Tetovanie počas kojenia

lusia222
11. máj 2013

Ahojte,neviete ci sa mozem dat tetovat ked este kojim?

bosoriak
11. máj 2013

@lusia222 Nuz, zakazat ti to nikto nemoze. Pri tetovani ale moze prist k infekcii, davnejsie to bol pomerne casty prenos hepatitidy. Vacsina salonov pouziva sterilne nastroje, ale aj tak. Mozes mat alergicku reakciu na atrament. Neriskovala by som to a dala by som sa tetovat az po skonceni kojenia, nech nejaku pliagu neprenesies na dieta.
Teda, ja by som sa nenechala tetovat, ale je to kazdeho osobna vec 🙂

saska.t
11. máj 2013

@lusia222 zo zdravotneho hladiska mozes,ak sa dodrrzia vsetky hygienicke podmienky,tym padom by sa nemala vyskytnut ziadna infekcia, neprechadza do MM,tuto temu nedavno preberali na mamila.sk poradkyne v tom nevideli ziadny problem a ak to bude odbornik,tiez v tom problem nevidim 😉

miska743
11. máj 2013

to ta tak silno suri sa dat tetovat? a najlepsie je sa davat tetovat cez zimu nie v lete ale vsak tvoja vec

lusia222
autor
11. máj 2013

@miska743 nesuri ale ak to nema vplyv na mlieko preco nie?

nikolik88
11. máj 2013

@miska743 ja som sa davala tetovat v auguste a je jedno kedy sa clovek tetuje a ked cez leto musí to byt zakrite aby nato nesvietilo slnko 😉

@lusia222 skus sa opýtať tetera co ti nato povie 🙂

lusia222
autor
11. máj 2013

@nikolik88 preco co mi na to povie?

freyjanr
11. máj 2013

@lusia222.ahoj hlavne sa daj tetovat cez zimu pretože cez leto sa to ťažšie hojí a nemôžeš sa kúpať ani na slnku to vystavovať....a ja mám teraz nedokončenu kerku a určite počkám kým porodim a potom kým dokojim.zakázať ti to nemôže nikto ale rozmýšľaj,načo zbytočne riskovať???

nikolik88
12. máj 2013

@lusia222 myslela som to ze ci sa to moze dat alebo nie nech ti poradi 🙂

lusia222
autor
12. máj 2013

@nikolik88 kedze teter ktoreho som si vybrala je dost z daleka radsej by som isla na istotu, 🙂

mirkave
25. jún 2014

@freyjanr co zbytocne riskovat?

marosinecko
20. jan 2017

@lusia222 ahoj dala si sa tetovat ??? Ja sa chcem dat ,drobec ma 5 mesiacov ale niesom si ista ci do toho idem.

linddi
20. jan 2017

Mna tatérka počas kojenia tetovať nechcela. Veľmi záleží od tatéra...

lusia222
autor
20. jan 2017

@marosinecko nie,dala som sa až po dcerinom roku,to už som nekojila

silaviat
20. jan 2017

ziaden kvalitny tater ta pocas kojenia ci tehotenstva robit nebude.. je tam vela fktorov najme mozna nfekcia... ormony vdak kt nemusi frba spravne chytit a vela dalsieho.. ci mas kerku teraz alebo o par mesiaco je predsa jedno dolezite je zdravie a pokoj dietata ... takze za mna neryskovat..tiez som si pockala a stalo mi to zato ... ;)

marosinecko
21. jan 2017

@silaviat to je jasne ze mi je prednejsie dietatko ako daka kerka. Nestoji mito zato.
@lusia222 ja chcem tiez tak do roka kojit a potom si dat ...vsetko sa uvidi...

marosinecko
21. jan 2017

@linddi vela taterov nechce zobrat.

lusia222
autor
21. jan 2017

@marosinecko ja by som kojila aj dlhšie len dcérka hodila štrajk 🙂

bellahc
3. mar 2017