Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Všetko o dojčení

blau
14. sep 2008

Mile mamicky, ako ste si vsimli pod nickom Annag sa skryva pravdepodobne skvela zena a skusena mamicka,poradkyna, ktora radi ako moze: Co sa tyka kojenia a roznych problemov s nasimi babetkami. Mne osobne velmi pomohla a touto cestou by som jej chcela takto trosku verejne podakovat a popriat krasne zdrave babetko a radost so svojich deticiek. A nech nam tu aj nadalej takto krasne radi. Anna ty sa naozaj tak krasne citas 🙂

luba41
16. máj 2019

@mimkapetko cumel zahodiť, flašu zahodit, žiaden čaj nepotrebuje...za 2 dni si na cumle nespomenie...vela kontaktu, dbať na správne prisatie, uspávať na prsníku, dojčiť na požiadanie..

mimkapetko
16. máj 2019

@luba41 dakujem vam za radu velmi si to vazim od vecera som jej cumel nedala ani flasu prisava sa pekne aj ked este z nervami yrochu ale je to stokrat lepsie velmi pekne dakujem

luba41
16. máj 2019

@mimkapetko ak by bol stále problem, sú laktačné poradkyne..tie prídu domov a snažia sa najst, kde je problem a poradit..predsa len, ked niekto naživo vidí "správanie", tak je to určite lepšie ako takto na dialku..

mimkapetko
16. máj 2019

@luba41 ved to je pravda ale naozaj sa uz trosicku polepsila priprsniku dakujem vam

tanicenka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
merry1
27. aug 2019

@njonja odkiaľ ste prosím potrebujem poradiť ďakujem

syntijka
28. feb 2020

Dobry den. Prosim poradte...kojim synceka a mam malo mliecka..mam ho prikrmovat...chcem sa spytat..mozem miesat materske mlieko s umelym? Ci je potrebny nejaky odstup...? Dakujen

simonezet
29. feb 2020

Baby ahojte. Potrebujem nutne poradit ohladom dojcenia. Hladam kvalitnu laktacnu poradkynu alebo babu co mi vie poradit. Som z malaciek. Dakujem krasne som zufala

lilia_manuna
2. mar 2020

@syntijka ahoj, určite sa spoj s nejakou laktačnou poradkyňou a tá ti poradí najlepšie. Dokrmuje sa po kojení hneď, ak dietatko potrebuje. Najvhodnejsie je dokrmovať cievkou priamo na prsníku. Ak začneš používať fľašu, dieťatko si na nu zvykne, lebo mu z nej tečie ľahko. Bude pit menej z prsníka s tvorba mm sa bude znižovať. Nakoniec hrozí odstavenie. Skús zlepšiť prisatie, užívať bylinky (senovka, benedikt, moringa, Shatavari..), dojčiť častejšie a na každé požiadanie, spať s bábätkom, veľa sa nosiť počas dňa.

lilia_manuna
2. mar 2020

@simonezet ahoj o čo ide ? Možno budem mať vedomosť.

sika206
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tu začni písať odpoveď...

Odošli