Všetko o dojčení

blau
14. sep 2008

Mile mamicky, ako ste si vsimli pod nickom Annag sa skryva pravdepodobne skvela zena a skusena mamicka,poradkyna, ktora radi ako moze: Co sa tyka kojenia a roznych problemov s nasimi babetkami. Mne osobne velmi pomohla a touto cestou by som jej chcela takto trosku verejne podakovat a popriat krasne zdrave babetko a radost so svojich deticiek. A nech nam tu aj nadalej takto krasne radi. Anna ty sa naozaj tak krasne citas 🙂

strapco13
24. aug 2010

@dugyna tak bud zoberies Misku so sebou..alebo nechas niekoho lyzickovat
ale z vlastnej skusenosti..drobec mi odmietal flasku, lyzicku, striekacku , tak som sa trapila s hnusnou ragadou a revala od bolesti..ale uz je zhojene, uz je dobre, cuckame kedy chceme a kde chceme 😵 😵

strapco13
24. aug 2010

@zuzub bola som spokojna...len som mala strasnu chut na sladke... 😅 ..ale to mam aj teraz, tak asi to nebolo tym..ja som sladkomil 😠 😀 😀 ...maly nereagoval nijak..a ja som nemala ziadne problemy, tehu som neostala pri nej..tak fungovala u mna
hej je este jedna..ale toto je novsie, este nizsi obsah hormonov

dugyna
24. aug 2010

@strapco13 no v nemocke to vedela mala zo striekacky lebo 2dni dostala ako prikrm UM, ale od3 dna plne kojim...
len problem ze dnes som bola v skole....mala bola s mm ani flaska ani striecka..nastastie boli chapavy, ked som ich poprosila aby ma vyslkusali prvu....takze mala si cula len 40ml a dockala na mna....
ale este nas to caka buduci tyzden..a neviem ci tiez tak rychlo pochodim..

no ti poviem teda ze to musel byt zaber ked Matejko nechel nic ine.....a ty ubolena

zuzub
24. aug 2010

@strapco13 diky, mám ísť na preventívku ku gyn tak si chcem dať rovno predpísať

vejula
24. aug 2010

@strapco13 alebo si tehotna 😅 😀 😀 😀 mne tak dr povedal že už by som mala dostať ms kedže mi meškala a bola som na sone že mam hrubu sliznicu a nakoniec som bola tehotna

baby ja neviem či mam už ms lebo trvalo to len chvilku a bolo to skor take špinenie. myslela som že sa to rozbehne lebo nervozna som bola ako pri mrche aj ma všetko tak bolelo aj maly bol nervoznejši. Tak teraz neviem čo to vlastne bolo, tehotna niesom už som si aj test radšej robila

strapco13
24. aug 2010

@vejula to si mohla mat ovulaciu..niekedy je spinenie pri ovulke, ale kludne to mohla byt prva mrska...nie kazdy ma silnu
alebo si tehu ty..ked uz s tym strasis 😉

vejula
24. aug 2010

😀 😀 😀 nieee už som testovala 😅 pre istotku 😀

prsky
24. aug 2010

@vejula to este nemuselo byt vidiet na teste 😝

prsky
24. aug 2010

@dugyna co sa skoly tyka, ja som chodila aj ked mala mala mesiac a ona odmietala uplne vsetko, vzdy si pockala na mna. snazila som sa odbehnut zo sustredka kazde 4 hodky a mala vydrzala

dugyna
24. aug 2010

@vejula mozno es e hcg neni take vysoke aby vyslo na teste🙂

vejula
24. aug 2010

@prsky určite by bolo aspon dufam... 😕 nestrašteeeeee 😀 😀 😀 nie určo nie som tehotna to by bola akafest nahoda ked ešte s mm si davame pozor 😅

vejula
24. aug 2010

@dugyna jak ste sa do mna pustili 😀 😀 😀 ja nemožem musim predsa počkať po sekcii nieeee? 😝 😀

prsky
24. aug 2010

@vejula 😀 😀 😀

dugyna
24. aug 2010

@veji po sekcii by sa patri5o pockat,nieke pisu 6m, ale podla mna najlepsie rok ale vies zalozim dnes novu temu a venujem ti ju 🙂 prvy krat...tehotne...opat 🙂

dugyna
24. aug 2010

@prsky mna uz to snad caka posledny krat tak hadam to nejak zvladneme,prinajhopsom djde mm s malinkou za mnou

