Všetko o dojčení

blau
14. sep 2008

Mile mamicky, ako ste si vsimli pod nickom Annag sa skryva pravdepodobne skvela zena a skusena mamicka,poradkyna, ktora radi ako moze: Co sa tyka kojenia a roznych problemov s nasimi babetkami. Mne osobne velmi pomohla a touto cestou by som jej chcela takto trosku verejne podakovat a popriat krasne zdrave babetko a radost so svojich deticiek. A nech nam tu aj nadalej takto krasne radi. Anna ty sa naozaj tak krasne citas 🙂

jastericka
15. sep 2008

Aj ja sa pripájam, annag mi poradila, čo sa týka dojčenia a vďaka nej sa môj drobec dokáže viac napapať a tým pádom dlhšie v noci vyspať 🙂 Ďakujem

veronica1
15. sep 2008

jastericka - a to ako, my mame v poslednej dobe v noci problemy a kojime velmi casto, co ti poradila annag? porad aj nam ostatnym 😉

mywiel
15. sep 2008

Aj ja sa pridavam... 😉 🙂

annag
15. sep 2008

tak teda riadny fanklub 😵 , ďakujem veľmi pekne, s tým notebookom ste ma prekukli, mám ho cez deň v kuchyni a večer pri telke, len tú pôrodnicu asi vynechám, lebo mňa čaká strááášna robota s odsávaním, je tam nič iné nerobím, len odsávam, lebo inak by ma roztrhlo 😀, ale určite sa ozvem a budem sa snažiť čím skôr odpovedať, za takúto odmenu mi to stojí 🙂

cartmanko
15. sep 2008

nebyva nejake stretko z modreho konika lebo konkretne teba by som strasne rad poznal osobne. 🙂

bubinko83
16. sep 2008

Annag,aj ja sa pripajam dakujeeeeeeeeem, 🙂

denisocka
16. sep 2008

jasne,aj ja jej dakujem 😉

lucia31
16. sep 2008

paradna tema 🙂 annag, si jednoducho skvela, pohodova mamina, s nadhladom, prehladom a dobre sa citas 🙂 aj my s Tamarkou DAKUJEME 🙂

horallka
16. sep 2008

aj ja sa chcem pridať - keď som tu prvýkrát písala o svojom probléme pri kojení- annag bola prvá, ktorá zareagovala na môj príspevok- ale keby len zareagovala- ona ho tak rozobrala,že som hneď nadobudla pocit, že ona do toho musí byť nesmierne zažratá. Potom som si uvedomila, že nie som jediná, ktorá sa tu na fóre zdôverila s nejakým problémom a že nás je viac- a ako čítam- annag si na každú maminu a jej problém našla čas a každý osobitne rozobrala a poradila, čo musí byť aj pre ňu veľmi vyčerpávajúce takto sa každej jednej z nás venovať.Annag je proste úžasná a ja by som sa chcela s ňou stretnúť aj osobne- aby sa pozrela na mňa a na malého, a povedala i, kde robím chyby, čo robím zle, keď máme s kojením také patálie. Okrem toho annag sa má komu venovať- veď už čaká svoje tretie dieťatko a prvé dve dietičky sú v takom veku, že sa im treba venovať- čas, energia a ona to všetko má a ešte je schopná to rozdávať aj cudzím ženám tu na nete. Jedna veľká vďaka annag- asi ťa pozveme do televízie. 😉

blau
autor
16. sep 2008

😉 ze by do Posty pre Teba? Tiez dobry napad 😵

macaeliska
16. sep 2008

baby, do tej posty pre teba, by sme sa nevmestili vsetky. No kto by jej nechcel osobne podakovat? Anna, daj si aspon fotku, nech si tak viem predstavit. Mne to tam nejde, lebo mam vsetky velke, ale ja sa ponasnazim s upravou. 😅

dididi30
16. sep 2008

baby s tou postou pre teba, je super napad, len ako zistit adresu a cele meno 😒 no ale hadam si niekto poradi 😀 joj a dajte vediet ,zedy to bude 😉

mucha
16. sep 2008

No to by bola teda hanba, keby som sa aj ja nepridala. Annag mi super poradila, ked som mala laktacne krizy a dodala mi silu a chut bojovat dalej a nevzdat sa. Bez nej by som sekla s kojenim uz davno.... DAKUJEM 🙂

babulik22
16. sep 2008

annag: tvoje prispevky su UZASNEE.keby som ja mala takeho radcu,tak by som dodnes kojila.skoncila som v 2mesiaci.jednoducho to neslo a nemal mi kdo poradit.aspon pri druhom budem vediet.aj ja Ti prajem vela zdravicka a hlavne malemu babätku ktore sa ti ma coskoro narodit 🙂

mimi26
17. sep 2008

Aj ja sa pridávam... 🙂 Annag, ďakujeme veľmi pekne za tvoje rady a neskutočne veľkú poporu pri zvládaní každodenných povinností a trápení okolo našich malých slniečok. Delíš sa s nami o cenné rady, skúsennosti, trápenia aj radosti... 😵 Si naša dobrá víla 😵
Bez tvojej podpory by som už ani ja mojho mravčeka asi nekojila. Ale vďaka tebe som to nevzdala a teraz mám mliečka, že môžem pomaly rozdávať...

