• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Viaderm. Je to bezpečné počas kojenia?

29. marca 2009 
Ahojte, viete niekto poradit ci je bezpecne uzivat vyzivovy doplnok Viaderm pocas kojenia? Mate s tym niektora skusenosti?
10. mar 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam s tym ziadnu skusenost natukaj si vo vyhladavaci viaderm a tam si precitas co o tom pisu a uvidis ci to bude dobre pre teba :slight_smile:
10. mar 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je to na plet vlas ynechty?
10. mar 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi ano to je to :slight_smile:
nataly, mam to uz aj doma a nepise sa nic ohladom dojcenia....jedine ze nie detom do 3 rokov.... :sweat_smile: a v jednej poradni mi MUDr. napisal, ze je to bezpecne...no ale pre istotu si este pozistujem radsej kym to zacnem brat
10. mar 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si to kúpila tiež, ked som kojila, a neuškodilo to, ale ak sa bojíš, spýtaj sa detského lekára, ten ti povie, inak zabralo vám to? mne po mesiaci hej, ale len na vlasy, keď som to prestala používať, účinky prestali a som na tom rovnako, a vy?
10. mar 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babatko, potom dam vediet ci zabralo :sweat_smile:
10. mar 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bababtko ja som nebadala ziadne zmeny, nic prevratne to ie je. brala som to kazdy den, zjedla som cele balenie
10. mar 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď nemusíš neriskuj, radšej papaj viac ovocia a zeleniny, tam máš vitamíny zaručené a bez vedľajších účinkov.
29. mar 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mne to lekar dokonca odporucil ze to mam papat po porode aby sa mi dali dokopy vlasy - aj ako prevenciu. takze si myslim ze je to uplne bezpecne :wink:
29. mar 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka - myslim ze by sa to malo brat 3 mesiace minimalne
29. mar 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak, viaderm sa má užívať min. 3mesiace, ja som ho brala asi pol roka, už ani presne neviem
29. mar 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babatko a fakt ani po tych 3=6 mesiacoch si nezbadala zmenu? :confused:
29. mar 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok