Viaderm. Je to bezpečné počas kojenia?

danielkapo
10. mar 2009

Ahojte, viete niekto poradit ci je bezpecne uzivat vyzivovy doplnok Viaderm pocas kojenia? Mate s tym niektora skusenosti?

nataly7
10. mar 2009

nemam s tym ziadnu skusenost natukaj si vo vyhladavaci viaderm a tam si precitas co o tom pisu a uvidis ci to bude dobre pre teba 🙂

zuzka1.
10. mar 2009

to je to na plet vlas ynechty?

danielkapo
autor
10. mar 2009

zuzi ano to je to 🙂
nataly, mam to uz aj doma a nepise sa nic ohladom dojcenia....jedine ze nie detom do 3 rokov.... 😅 a v jednej poradni mi MUDr. napisal, ze je to bezpecne...no ale pre istotu si este pozistujem radsej kym to zacnem brat

babatko88
10. mar 2009

ja som si to kúpila tiež, ked som kojila, a neuškodilo to, ale ak sa bojíš, spýtaj sa detského lekára, ten ti povie, inak zabralo vám to? mne po mesiaci hej, ale len na vlasy, keď som to prestala používať, účinky prestali a som na tom rovnako, a vy?

danielkapo
autor
10. mar 2009

babatko, potom dam vediet ci zabralo 😅

zuzka1.
10. mar 2009

bababtko ja som nebadala ziadne zmeny, nic prevratne to ie je. brala som to kazdy den, zjedla som cele balenie

kristtin
29. mar 2009

keď nemusíš neriskuj, radšej papaj viac ovocia a zeleniny, tam máš vitamíny zaručené a bez vedľajších účinkov.

terezka044
29. mar 2009

ahoj mne to lekar dokonca odporucil ze to mam papat po porode aby sa mi dali dokopy vlasy - aj ako prevenciu. takze si myslim ze je to uplne bezpecne 😉

terezka044
29. mar 2009

zuzka - myslim ze by sa to malo brat 3 mesiace minimalne

babatko88
29. mar 2009

presne tak, viaderm sa má užívať min. 3mesiace, ja som ho brala asi pol roka, už ani presne neviem

terezka044
29. mar 2009

babatko a fakt ani po tych 3=6 mesiacoch si nezbadala zmenu? 😕