Zberače materského mlieka - skúsenosti a odporučené značky

sandy7733
9. aug 2020

Ahojte, prosim pouzivali ste niektora zberace materskeho mlieka? Ak ano, viete mi prosim odporucit znacku? Na internete vidim,ze najbeznejsia je Avent alebo Medela. Ktore su lepsie? Dakujem 🙂

lucy0807
9. aug 2020

@sandy7733 mám doma Medelu, ono je asi jedno ktoré, aj tak sa to dlho nosiť nedá ( ani to neodporúčajú)...a ten tvar pŕs potom je smiešny, takže len na doma 🤣

lucyluv
9. aug 2020

Ja mám medelu, vyzerala som s nimi ako Pamela v pôrodnici :D a hlavne sa s nimi nepredklanaj, všetko mlieko vytieklo von vrchom :D inak som bola spokojná, hlavne super to bolo na vetranie bradaviek pri začiatku kojenia

carduelis
9. aug 2020

Mne to bolo nanic lebo som vlastne len kojila a nedavala flasu a aj tak pri kojeni mi to nedrzalo, padalo.

kameramanka1704
9. aug 2020

Ja som používala Akuku laktacne mušle - kúpila som cez internet. Dosť mi to pomohlo lebo tieklo mi dosť mimovoľne mlieko... ako z otvorenej bandasky... A potom som to mlieko z mušle preliala do fľašky a dala malej vypiť. Len sa v tom nesmieš predklonit lebo to vytecie. Inak som bola spokojná az na to, že je to trochu nepohodlnejsie ako prsné tampóny. Ale zachytí to dosť mlieka cca 20-30ml do jednej. Ale to sa už fakt nesmieš predklonit 😁. Mala som ich na sebe max 1- 2 hodiny.