• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Všetko o dojčení

30. augusta 2017 
@terina25 UM nedavaj..odstavite sa :frowning2: ..skus iba sab simplec najprv
skus sa najprv trosku odsat, nech zmiernis tok mliecka a potom si ho priloz..my sme takto fungovali dlhsie, kym maly nezosilnel a potom uz zvladal ten silny tok mliecka
alebo skus cigaretovy=noznicovy uchop..priskrtis tak tok mliecka
13. júl 2010 o 22:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terina25 môže ťahať vzduch a preto je hladný a máš dať UM?!?! neviem, čo povedia baby, ale mne to príde zavádzajúce.. viem, že sa chytáš slamky ale ubezpečujem ťa, že niektorí lekári vedia holý prd o dojčení... mne sa to stále javí ako problém nadprodukcie... skús si prebehnúť tieto články od annag...
http://dojcenie.wordpress.com/som-zufala/
nosenie nie je to isté čo dojčenie.. babka, ani tatik nemajú cicík... :wink:
Terinka, a odkiaľ si ? nie je v tvojom okolí poradkyňa http://sites.google.com/site/vasamamila/Home/poradkyne-mamily
???
13. júl 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strapco13 nemyslím si,žeby som po 1 použití UM malého odstavila.ale vieš čo,radšej to budem riskovať ako vidieť,že plače už 3 noc a 2.deň a ja mu neviem nijako pomocť.hlavne,aby sa ukľudnil a tak strašne neplakal,lebo sa to už nedá počúvať a ja mu neviem nijako pomocť.
13. júl 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terina25 skús najskôr to, čo radí strapco, odstriekaj si pred dojčením prsník, aby sa spomalil tok mliečka... ešte to troška poskúšaj a uvidíš... UM je riziko aj pri jednom jedinom podaní.. :unamused:
13. júl 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terina25 flaska nici spravne prisatie, s flasky sa lahsie taha, dieta potom moze odmietat prsko
a naco davat UM, ked mas mliecka dost? :wink:
ked uz, tak si radsej odsaj a pouzi na dokrmenie striekacku, lyzicku, poharik, cievku na prste :wink:
13. júl 2010 o 23:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terina25 v ktorej porodnici si rodila? Skontrolovala laktacna sestra prisatie? UM by som nedavala, tak ako baby radia, Sab simplex a zajtra mozes zavolat laktacnej poradkyni, v KE ich je viac, mam velmi dobru skusenost s Marikou Krupovou, Ludkou Bencovou a Jankou Mudrou, tlf cisla pisem do IP.
13. júl 2010 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terina25 pytas radu, strapco ti poradila aj na zaklade vlastnej skusenosti. ako pise, z flase sa lahsie taha a dieta sa moze odstavit/odmietat prsnik, tak naco to riskovat? mas akutny problem, tak sup, najdi si laktacnu poradkynu v tvojom okoli, to bude najefektivnejsie riesenie - tazko sa radi, ked nevidime prisatie, spravanie sa drobca atd. moznosti je vzdy niekolko
13. júl 2010 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terina25 este z vlastnej skusenosti pri starsej dcerke mozem povedat, ze UM narobi viac skody, ako osohu, takze toto by som uz fakt volila ako celkom celkom poslednu moznost, ale vo vasom pripade to asi nebude potrebne. Mas IP, tak zajtra skus tlf laktacnej :wink:
13. júl 2010 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
som strasne nachladena ale ze strasne. z klimy. cela hlava ma boli, oci stipu, nos tecie, hrdlo nastastie prestalo stipat. od rana mam v sebe 2 paraleny. nemozem si dat nejake antihistaminikum ked kojim ? :sweat_smile:
14. júl 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajaciq mozes, fenistil kvpaky,davkovanie ako u babatka, uvidis ci sa to zlepsi alebo nie
14. júl 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terina25 to poznam,ten plac :unamused: ale uvidis ze po flaske UM sa neskludni...ved vyskusaj
14. júl 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajaciq vacsina antihistamik sa nedoporucuje..ale fenistil sa dava aj babatkam,,tak ten alebo skus
nasivin sinus
http://www.nasivin.sk/nasivin_sinus_sirup.html
14. júl 2010 o 11:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, nemame ani jedno :frowning2: len zodac a claritine. tak az vecer, do toho tepla nejdem. boze to je hrozne, bojim sa, aby to odo mna mala nechytila :unamused:
14. júl 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajaciq daj si nosne kvapky ako nasivin a pod..aj detske ak mas..uvolnia nos
14. júl 2010 o 11:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strapco13 nos mam volny, len tecie. oco prisiel z lekarne, tak kvapky fenistil len na lek. predpis :rolling_eyes: a jedine co doporucili bol Sterimar. ani nechcem vediet kolko to zas stalo. boze tie lekarnicky vedia tak oj.. ludi :angry: no ale fajne mi to strieklo az do hlavy, tak mi je lepsie. boze nadcha v lete
14. júl 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nehnevajte sa že otravujem v tak teplí deň :sweat_smile: môžem prísť o mlieko, keď sa pôjdem kúpať na jazero??myslím tým, že predsa je tam voda studenšia :sweat_smile: :confused:
14. júl 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do prdele, teplý s mäkkým i :confused: :astonished: :grinning:
14. júl 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajaciq Zodac mozes :wink:
14. júl 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajaciq sterimar je super a nie je drahy :wink:
14. júl 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. júl 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jemine, pardon, to inam...
@vefi89 o mlieko v studenej vode prist nemozes - akurat sa na teba moze nejaka kvasinkova pliaga nalepit
@prsky ked pojdeme na preockovanie, mozeme v manduce? uz ked som mimo temu bola iked omylom x;o)
14. júl 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@prsky ďakujem, potešila si ma :slight_smile: a dá sa aj proti tomu nejak chrániť?
14. júl 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shaarka ja som z MT, preco?
14. júl 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89 ahoj vefi, tak ty uz aj kupat sa ides? zaavidim :slight_smile: , viem, ze proti tymto problemom nam radili dat tampon s 3 kvapkami tea tree oleja.

14. júl 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnes tahala dlhsie asi 5 minut, ale potom sa zas zacala jedovat, ja uz neviem co robit. potom si cmula prsteky a cuca vsetko mozne, tak si myslim, ze je hladna. ale ked prilozim k prsu nechce.
mlieko tam je, tak neviem :slight_smile: skusam stlacat prsnik, skusam menit polohy, ale prinutit ju nemozem, potom place pokial nedam cumel :frowning2:
14. júl 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajaciq mna tiez alergologicka presviedcala, ze zodac mozem. dokonca aj pocas tehu
14. júl 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly13 no ked sa mi nepolepsi , veruze si dam na vecer polovicku. prinajhorsom to prejde do MM, mala tiez kycha a ospalost. tu vitame :grinning:
14. júl 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok