Trvalá a kojenie. Môže sa to?

felixko
26. mar 2009

Ahojte, chcem sa opýtať, či si môžem dať spraviť trvalú ak kojím. Viem, že farbenie je povolené, ale nikde som nenašla, či si môžem dať trvalú?
A ešte : nemáte skúsenosti s jemnou objemovou trvalou? mám jemné vlasy, dosť mi vypadávajú,užívam vitamíny, vlasy mám zelektrizované, dosť mi mastia, každý deň umývam, uvažovala som nad trvalou, myslím že vlasy trošku vysuší a naruší ich štruktúru.

saska.t
26. mar 2009

felixko- v dnesnej dobe uz mozes je to robene na rovnakej baze ako farbenie 😉

lubica69
26. mar 2009

Ahoj felixko
Len trvalú nie Je to najvačší nepriateľ vlasov
Inak na fotke máš pekné vlásky 😉
a čo sa týka kvality a mastenia aj melírik ti vlásky trošku vysuší,farba zpruží vlas a v dobrom kadernícte poradia určite aj iné finty 😀 A umývať určite nie každý deň

skalnicka
26. mar 2009

a kedy trvala prechadzala do mlieka? 🙂 o tom som teda fakt este nepocula!

felixko
autor
26. mar 2009

skalnicka pretože napr. frby na vlasy obsahujú rôzne chemické látky, ktoré prechádzajú cez pokožku hlavy

ankam
26. mar 2009

felixko ja som dlho kojila aj si farbila vlasy........

skalnicka
26. mar 2009

nemyslim, ze v dnesnej dobe by to bolo nebezpecne, uz pominuli doby, kedy zenam palilo hlavu uz 6 minut po naneseni...

ankam
26. mar 2009

skalnicka 😀 😀 😀 😀

lubica69
26. mar 2009

Inak aj ja som sifarbila ajtehu aj keď som kojila Ale ako je s tou trvalou netuším 😒

monika0123
26. mar 2009

ahoj ja som si dala trvalu ked mal maly 6 mes tiez som kojila a nemali sme ziadny problem a pekne mi to aj chytilo.ked som si ju dala prvy krat tak som si povedala nikdy viac ze mi to hrozne zicilo vlasy a dlho to trva kym vyrastie ale pri malom som nemala cas na upravu a este mi aj rychlo mastneli a trvala bola dobre riesenie.teraz zas uvazujem ze si ju dam lebo s tym mastnenim mojich vlasov je to hrozne.ked pojdes do kadernictva tak jej len povedz ze kojis a ona ti vyberie vhodnu ondulaciu lebo je viac druhov 😉