Vytekanie mliečka z prsníkov. Čím to je?

31majka12
26. aug 2011

Ahojte je to normalne ak mi z prsnikov kedykolvek odteka mliecko...a co to znamena? 😒

simi251
26. aug 2011

@31majka12 ja som tym castym menenim myslela tie vlozky do podprsenky 🙂 🙂 🙂 vyskusaj ked pojdes vonku aby si sa vyhla trapasu 😀 😀 😀 😀

simi251
26. aug 2011

@vejinka mozno stacilo aj vymenit znacku tych vloziek. Ja mam aj take co su latkove a peru sa. Su kvalitne od Aventu. To je v podstate potom ako keby si mala len podprsenku lebo je to ten isty material

vejinka
26. aug 2011

@simi251 no nevadi sak mne sa v pohode nosia vreckovky...je to tenucke dycha to..a ked mam plienku v zime aspom ma to hreje...zvyk je zelezna kosela takto som to mala aj pri prvom..a ziadne mokre tricka🙂

majka1981
26. aug 2011

@31majka12 ahoj, aj ja som kojila casto ked bol hore - na zaciatku aj kazdu hodinku, neskor okolo 2. mesiaca kazdu druhu az okolo piateho mesiaca menej casto... babätko same vie, kedy a kolko potebuje. Ked Ti tecie stale mliecko, tak to znamena, ze ho momentalne mas dost, neboj sa, urcite ho nie je malo 😉 . To sa este musi zladit, Sebastianko (krasne meno aj moj syn sa tak vola 😵 ) a Ty si to este zladite 🙂 .
Bud rada, ze Ti tak casto pije z prsnika, lebo teraz ked je horuce, tak urcite nie je dehydrovany.
70 g na par dni - to sa neda posudit, lebo bol vazeny na inej vahe...
Ja som nedavala jednorazove vlozky do podprsenky, ale tie co sa daju prat, lebo sa prsnik vetra lepsie ako ked tam je igelit.

zuzinr
26. aug 2011

@31majka12 je to uplne normalne, aj mne vytekalo mlieko najma v noci ked mala dlhsie spinkala a mala som ju v tom case kojit ale nebudila som ju a pekne si zvykla papat v noci len 1x a potom az nad ranom okolo 5. Este mi vytekalo mlieko ked som kojila z jedneho prsnika tak vtedy sa mi pustilo aj z druheho. Mne sa mala pekne nastavila na kojenie na 5, 7, 9, 12, 14, 17, 19, 1, a tak jej to stacilo a aj ja som vedela ze kedy asi bude papat a bola som pripravena. Kojila som ju uplne bez problemov, vobec som neodsavala (ani raz), nemala som nastastie ani dohryzene bradavky a ani ziaden zapal (len treba si davat pozor, najma v zime aby ti neprechladli prsia ja som si ked tak pod sveter dala este aj plienku) a malu som kojila do 19 mesiacov, potom sa jedneho dna sama odstavila, povedala ze " nestem mlecko" a od vtedy nekojim ale mozno to bolo aj tym ze som zostala tehu a to som ja este v tom case nevedela 🙂 Tak nech sa ti v kojeni dari a najma z toho nemaj ziadne stresy 🙂

strapco13
26. aug 2011

@31majka12 vytekanie mliecka je normalne, proste co je navyse vytecie...men casto vlozky, po kazdom namoceni daj novu..aby ti prsnik nebol vo vlhku, nech predides infektom
ak mozes doma bud hore bez, len ma plienku po ruke, keby sa spustilo mliecko
casom zistis ze chvilu predtym ako sa ti dietatko bude pytat na dojcenie sa ti mliecko spusti aj same mozno, niekedy si staci pomysliet na babo a mliecko uz zacne tiect
casom to ustupi, a moze ustupit aj ten pocit spustenia mliecka pri dojceni...ale to neznamena, ze mliecko nie je
pribrat za 4 dni 70 g je pekne..a plus ako to bolo spominane..vahy nie su uplne presne
ak mas pocit, ze mala malo pije...skus stlacanie prsnika http://www.mamila.sk/pre-matky/pomoc-pri-dojcen...

lubikan
26. aug 2011

mne este radili,ze ak babo aj spi na cicku,alebo len tak malicko potahuje,treba ho pohladkat jemnym stlacenim medzi bradou a krkom-aktivuje sa tym saci,ci prehltaci.. reflex

31majka12
autor
1. sep 2011

@vejinka dost aj mne vadia tie vlozky do podprsenky...tak si ich nedavam...
doma chodim len v tricku a ked ideme von...tak si tam davam tiez plienku...
vyzeram jak pamela anderson potom... 🙂

vejinka
1. sep 2011

@31majka12 veru take kozy jako vozy 😀 😀 😀 no a to mas bez plastickej chirurgie ziadne silikony len prave male cicky troska naplnene bielym zlatom a kopa bavlny 😀 same prirodne veci

vejinka
1. sep 2011

v zime mi vsetci zavideli a v lete ma lutuju ako sa mi mohli az tak zrazit. A to som ich ani nevyvarala 😀 .

31majka12
autor
3. sep 2011

@lubikan to zaberie len na jeden sup a pak spi zas

31majka12
autor
3. sep 2011

@zuzinr dufam ze sa aj moj maly nejako sam nstavi na nejaky system... ☹

janhe
29. sep 2014

Ahojte je mozne ze babatko ma saci reflex no nema prehltaci?