Ešte raz VEEEEĽKÉ VĎAKA 😉

horallka
17. sep 2008

annag- prosím daj si fotku do profilu- nech ťa "vidíme". A aj keď ťa nevidíme, aj tak ide z teba niečo úžasné, nejaká dravá pozitívna energia, ktorá všetkých napĺňa- aj keď len takto elektronicky, čo to už potom musí byť naživo?Annag, a z ktorého si mesta? Nedalo by sa s tebou nejako stretnúť aj osobne? Nie hneď samozrejme- teraz máš iné starosti, ale niekedy v budúcnosti?

macaeliska
9. okt 2008

annag, ja len aby si nezabudla, aka si uzasna

bambusko
9. okt 2008

annag, mna si tiez ocarila 😀 najviac sa mi paci, ze rady podavas velmi citlivym a kultivovanym sposobom. mnohokrat vedia poradit viacere, ale ty to vies napisat a vysvetlit uplne perfektne. navyse som si vsimla, ze aj tam , kde bol nejaky zarodok konfliktu ap. si to ustala v pohode a pokoji a diskusia nabrala iny smer. toto ja veru nedokazem. mas cenny dar a pekne poslanie. tiez ta citam a dakujem, ze prispievas. vsetko dobre celej rodinke 🙂

annag
9. okt 2008

dievčatá,ďakujem 😵

jaja0110
9. okt 2008

pripajam sa a velmi velmi velmi dakujem 😵 😵 😵

danulik
9. okt 2008

aj ja sa pripajam - annag - dakujem 😵 si strasne zlata 🙂 velmi si mi pomohla!!

saska.t
10. okt 2008

tiez sa pripajam , si na nezaplatenie !!!

hellosona
10. okt 2008

ja taktiez dakujem za cenne rady 😵 😵 😵 bambusko to pekne napisala 😉
taktiez prajem vsetko dobre 😵

blau
autor
10. okt 2008

Ake je to pekne, ked si ludia vedia podakovat, pravda? 😉

annag
10. okt 2008

blau, ani nevieš, ako ma to teší, hlavne každé zachránené dojčenie ma neskutočne teší, najmä keď sa jedná len o nejaký malý prechodný problém,ktorý sa dá jednoducho vyriešiť, ale dakedy je to drina, na diaľku a z kusých informácií hľadať príčiny, už sa mi aj sníva o Vás keď rozmýšľam, čo by zabralo 😀 , ale aspoň nemyslím na vlastné malicherné problémy, tým, že som väčšinu problémov zažila na vlastnej koži, je to o to jednoduchšie

srnkamt
10. okt 2008

ked som potrebovala nejako poradit ...alebo len podporit v niecom v com som si nebola celkom ista...tak som vzdy velmi dufala,ze sa objaviis annag a poradis..ked clovek zbada tvoj prispevok hned spadne kamen zo srdiecka..si uzasna osobnost s neuveritelnou silou ukludnit cloveka a podporit ho..DAKUJEM...velmi si mi pomohla aj ked niektore prispevky neboli urcene mne..ja som si ich precitala...aj to pomohlo... 🙂 nech tvoje deticky ziaria takou istou energiou ako ty na druhych ludi a nech su zdrave...este raz DAKUJEM!!!!

blau
autor
10. okt 2008

Ano anka , to je dobre za ta to tesi a nas tesi, ze si. 😉 Aspon sa odreagujes, ked nam tu tak pekne online ordinujes. Prajem krasny vecer 😵

dudri
10. okt 2008

mila, dakujem za ochotnu radu. som sluchovo postihnutu, takze nemam koho poradit ako kojite.... este raz dakujem... som zavisla dojcenie 😀 😀 😀 .milujem malu Katku papa z mojho prsnika...haha

annag
10. okt 2008

juj dudri, tak to máš o to ťažšie, kľudne sa pýtaj, keď si píšeme nemusíme sa počuť a dobre si porozumieme, prajem Vám veľa zdravíčka 🙂 🙂 🙂

holky, ešte raz ďakujeeem 🙂

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz