Väčší a menší prsník z kojenia

lilidada
1. jún 2016

Ahojte mamičky. Mám otázku, mala mi nepapa z jedného prsníka (boli tam zdravotné problémy vtedy nemohla a potom nechcela) tak mi tam odišlo mlieko a zmenšil sa. Druhý je jak balón tak vyzerám ako....:( no to je jedno🙂 máte s tym skúsenosti,upravi sa to a ak hej po akej dobe asi. Ďakujem mamicky

rheuska
1. jún 2016

Kamoska mala takto. Rozdiel medzi prsnikmi boli 4 ponozky. No teraz uz nekoji a stale zostal rozdiel na 2 ponozky. Urcite sa to trosku upravi, ale nejaky ten rozdiel tam zostane.

didamt
1. jún 2016

ja som mala ten istý problém, kojila som 2 roky a iba z 1 prsníka. Prvých možno 7-8 mesiacov bol rozdiel markantný, do plaču mi bolo, potom sa to pomaly ustáľovalo a ku koncu kojenia boli už oba prsníky rovnako veľké. Začalo sa to upravovať ked som začala prikrmovať a mlieko sa tvorilo dľa potreby. Mne žiadny rozdiel neostal aj napriek tomu že aj pred tehotenstvom som mala menší rozdiel vo veľkosti. Kojila som z toho väčšieho...kt. sa po ukončení kojenia zmenšil čosi a veľkostou ostal ako ten druhý. Bud bez obáv...

myskahryzka
1. jún 2016

Ja som tak isto kolila len z jedného prsníka rok a pol. Druhý mu asi nebol sympatický 😀 Každopádne, vyzeralo to všelijako, ale po kojení sa to dalo na pravú mieru. Ked som oblečená, nieje nič vidno. Len na dotyk je ten, z ktorého som kojila, opotrebovanejší, koža viac natiahnutá, proste je menej pevný, ak v mojom veku môžem ešte hovoriť o pevnosti v súvislosti s prsami 😀 😀 . Ale nieje to žiadna katastrofa.

lilidada
autor
1. jún 2016

@myskahryzka
@didamt
@rheuska ďakujem pekne za rady,no mám 29 tak dúfam že sa nebudem musieť v lete schovávať,este som na to mladá.