Už nedojčím. Kedy sa zbavím mlieka?

andaw
12. jan 2008

ahojte mamičky, dojčila som niečo cez 14,5 mes. malá má teraz 19 mes. a ešte stále sa mi tvorí v prsníkoch mlieko. rozprávala som sa s roznymi mamičkami, vačšina z nich mi hovorila, že to trvá niekoľko mesiacov. ale do kedy? určite sa mi tvorí len minimum, ale mám pocit, že sa to snáď nikdy úplne nezastaví. vraj mám len počkať, že to samo zmizne. myslíte, že mám navštíviť gyn ? naposledy som tam bola, som ešte dojčila...

drobcek2007
12. jan 2008

navstiv svojho gyn.vraj/no neviem naisto/je injekcia na zastavenie tvorby mlieka 😕

mucilienka
12. jan 2008

drobcek, ano je.. ale len v Cechach u nas to stale funguje na dlhodobejsom uzivani liekov, z ktorych je vraj sakra zle... 😝

drobcek2007
12. jan 2008

tak a som o nieco mudrejsia 😉 to som nevedela

zuz11
13. jan 2008

ale su na to homeopatika 😉 tak ako na tvorbu tak existuju aj na zastavenie 😉

andaw
autor
13. jan 2008

ahojte .... tiež som počula o tej injekcii .... len som tiež nevedela, že to majú len v Čechách. vraj treba len čakaaaať....a vy asi ešte dojčíte však? nie je na tom niektorá podobne ako ja , že by sa so mnou podelila o svoje skúsenosti ? 😒 ak nie tak zuz11 asi sa zájdem opýtať k doktorovi na tie homeopatika

livia76
13. jan 2008

Kôli homeopatikam nemusíš ísť k lekárovi sú voľnepredajné aj mne pomohli, lebo mlieka som mala kopec ,ale malá ho nechcela. Na nazov si teraz nespomeniem,ale v lekárni budú vediet. Ja som vybrala 2 balenia a bolo po porobléme 😀

maca793
13. jan 2008

ja som prestala kojiť v 3 mesiaci a doteraz mám náznaky mlieka. malá má 20,5mesiaca. brala som aj tabletky na zastavenie tvorby mlieka, ale nazabrali.
zuz11
ja som brala homeo a tie vôbec nezabrali. brala som ich vyše 2 mesiacov a nič. ☹

maca793
13. jan 2008

kamarátke dal doktor tabletky, ale tá z nich zvracala hádam týždeň a mala ich brať 2 týždne. najlepšia je injekcia.

livia76
13. jan 2008

Asi na každú z nás zaberie niečo iné -vyskúšaj a uvidíš 🙂

maca793
13. jan 2008

od vtedy som neskúšala nič, ani si nestláčam prsník, nechávam to tak na prírodu 😉

vesi
13. jan 2008

vraj pomáha vypiť čistú citronovú šťavu 🙂

maca793
13. jan 2008

keby si vedela, koľko citronu ja vypijem, hlavne, keĎ sa ide robiť čaj a nič, ale ja už to neriešim, ak to neprejde, tak budem musieť isť ku dotorovi, nech mi pichne injekciu, tabletky nechcem. 😵

vesi
13. jan 2008

asi na každého zaberá niečo iné, u mojej tety to fungovalo 🙂

magg
13. jan 2008

ahoj, ja som brala Parloder, je to hormonalny liek a potlaca tvorbu mlieka, predpisal mi ho gynekolog, ale mne sa neskutocne nalievali prsniky aj po ukonceni dojcenia, hlavne pravy. Takze skus sa poradit s lekarom. O injekcii som nepocula

vesi
13. jan 2008

ja som počula zas o injekcii, nevedela som, že sú aj lieky...

andaw
autor
13. jan 2008

ahojte, tak ja hneď zajtra nabehnem do lekárne, uvidíme čo poradia... 😵

simula
13. jan 2008

Ja som prestala dojcit pred 2 mesiacmi ,ale nastastie som s tym nemala problem ,mliecko sa postupne stratilo 🙂 .tak ti nepomozem ☹

tilly
13. jan 2008

ja mám tiež tento problém a preto sa mi asi ani nedarí otehotnieť, už skoro rok nekojím a stále mám mlieko