Všetko o dojčení

blau
14. sep 2008

Mile mamicky, ako ste si vsimli pod nickom Annag sa skryva pravdepodobne skvela zena a skusena mamicka,poradkyna, ktora radi ako moze: Co sa tyka kojenia a roznych problemov s nasimi babetkami. Mne osobne velmi pomohla a touto cestou by som jej chcela takto trosku verejne podakovat a popriat krasne zdrave babetko a radost so svojich deticiek. A nech nam tu aj nadalej takto krasne radi. Anna ty sa naozaj tak krasne citas 🙂

cartmanko
14. sep 2008

AAAAAAAAAj ja sa pridam. Konkretne aj Annag a aj celemu koniku. Je to super. Vsetky ste ochotne a radi poradite. 😵

geegee
14. sep 2008

aj ja dakujem, annag 🙂

slavica2
14. sep 2008

ja som si tiez vsimla jej rady, pretoze mame trosku problem s dojcenim, dakujem 🙂

annag
14. sep 2008

juj, ste ma prekvapili, ďakujem aj ja a prajem Vám zdravé detičky a šťastné a veselé materstvo (a otcovstvo) 😵 😵 😵

blau
autor
14. sep 2008

😉

bashka
14. sep 2008

Annag, aj ja ti straaaaaaasne velmi moc dakujem...za skvele rady a hlavne za tvoj cas...lebo tie tvoje prispevky su niekedy riadne dlhe... 🙂 🙂 🙂

julie6
14. sep 2008

aj na moje otazky promtne reagovala, tiez to bolo slabe prospievanie, dojcenie, reflux, a kojim doteraz, fakt Ti Anna dakujeme aj my s Janickom, a doteraz citam Tvoje rady,ja osobne nie stale mam cas reagovat a poradit ked som niecim presla a mam skusenost,ved to poznate, ked nam prihara tak prosime, ak je lepsie tak pisat pre inych je uz tazsie, vsak,a mam este len jedno nie dve, takze klobuk dole

bashka
14. sep 2008

...a krasne zdrave bábo do tretice... 😉

crysmile
14. sep 2008

aj ja dakujem annag, za tvoju rychlu radu a povzbudenie..
a zelam vela dobreho do buducnosti, zdrave deticky a veeela veeela radosti..

heslo
14. sep 2008

jej, zbadala som tuto tému. pripájam sa-aj ja som annag povďačná, za to že jej stojí vôbec za to poradiť úplne cudzej osobe. fakt si to vážim. hlavne pre nás mamičky-prvorodičky je potrebné každé povzbudivé slovo a rada zo života, nie z nejakej príručky. pozitívne myslenie strašne veľa pomôže.

dididi30
14. sep 2008

ja tiez dakujem, ale ona to vie, ze? 😉

martina46
14. sep 2008

Ja sa tiež pridávam, Annag, si úžasná a veľká vďaka 🙂
Okrem toho, že stíhaš písať skutočne podrobné príspevky, tak ešte aj mnohým určite radíš cez SS, si úžasná! Mne si tiež veľmi pomohla, máme síce stále patálie si kojení, ale dostalo sa mi od teba veľa povzbudenia a hlavne CeNNÝCH RÁD, mnoho vecí som nevedela, hoci som sa snažila zháňať informácie, ale tvoje skúsenosti a vedomosti mi objasnilo mnoho nejasností. Nech ťa Boh žehná a celú tvoju rodinu! 🙂

annag
14. sep 2008

ešte raz ďakujem, dakedy sa mi ťažko radí takto na diaľku, lebo musím dolovať informácie a hľadať aj v jednom zdanlivo nepodstatnom slovku pravú príčinu, ak sa trafím a pomôžem, tak som veľmi rada 🙂