vejula
24. aug 2010

@dugyna 😀 😀 😀 leeeen aby si ju najbližšie nezakladala sebe 😀 😀 😀 a ja sa potom o ročik ku vam pridam 😉 alebo o dva 😅

dugyna
24. aug 2010

@vejula uz som ti ju zalozila....🙂 ja za rok az

lubka89
25. aug 2010

Ahojte maminky potrebujem radu .... zajtra mame 4 mesiaciky a maly sa mi budi v noci kazde dve hodiny a vkuse chce len papat ... moze byt ze mu nestaci uz mliecko?prosim poradte co mam robit.

zuzkat1
25. aug 2010

@lubka89 vstavaj s nim a koj🙂...moja ma 7 mesiacov a tiez sa tak budi🙂 mozno len chce byt pri tebe,...babo ma iny spanok ako ty.. budi sa castejsie..mliecko mu iste staci..ak pekne pribera a rastie tak je vsetko OK... no hold mas nespavca ako ja🙂

strapco13
25. aug 2010

ten teplomer z lidla co sa stym da merat v uchu a na cele...skusila som..celkom dobre meria..len je vacsie umenie odmerat na cele ako v uchu u mojho syna

prsky
25. aug 2010

@lubka89 mliecko staci, moja ma 21 mesiacov a dojci sa kazde 2 - 3 hodky v noci 🙂 precitaj si clanocky od annag o zivote s babatkom,mozno ta trochu upokoja 😉
http://dojcenie.wordpress.com/2010/05/11/o-dojc...
http://dojcenie.wordpress.com/zivot-s-dojciatko...
http://dojcenie.wordpress.com/zivot-s-dojciatko...

vejula
25. aug 2010

@lubka89 holt to je udel niektorych mamičiek moj maly je tiež taky ale ved to vieš 😀 navyše niekedy ani prso nepomože a ja si ho musim položiť na seba a natriasať sa s nim aj 15 minut vkuse to najprv nervači lebo papať nechce oči ma zavrete ked ho zdvihnem nervači lebo chce spať ale proste neviem prečo spať nemože tak asi tak... ale zatial to zvladame 😅

miska1981
25. aug 2010

@strapco13 citala som tvoj clanok ako robit ocistku nosteka, ja mam doma sterimar, ale na jedno stlacenie vystrekne dost silny prud spraya a dost vela. mozem to urobit tak, ze vystreknem spray na palicku do ucha a vytriem jej tym nostek, nakolko je este malinka a zda sa mi to dost silne.

strapco13
25. aug 2010

@miska1981 tak nevycistis cely nostek..skus si kupit napr vincentku junior..ma mensiu davku v jednom streknuti

miska1981
25. aug 2010

@strapco13 dakujem idem volat muzovi akurat je v meste 😉

luly13
25. aug 2010

@strapco13 mozes dat link na ten clanok, prosim 😉

prsky
25. aug 2010
luly13
25. aug 2010

@prsky dakujem 🙂

hathor1231
25. aug 2010

ahojte 🙂
chcela by som sa poradit- malu som kojila ale asi pred tyzdnom uz prosto odmietala-trochu sa napila a potom sa zle nasala a kedze ma 8prednych zubkov,tak to bolelo ☹ skusala som si odstriekat a mliecko stale mam. ma zmysel aby som si odstriekala kym sa nestrati uplne? to som mala v plane predtym,len neviem ake mnozstvo v ml ma zmysel zachranovat. teraz som si odstiekala 40ml z jedneho (z toho druheho nechcela uz dlhsie predtym,mlieko tam mam ale boli to...) a to som ju nekojila skoro tyzden... akceprujem,ze uz nechce byt zavesena na cici,ale trapi ma ze ho mozem este odstriekat tak jej brusku pomoct-nasa gastro. nam radila kojit co najdlsie... co myslite? akosi podvedome sa kojenia nechcem vzdat 😅

vejula
25. aug 2010

@hathor1231 ja niesom žiaden profik preto ti nejdem radiť... len si myslim že niektore detičky sa takto proste odstavia same, neviem ja by som to asi nechala tak že ked nechce cicikať tak už asi nepotrebuje, to najdôležitejšie si jej už podla mna dala... ale určite ti ostatne kočky podaju nejaky fundovanejši nazor ja len tak čo by som asi spravila ja