Uspávanie na fitlopte a mliečna kríza

alfirin17
16. apr 2018

Ahojte mam trosku vycitky. Mala som kvoli uzdickam a teraz zase kvoli zrastenej uzdicke pod jazykom problem s uspavanim. Malu nosim od 6.ho tyzdna a dovtedy zaspavala na posteli na prsniku. Potom v 8mom tyzdni prisiel neutichajuci plac. Nosenie nepomahalo tak som musela vselik hopsat a kyvat sa s nou. Do toho prisiel pokles mlieka no salenota. Teraz ma vyse 4 mesiacov a je taka nekludna. Premyslam ci jej povaha nie je taka kvoli mojej nespravnej manipulacii v zaciatkoch a kvoli tomu hopsaniu. Niekedy som musela naozaj agresivne hopsat. Teraz mi laktacna poradila.ked sa nechcla prisavat uspavat ju na fitlopte a tam sa prisaje. No citala.som si o syndrome traseneho dietata. Mam z toho husiu kozu ci som jej nejak neposkodila. Nevedela som vsak ako inak ju uspat a casto sa to ani na prse nedarilo. Uspavali ste aj vy takto svoje deti? Nezanechalo to na nich nejake nasledky? Boli kludne? Ja sa snazim co najviac ju uspavat na posteli lebo nosic uz bojkotuje a hopsat uz odmietam.









e

meandbaby
16. apr 2018

Neboj sa, nie je to tebou.Mozno ju brusko boli, pocvic.

alfirin17
autor
16. apr 2018

@meandbaby upravila som prispevok kedze mi blbll pisanie na mobile

meandbaby
16. apr 2018

Neboj, deti sa rady hompalaju, urcite si jej tym neublizila, len zvyknut si na to mohla.Skus satku al nosic

pininka
16. apr 2018

Ja som najstarsieho musela hombat uz v porodnici, proste nechcel inak spat. Doma fical najprv kociar ale az tak ze ho hadzalo a potom ked bol starsi tak sme ho museli hombat za zadok. Nic mu nieje, je zdravy ako repa. Niektore deti su proste take, v klude nezaspia.

twiggi_veggie
16. apr 2018

ja som prehopsala na fitlopte s eli prvych 9 mesiacov a nic jej nieje takze neboj 🙂

dzukeles
16. apr 2018

Syndrom trasenia je ked chytis dieta pod pazuchy a trases nim vyslovene az od hnevu. Nie ze sa hompalas na lopte a babo je v naruci. Klud, nic sa nestalo urcite. Niektore deticky proste je tazsie uspat a ukludnit a pptrebuju tskyto nejaky monotonny pohyb 🙂

alfirin17
autor
16. apr 2018

@meandbaby jasne nosic s prsom je najavsak momentalneho bojkotuje a ani von sa nedostanem

tami2014
16. apr 2018

@alfirin17 Nas Filipko sa tiez kvoli krize prisaval len na fitlopte. Takto som ho uspavala do 17teho mesiaca. Potom ma skolila chripka, nevladala som hopsat, naucil sa zaspavat v posteli. Fit lopta je uspesne sfuknuta 🙂

tami2014
16. apr 2018

@alfirin17 A uplne suhlasim s
@dzukeles, na fit lopte je hlavicka fixovana, netrasies nim od nervov, ze mu lieta. Nic sa nestalo, neboj 🙂

alfirin17
autor
16. apr 2018

@tami2014 ja som hlavku fixovala kapucnoi na nosici a rukou avsak ci mozog v nej nenarazal do lebky. Dost mam z toho obavy ale ak vravite ze vase deti su v poriadku verim vam. Teraz mam toho dost hlavne ma trapi to mlieko a bojlot nosica. Som s nou zavreta vkuse doma

luckymummy
16. apr 2018

@alfirin17 Ahoj, dievčatá majú pravdu, určite to nie je tým uspávaním, niektoré deti sú jednoducho v začiatkoch náročnejšie, o niekoľko mesiacov z nej môže byť úplne pokojné dieťa. Píšeš, že ste vkuse doma - aj to môže spôsobovať problémy, mnohým deťom (ale aj mamám! 🙂) čerstvý vzduch neuveriteľne pomáha. Takže určite každý deň treba vybehnúť... Držím palce! 🙂

alfirin17
autor
16. apr 2018

@luckymummy jasne chodila som do minuleho tyzdna von vkuse no potom zacala bojkotovat nosic. Som z toho na nervy lebo sa vie uspat len na posteli a vkuse chce spat nevydrzi ani hodinu a uz fnuka ze chce prso a spat. V sobotu som skusila ist do teska to je 10 minut pesi a cestou spat uz bola hore a plakala ludia sa smiali mne vypadali rozky z tasky mlieko sa nespustilo ked sa malo no hroza. A to do piatku som si kazdy den davala 3 hodinove prechadzky. A ked bola unavena napapala sa a zaspala tak cakam kym sa to zlepsi
Ale uz je to pomaly lepsie ako to bolo. Radili mi 2 laktacne tak im verim. Je to len obdobie (dufam)

alfirin17
autor
16. apr 2018

@alfirin17 ale zajtra asi vybehneme aspon na ihriskk na dvore nech sa popozera na detick

alfirin17
autor
16. apr 2018

Ale dakujem vam ukludnili ste ma. Skakat uz nebudem. Skm rada ze teraz sama uprednostnuje postel