lila794
15. sep 2008

Aj my DAKUJEME!!!!!! 🙂 🙂 🙂

verulka
15. sep 2008

annag, aj ja sa pridavam 😉 dakujem hlavne za ukludnenie 😵

kvetinka511
15. sep 2008

my sa tiež pripájame, Annag je neskutočne ochotná a trpezlivá mamina 🙂 Ďakujeme za veľmi cenné rady, za ochotu kedykoľvek poradiť a hlavne za povzbudivé slová vďaka ktorým stále papáme MM 😵 😵 😵 Prajeme všetko dobré tebe aj celej rodinke 😉 😉 😉

certica
15. sep 2008

aj ja dakujem annag za to , ze vzdy vycerpavajuco poradi a odpovie na kazdy prispevok a dotaz a nie je ich malo 😉 🙂

macaeliska
15. sep 2008

ja chcem tiez velmi podakovat a aj blau, ze to takto verejne dala na forum. Mna to tiez napadlo, ale vcera som uz nemala cas a popravde, snazila som sa este praktikovat rady, ktore mi tato skvela zena dala. Dnes sa ma Eliska uz o moc lepsie a aj sme krasne spinkali. Anna ĎAKUJEM!!!!!!!!!!!!! Len prosim ta, este s tymi radami nekonci, este ta budeme potrebovat!!! Len by ma zaujimalo, co budeme robit, ked budes rodit!?! ha ha. Takze notebook do porodnice a je to vybavene. O.K? Drz sa a este rad vdaka.

anicka
15. sep 2008

Aj my sa pridávame. Ešte raz ďakujeme. 😉

blau
autor
15. sep 2008

macaeliska: s tym notebookom to nieje zly napad... 😵

martina46
15. sep 2008

inac, da sa aj z mobilu chodit na internet - orangeworrld od orange. ja som tak pisala do fora z porodnice 😀

macaeliska
15. sep 2008

baby, ved nech potom posle cislo na mobil, a my jej tam posleme kredit, aby nam mohla pisat. Nie? Ale ja viem, uz sa tesis na babatko a tak ta ani v prve dni nenapadne nejake forum. To nevadi, ved ty sa nam vratis a urcite sa pochvalis co a ako. A urcite si opat najdes cas, aby si nam nieco poradila.

tamia
15. sep 2008

kto to je?
mám tu dosť príspevkov a ešte ani do jednej diskusie na mojom príspevku sa nezapojila. škoda! ☹

casy30
15. sep 2008

pridávam sa....veľká vďaka....vzácna žena je to.. 😉

blau
autor
15. sep 2008

mozno staci ju poprosit konkretne o radu 😉

tamia
15. sep 2008

annag,
ak to tu čítaš, chcela by som ťa poprosiť o radu na moj príspevok:

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

ďakujem!

veronica1
15. sep 2008

annag - aj ja sa pripajam, bola si velmi ochotna a rychlo si riesila moj problem, nielen verejne ale aj cez IP a veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi si mi pomohla, a to nielen po fyzickej ale aj psychickej stranke. Este raz, patri ti velka vdaka, kiez by bolo viacej takych skvelych ludi ako si ty. 😀 😀 😀

kisska
15. sep 2008

annag dakujem, tiez verim, ze mnoho mamin, ktore "vzdali" dojcenie len preto, ze im nemal kto poradit, potrebovali len nablizku cloveka ako si ty 😉 . A dakujem hlavne za trpezlivost, lebo citala som mnoho tvojich rad, ktore sa castokrat opakovali, ale aj tak si maminy neposlala do inej temy, ze "tam najdu odpoved"... Kvoli ludom ako si ty, ma taketo forum vyznam.

cartmanko
15. sep 2008

hehe je to tu ako fanklub. 😀

graziela
15. sep 2008

Ahojte,
aj ja som natrafila na par prispevkov od Annag, ktr. to, zda sa, naozaj vie...a to sa urcite len nezda 😲 Ak budem v buducnosti mat nejaky problem, aspon viem, na koho sa obratit 🙂 🙂 🙂
Annag, Tebe prajem krasny zvysok tehulkovania a zdravucke deticky 🙂 🙂