Teplota a kojenie

janullikle
17. sep 2012

zdravim vas mamicky, prosim poradte mam 2 mesacnu dcerku a chytila ma nadcha, zapchaty nos boli hrdlo v usiach zalahnute, teplotu zatial nemam, zobrala som paralen 500 na vypotenie sa. mozem kojit aj ked ma chytia teploty?? dakujem za vase prispevky 😉

drnduliak
17. sep 2012

@janullikle jasne, ze mozes, dokonca aj ked mas atb, staci povedat lekarovi ze kojis a on ti da take co mozu aj kojace matky

cerez
17. sep 2012

áno

sendy182
17. sep 2012

@janullikle ano moja ....cez ústa a nos si daj napr. bavlnenú plienku.......nakoj malú až tak zjedz paralen.........nezabudni na dostatok tekutin a oddychuj kým malá spí......... 🙂

kimmie
17. sep 2012

Urcite ano, aspon dieta dostane Tvoje protilatky. Ak by si prestala koji, mala by aj tak mohla dostat Tvoju chorobu a popasovat sa s tym sama.

Tu je zoznam liekov, ktore sa mozu brat pocas dojcenia
http://www.choredieta.sk/index.php/novorodenec-...

@janullikle

janullikle
autor
17. sep 2012

Dakujem 😉 a ked sa mala nedajboze odomna naberie co robit?

katren
17. sep 2012

@janullikle ist s nou k lekarovi 😉

strapco13
17. sep 2012

@janullikle paralen mozes aj pri dojceni, bez toho aby si nejako menila rezim dojcenia, pocas choroby matky je o to dolezitejsie dpocit dieta, lebo materskym mlieckom dostane dfieta protilatky a moze ochranit dieta pred chorobou alebo zlahcit ochorenie
ak by dieta aj chytilo nieco..tak riesis to co je ..na teplotu zapaly, ci lieky, na nadchu pozri moj clanok o toalete nosa v mpojom fotoblogu
a vzdy sa da ist k lekarovi 😉

drnduliak
18. sep 2012

@janullikle mala to s najvacsou pravdepodobnostou od teba nechyti, ma tvoje protilatky, ja som brala pocas 1. roka 2x atb, kojila som pekne dalej a malej nebolo nic 😉

janullikle
autor
19. sep 2012

Xytila sopliky ale teploty nemame ani ja ani ona xvalabohu