Tvarovač bradaviek od medely - skúsili ste niektorá na vpadnutú bradavku.?

katulka1141
25. apr 2020

Ahojte mate s nim niekto skusenosti? Vyhodilo mi to na ich stranke. Jednu bradavku mam ok , ale ta druha je dost vpadnuta a dcerka prsnik odmietala.teraz ked cakam druhe celmi by som chcela dojcit.

amelia000
25. apr 2020

@katulka1141 skus stranku mamila pripadne tam niekoho kontaktuj, isto ti poradia 🙂

leniel
5. jún 2020

@katulka1141 bradavka nema vplyv na spravne prisatie, dieta sa prisava na cely dvorec a bradavku ma hlboko v hrdielku - nezalezi, ci je vypukla alebo nie. Ziadne tvarovace nepouzivaj, je to uplne zbytocne.

katulka1141
autor
6. jún 2020

@leniel dakujem ❤️

dkethe
6. jún 2020

@leniel no neviem... Myslim ze novorodenec aj ked ide po cuchu, bude mat s vpacenou riadny problem.

Je to dobra vec, kup si to, hoc mne sa viac pozdava taky zvoncek, na ktory pripojis striekacku a podtlakom vytiahnes,

katulka1141
autor
6. jún 2020

@dkethe toto som si nakoniec objednala,ze to vyskusam s tym. Nemas nahodou skusenost ci sa to ma aj pred porodom?

kittykat22
6. jún 2020

@katulka1141 ahoj, ano pouzivala som kojacie klobuciky, a pomocou nich som sa rozkojila. Vobec mi to na zaciatku neslo bez nich. Po 4-6 tyzdnoch, uz si nepamatam presne, som kojila len tak.

dkethe
6. jún 2020

@katulka1141 toto nepoznam. Ten zvoncek viem ze mozes uz pred

katulka1141
autor
7. jún 2020

@dkethe ten zvoncek mam kupeny

dkethe
7. jún 2020

@katulka1141 oo, aha. jedina otazka je... Ale to ti neviem zodpovedat, ze... Drazdenie bradaviek vraj produkuje oxytocin, a doporucuje sa to napr k vyvolaniu porodu ked ss prenasa, ale ci to je realne,xe si s tym mozes uhnat predcasny, netusim. Ale kedze ten zvoncek funguje okamzite, ja by som to pred porodom netrenovala, max vyskusala

katulka1141
autor
7. jún 2020

@dkethe super dakujem. ❤️

baluinka
22. okt 2020

@katulka1141
@dkethe kočky prosím,ten "zvonček",to je čo za vec? Pod akým názvom to nájdem na nete?

katulka1141
autor
23. okt 2020

@baluinka tvarovac bradaviek od lanson ronje

baluinka
23. okt 2020

@katulka1141 ďakujem 🙂

akirlu
24. okt 2020

Ja som mala tiez vpadnutu bradavku. Dcera sa na nu nevedela poriadne prisat. Mala som klobucik, neskor som kupila tvarovac bradaviek. Pouzila som ho asi dva razy, fungoval, ale len ciastocne. Az potom som v nejakom mamickovskom casopise citala o masazi dvorca a uvolneni vpadnutej bradavky prstami. Tak som to skusila a normalne som ju prstami pekne povytiahla, este omnoho lepsie nez s tym tvarovacom. Pravdupovediac citila som sa vtedy ako totalny idiot, ze som kupovala ten tvarovac, a ze ma ta najjednoduchsia metoda nenapadla skor. Teraz som opat tehotna, bradavka sa prstami vysunut neda. Tak dam klobucik, myslim, ze po tyzdni/dvoch kojenia sa to tkanivo natiahne a potom to uz pojde pekne vytiahnut prstami a klobucik nebude treba.

akirlu
Autor odpoveď zmazal
Zobraz