• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vydávanie zvukov pri kojení. Robia to aj vaši drobci?

18. marca 2009 
Ahojte, chcem sa spytat, ze ci aj vasi drobci v priebehu kojenia vydavaju zvuky, blabocu ked maju prsnik v ustach. dakujem :slight_smile:
17. mar 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moja len keby som jej rozumela,to by som sa cudovala o com si blaboce.je ako stara zenska na jarmoku :grinning:
17. mar 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naše Káťa u kojení vrčela nebo tak něco, vždycky jsme se tomu děsně smáli...
17. mar 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne :grinning: nema to chybu :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nas
tiez sa na tom bavi je to hrozne mile
17. mar 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj náš- volám ho preto "kecálek". normálne bradavka v puse, saje, potom ju natiahne zamrmle súvisle aj 10 sekúnd, zas pije...no pecka:slight_smile: :grinning:
17. mar 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
můj prcek jakoby vrní,rukou co má pod prsem mě šimrá prstíčky na boku a druhou volnou rukou ;mě hladí :grinning: je to prostě úžaasný :sunglasses: Občas povídá pa pa pa papa nebo prská i s bradavkou v puse :grinning: Děti jsou prostě úchvatný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. mar 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje malá většinou po 5-ti minutách kojení začne dělat waůůů,gaga a chytá mě za prstík...U nás je kojení spíš jako hra:slight_smile:.Obě se u toho hodně nasmějeme:slight_smile:
17. mar 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nase mala chrochta, zrejme asi blahem :slight_smile:
18. mar 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné, aj naša si tam rozpráva ako do mikrofónu :grinning: Hlavne keď nie je až taká hladná, ale len tak sa dudle a reční a reční :grinning: Podľa mňa je to super :wink:
18. mar 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasnacka, je to uuuplne super.. ked hmhka a rozprava si :dizzy_face: :dizzy_face:
18. mar 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj Kubicek, pri kojeni vydava tak strasne zvuky, ze zobudi i tatku,(a toho nezobudi, ani ked place), tiez mam z toho radost, proteze aspon pocujem, ako mu chutna

:slight_smile:
18. mar 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj náš Riško vydáva zvuky, ale len keď silno tečie a nestíha piť, minule som kojila a telefonovala a sestra hneď vedela, že Riško papá a smiala sa, že aj s ním si pokecá, no a v noci sa tiež bojím aby nepobudil celú rodinku :grinning:
18. mar 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok