Vydávanie zvukov pri kojení. Robia to aj vaši drobci?

bevab
17. mar 2009

Ahojte, chcem sa spytat, ze ci aj vasi drobci v priebehu kojenia vydavaju zvuky, blabocu ked maju prsnik v ustach. dakujem 🙂

alon111
17. mar 2009

aj moja len keby som jej rozumela,to by som sa cudovala o com si blaboce.je ako stara zenska na jarmoku 😀

roana
17. mar 2009

naše Káťa u kojení vrčela nebo tak něco, vždycky jsme se tomu děsně smáli...

mamutka
17. mar 2009

jasne 😀 nema to chybu 😀 😀 😀

anickaajanko
17. mar 2009

aj nas
tiez sa na tom bavi je to hrozne mile

rubista
17. mar 2009

aj náš- volám ho preto "kecálek". normálne bradavka v puse, saje, potom ju natiahne zamrmle súvisle aj 10 sekúnd, zas pije...no pecka🙂 😀

dnada
17. mar 2009

můj prcek jakoby vrní,rukou co má pod prsem mě šimrá prstíčky na boku a druhou volnou rukou ;mě hladí 😀 je to prostě úžaasný 😎 Občas povídá pa pa pa papa nebo prská i s bradavkou v puse 😀 Děti jsou prostě úchvatný 😵 😵 😵

miskastehlikova
17. mar 2009

Moje malá většinou po 5-ti minutách kojení začne dělat waůůů,gaga a chytá mě za prstík...U nás je kojení spíš jako hra🙂.Obě se u toho hodně nasmějeme🙂

zuzik_p
18. mar 2009

nase mala chrochta, zrejme asi blahem 🙂

pinco
18. mar 2009

jasné, aj naša si tam rozpráva ako do mikrofónu 😀 Hlavne keď nie je až taká hladná, ale len tak sa dudle a reční a reční 😀 Podľa mňa je to super 😉

claudinka
18. mar 2009

jasnacka, je to uuuplne super.. ked hmhka a rozprava si 😵 😵

anezka14
18. mar 2009

moj Kubicek, pri kojeni vydava tak strasne zvuky, ze zobudi i tatku,(a toho nezobudi, ani ked place), tiez mam z toho radost, proteze aspon pocujem, ako mu chutna

🙂

lyongirl
18. mar 2009

aj náš Riško vydáva zvuky, ale len keď silno tečie a nestíha piť, minule som kojila a telefonovala a sestra hneď vedela, že Riško papá a smiala sa, že aj s ním si pokecá, no a v noci sa tiež bojím aby nepobudil celú rodinku 😀