• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Všetko o dojčení

30. augusta 2017 
@tilda sama nikdy tolko neodstriekas alebo neodsajes ako si mala sama vytiahne. Necitala som to spatne, len posledne prispevky, ale mozno by bolo dobre, keby si sa skontaktovala s nejakou laktacnou poradkynou, aby skontrolovala, ci je malinka dobre prisata...Na podporu mliecka z vlastnej skusenosti - pevne odhodlanie, klud, tekutiny, caje, homeo (ricinus communis 5 ch), senovku grecku + benedikt lekarsky. Drzim palce.
11. jún 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika7706 hlavne prve dve su dolezite a dodala by som este k tomu, ze dolezita je aj viera, ze tie ostatne veci zaberaju :wink:
11. jún 2010 o 21:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. jún 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strapco13 hej, tak dve hodky jeden, potom druhy, nestiedam stale...dakujem ti
11. jún 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika7706 moc dakujem
11. jún 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcem Vam poziadat o radu, co mam urobit, zjest, vypit, aby sa mi naliali prsniky? Mam ich makke a tym padom mam problem s odsavanim. Mam dvojtyzdnove babatko, nechce sa mi od narodenia prisat k prsniku, tak musim odsavat a davat jej z flase. Skusam, tak prisaje mi tak raz do dna a posaje si len tak 2 az 3 minuty. Mliecko mam, len kedze je uz tazsie odsavat, tak dufam, ze nebudeme musiet prest na umelu stravu. Nerada by som. Predsa, materske mliecko je najlepsie a aj lacnejsie nas to vyjde. Dakujem.
11. jún 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauraantonia dvojtyzdnove babatko ... ved to je este uplne drobatko. neodsavaj a uc malu spravnemu prisatiu. necuduj sa, ze odmieta prsnik, ak jej strkat flasu. prikladaj spravne, asymetricky v priecnej polohe, mala sa to nauci. castym prikladanim sa zvysi aj produkcia mlieka. prave odsavanim ti hrozi UM, staci tak malo a budete v pohode. urcite sa ti to babatko nauci raz, dva, len to chce viac trpezlivosti mozno :wink: nech si poplace, nech to trva aj desiatky minut, ale nakoniec sa jej to urcite podari a napapa sa dosyta :dizzy_face:
11. jún 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauraantonia pozri si horny prispevok od gabiky
a skus prikladat a prikladat..mozno sa chyti
a skontaktuj sa s laktacnou poradkynou zo svojho okolia, ci by nemohla prist kuknut a pomoct s prilozenim
11. jún 2010 o 22:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnes bola mensia cely den nervozna, malo spala, ved v tom teple.... hruza... sovicka chodi s mokrymi vlami, tak sa poti, stale ju lamem na celenku, no zatila neuspesne.
dorobila som kolac, tak idem este polevu....
11. jún 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajajaaaaaj, to malo byt do inej temy :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze toto kludne mozem olivke kupit, jo?
http://www.modrykonik.sk/bazar/dojcenske-potreby-flasky-cumliky/4so8/aven-kuzelny-hrncek-260ml/

a este chcem taky ten si sikmejsou stranou, na d.... vyskusame, co jej pojde lepsie...lebo z vane vodicku pit vie dokonale...ideme jej kupit bazenik, tak asi jej lucku dam na kupkanie, nech si chlipka...chilku, kym s anepocika ;)
12. jún 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek mozes, nasa z toho pije vodicku, ale lacnejsia alternativa je kupit vodu s tym naustkom a potom do flase liat len vodu :wink:
12. jún 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@prsky myslis taky ten naustok, co i my dospeli na tenise napriklad? toto mi nenapalo... :grinning:
12. jún 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@prsky ja som uz olivke tolko veci nakupila, ze ten poharik je lacnyyyy :sweat_smile:
12. jún 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som zrela na liecenie :grinning:
12. jún 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek prave pozeram ze ten avent poharik je maximalne drahy ale horsie ze ak ho budes mat v taske tak ti ju moze aj dobre pooblievat hoci ma vrchnak.Ja som ho tiez kupila dcerke, ale po skusenosti,ze mi zostavali mokre tasky som ho odlozila a kupila praktickejsi od tommy tippy, ktory ma aj postranne uska a dietatko si ho moze moze pekne uchopit cim sa uci drzat poharik.
12. jún 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ono Oliv sa z neho bude musiet naucit pit a nam kvapka (a to sme ho pouzivali aktivne asi 2 tyzdne, teraz uz len obcas vodu nalejem, lebo v tychto horucavach sa v tom vodicka velmi rychlo zohreje, viac mi vyhovuju tie flase od rajca alebo tiez pouzivame slamkovu flasku od canpol babies - predavaju v DM)
12. jún 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme tiez dostali takyto poharik. Teda aj ine flase (dufam, ze nikdy nepouzijem), ale tato jedina sa mi zda prakticka a rada ju pouzijem, ked pride cas :sunglasses: @kvietocek Byvaju aj s uskami tieto pohariky, my mame taky :wink:
12. jún 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietocek7 jaaaj, jasneee, ze i s ruckami na drzanie chcem, som si nevsimla, he he, ze ten to nemaaa...

oki, idem kuk tommy tippy. ja neviem, co je normal cena totiz x;o((( nemam to popozerane
12. jún 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek no maaa ale bussines je bussines teda kupis ale to su dalsie many.Ono sa to da kupit nejako ako nasada -tiez som to mala. To sa da pouzit na ine avent flasky a flasticky.
12. jún 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietocek7 ja ale flasky nepouzivam x;o) a ani cumliiicek...x;o)
12. jún 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ani my sme nepouzivali flasky, mam doma dokonca novy sterilizer od aventu,ktory je este v sacku nepouzity. Ale viem,ze nasady ci nahrady pasuju na tu istu znacku. A cena toho co tam v tom inzerate uvadzaju by som povedala,ze nie za jeden kus ale 2kusy za tu cenu.Myslim,ze k tomu ak sa prirata postovne tak je to fakt dost :confused:
12. jún 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@prsky len oliv je na slamku asi malickaaaa

12. jún 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ki, takze naustok, ale s uskami, tak? a ten sikmy tiez...
12. jún 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek na slamku ma este casuuu :slight_smile: ale asi take pohariky posielas web. Ono tie umele flsticky potom ked su odlozene treba nechavat otvorene lebo aj z cistej vody zvykne zostavat pach
12. jún 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ja pouzivam ked ideme von tuto. nevylieva sa:
http://www.tommeetippee.co.uk/product/explora_easy_drink_cup_6m_/
a doma trenujeme poharik:
http://www.johnlewis.com/230409356/Product.aspx?source=14798

avent som nikdy nemala velmi rada :confounded: uz radsej tommee tippee...
12. jún 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietocek7 dakujem krasne

aj vam baby za help
12. jún 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hathor1231 presnee ten sikmy chcem tiez...dakujem!
12. jún 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek nemas zac,len neviem,ci sa da kupit aj na slovensku :confused:
12. jún 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok