to mat s tym suvis? Umele mlieko mame BEBA1. Maly mal vcera 5 mesiacov.

aniko85
11. feb 2017

Som zvedavá na ďalšie príspevky pretože toto isté mi robí môj 11 mesačný syn....Pred 3 dňami začal takmer úplne odmietať mlieko....3-5 glgov mlieka a potom plač...U nás je to možno kvôli zubkom,este nemáme ani jeden a spodné ďasná má dosť napuchnuté

hivanik
11. feb 2017

@gajdoska9 Skontroluj mu pusu, moze mat afty, vtedy mi syn odmietal mlieko aj cumel; pretoze to stipe.

gajdoska9
autor
11. feb 2017

@hivanik zabudla som napisat-dudel ma bez problemov a ked mu dam vodicku z flasky,mam pocit ze by vypil aj 200ml vody naraz. Usta ma v poriadku,ziadnu bolacku tam nema.

hivanik
11. feb 2017

@gajdoska9 tak neviem , niekedy zacinajuca choroba, alebo zubky. Neviem, moj mal casto afty a pri kazdej chorobe odmietal mlieko. Potom mu zistili alergiu na Bkm.☹

majkaska
11. feb 2017

@gajdoska9 aj moj maly chlapcek prestal pit ale z prsa a na koniec ma zapal uska. Ze preto netaha ze ho boli ked hybe sankou. Aj ked z flase je iny princip tahania. Nas takto odmietal cca 2 dni tak sme sli k dr. Ma len 6 tyzdnov.

zabina27
11. feb 2017

nasa odmietala prehltat, ked mala zapalene hrdielko, mala 6 mesiacov, ale mala aj teplotu. ked vodu pije, tak asi to hrdlom nebude alebo mozno je chladnejsia voda prijemnejsia na hrdlo. len nasa mala tu teplotu, ked som jej dala nurofen, uz chcela aj pit, dr videla zapalene hrdlo

nataliaslivkova
11. feb 2017

Hrdielko ma ok?zaba v ustach?0

gdulskadarina
13. feb 2017

v prvom rade treba skontrolovat ustocka ci nema niekde nejake bo. ak nic nenajdes zasla by som k pediatricke. mohlo sa v nom nieco zlomit a mozno bude stacit len ak vymenis znacku mliecka. niektore deti vymenia aj viac druhov a v nicom im to neuskodi. radsej zajdi k doktorke a porad sa s nou

ecko80
5. apr 2017

Ahoj,neviem,ci este stale problem s pitim mlieka trva... Mali sme to iste, maly zacal v piatom mesiaci odmietat pit umele mlieko (mali sme Nutrilon). Presne ako popisujes,trochu odpil, dva, tri glgy a koniec, plac. Takto sa to tahalo niekolko tyzdnov. Pil len pocas spanku, teda ked uz zaspaval, ale este tvrdo nespal, inak nebola sanca nieco donho dostat. Bolo to zufale. Doktor mi povedal, ze este sa s takym niecim nestretol, takze rada ziadna. Nakoniec som zmenila UM a maly ako zazrakom zacal pit, najskor nedovercivo (prvy den),ale potom sa rozpapal a pije ho dodnes rovnako