Trojmesačné bábätko nechce piť mlieko

11. apr 2022

3 mesačne bábätko mi nechce piť mlieko, ani z prsníka ani z fľaše... čerti sa a vzpiera, kričí a reve.. vypije mi iba v noci viacej mliečka ale cez deň je to boj aby aspoň niečo vypil... bojím sa aby mi neschudol,.. prosím baby, čo s tým ? Umele mlieko nemám prečo dávať lebo mám dosť svojeho no keď to takto pôjde ďalej bojím sa či aj o to mlieko neprídem :/

im709vf
11. apr 2022

V noci pije v spanku?

autor
11. apr 2022

@im709vf povedala by som že v polospanku, hneď ako začne sa mrvit a mrnčať vstávam a dávam prso, to pekne vypije aj keď velmi rýchlo zas úplne zaspí a je koniec kŕmenia.. ale v noci mi oproti dnu vypije viacej určite... čo mám robiť som z toho nešťastná ☹

im709vf
11. apr 2022

Krmit v polospanku aj cez deň. Ja krmim dcéru v spanku uz 8 mesiacov 🤷🏼‍♀️

autor
11. apr 2022

@im709vf skúsim aj keď ten spánok cez deň sa nedá ani porovnať s nočným, počas dňa má plytké spanky, stačí že otvorím šuflík a už je hore ☹ ale skúsim

majlo1234
11. apr 2022

Ak je to len momentalna situacia, je to strajk, ktory prejde 🙂 tiez sme si tym presli, strasne sa rozculoval, a vtedy som dojcila iba v polospanku. A ako to prislo zo dna na den, tak to aj odislo

zorkahorka
11. apr 2022

To bude obdobie prveho strajku, trva cca mesiac. Vela mamiciek zacne vtedy prikrmovat a strati mlieko. Ak chces aj nadalej kojit, vydrz. Pripadne googli obdobie strajku v obdobi 3-4 m

ummimaryam
11. apr 2022

Ahoj, ja som mala rovnaky problem, zacalo to Po rotavirus vakcine. Dcerka odmietala prsnik, stratila som mlieko, odmietala aj flasku. Mysela som ze sa zblaznim. Krmila som iba v noci a pocas denneho spanku. Trvalo to dobryc 5 mesiacov a zacalo sa to pomalicky zlepsovat. Momentalne ma dcerka 14 mesiacov a zase mam problem s tuhou stravou, nic nechce jest. Niekedy ide aj par dni bez jedla, iba na umelom mlieku. Nikto stym nevie noc urobit Ani nam pomoct, Tak ako rok dozasu, uplna bezmoc. Hadam sa to zmeni

autor
12. apr 2022

tiež sme po ockovani na rotavirusy a o týždeň ideme na prvé povinne očkovanie... ani mi nenapadlo to s tým spájať..
@ummimaryam a schudla vaša dcéra keď tak odmietala jesť? Moje babo na to koľko toho malo zje tak kaka stále rovnako ako keď jedol normalne.. bojím sa ho aj odvazit

ls56
12. apr 2022

Ahoj my to mame už cca 2 mesiace. Krmim len v spanku, je to boj, verim ti.

essenceee
20. apr 2022

skušala by som vymenit značku umeleho mliečka. Čaj, vodu pije?

autor
21. apr 2022

@essenceee veď pije len materské, ja ho mám vela ..vodu nedávame ani čaj