Tabletky Medocriptine na zastavenie laktácie

mycuskaa
8. feb 2016

Chcem sa spytat ci ste niektora brali tieto tabletky. Mne ich predpisala doktorka lebo som prestala kojit a zda sa mi ze mam niektore z vedlajsich ucinkov. A chcem vediet ci ma niekto skusenost.

pupuka
8. feb 2016

@mycuskaa ahoj ja ich beriem.Zatial nemam žiadne problemi.Ake vedlajšie učinky maš?

mycuskaa
autor
9. feb 2016

@pupuka je mi z nich na vracanie pol hodinu po uziti a potom ma stale brucho boli a upchaty nos mam. Uz som si dalsiu nedala

pupuka
9. feb 2016

@mycuskaa Určite to preber z doktorom aby sa ti neupchali mliečne žliazky v prsnikoch.Možno ti odporuči ine lieky.Ja si davam na prsia studene obklady a pomaha.

nikusik0107
9. máj 2016

ahojte ja som to brala cca pol roka...a musela som ich vysadit...strasne som pribrala necitila som sa dobre boal som nafuknuta bolo mi zle..no ako otras prestala som ich brat sama od seba vie o tom aj doktor poslal ma endokirnologiu tak uvdiim..no ale moja otazka ked ste ich prestali brat mali ste nasledujuce kramy...presn? v pohode? ako stale..lebo mne meskali a prisli take ze som nechapala...neboli silne ale bolestive velmi aj na 3 den ma hrozne bolelo brucho ..tak len ci ste mali nejaka s tym skusenost...

adushka367
12. máj 2016

Ahojte chcem sa spytat mam velmi malo mlieka a mala mi odmieta prsnik a stale place ze je hladna.tak mi doktorka predpisala Parlodel a mam ho btat dva krat za den a chcem sa spytat ci si mam pocas toho aj odsavat alebo nie a co mam este robit.dakujem za rady.

minyminy
13. apr 2022

@mycuskaa ahoj prosim ta, viem ze mega stara diskusia no skusim.. to upchatie nosa ti preslo kedy? Mne sa upchal nos pol hodinu po pouziti a uplne sucho v ustach mam .. 😔😶

mycuskaa
autor
13. apr 2022

@minyminy joj to si uz ani nepamatam 😀

akcul13
13. apr 2022

@mycuskaa ja som ich uzivala pred cca 4 rokmi a v pohode, prve dni som sa citila trochu divne,ale preslo to

mycuskaa
autor
13. apr 2022

@akcul13 ja pred 6 timi rokmi 😂