Zelená stolica. Čím to môže byť?

ludkasasa
25. okt 2006

Čaute baby , poradte mi prosím Vás z čoho môže mať moja 5 mesačná bambuľka tmavo zelenú stolicu , je to prvý krát , inak má normálnu , je plne kojená , len som jej posledné 3 dni dala asi malú lyžicu banánu a ochutnať výživku , inak nič , dr. mi stále omieľa nech ešte pekne kojím a neprikrmujem tak jej radšej nedávam nič , ale z čoho tá zelená stolica , neviem !!!

darja12
13. máj 2016

písala som tu ešte o problémoch pri kojení.. nakoniec všetky tie rady laktačných boli z dlhodobého hladiska na nič. pardon.. genciánka v kombinácii s citrovitalovými kvapkami mi stále vracala problém. síce sa to vyriešilo, ked bolo najhoršie, ale stále recidívy, tak som sa naštvala a po mesiacoch som to vysadila.. používala som vyslovene len Cicadermu a zázrak sa stal, prešlo to.. teraz si už bradavky vobec nenatieram ničím asi tak 3 mesiace.. neuveriteľné po tom všetkom, čo sa so mnou dialo.

andrejka264
17. jún 2016

Dobrý deň. Ja by som sa chcela opýtať či ste aa V stretli S tým že dieťa Vám papalo Bebu A malo S nej zelenú stolicu. Malý má tri mesiace. Kamarátka mi radi vymeniť mlieko A doktorka povedala že to je pri Bebe normálne. Aký nato máte názor? Za každú odpoveď ďakujem

maminka1986
8. sep 2017

@dididi30 strasne múdra si...keby nas stresy a chore dueta vv2 tyzd operovane neviem ci by si mala mlieko a kojila a pisala taketo bludy a ze nsj je materske!