Zelená stolica. Čím to môže byť?

ludkasasa
25. okt 2006

Čaute baby , poradte mi prosím Vás z čoho môže mať moja 5 mesačná bambuľka tmavo zelenú stolicu , je to prvý krát , inak má normálnu , je plne kojená , len som jej posledné 3 dni dala asi malú lyžicu banánu a ochutnať výživku , inak nič , dr. mi stále omieľa nech ešte pekne kojím a neprikrmujem tak jej radšej nedávam nič , ale z čoho tá zelená stolica , neviem !!!

petka80
26. jún 2008

dzej, tak to bude v pohodě, to jí pak stačí. držím palce 😉

pokornaivca
26. jún 2008

Zelená stolice bývá od hladu

chromozom
26. jún 2008

Zelena stolica urcite nie je od hladu! Je sposobena pitim predneho mlieka, ktore obsahuje viac laktozy nez zadne mlieko. Predne je viac cukornate a zadne je viac tukove, obe mlieka vsak obsahuju vsetky dolezite imunoglobuliny a dalsie dolezite latky (vitaminy, mineraly atd.) - takze neexistuje slabe mlieko! Hladova stolica je nahnedla a vyrazne zapacha, nie je sposobena kvalitou mileka, ale nedostatocnou kvantitou...

katka13122
27. jún 2008

zacinalo to virozou a od 3 dna ho prehana a ked si prdne ma tiez v plienke,maly papa sunar ale ma redsie zelenu stolicu s takymi ako hlieny..co to moze byt??..nemoze to byt alergia na bkm alebo laktozu???

kaculi
27. jún 2008

Omlouvám se, ale nepodařilo se mi najít vhodné téma, tak ten dotaz hodím sem.
Nevíte někdo, jak vypadá průjem u plně kojeného miminka?

kacka.va
27. jún 2008

u plně kojeného miminka se o průjmu nemluví 🙂

kaculi
28. jún 2008

No já jen, že jsem četla že růst zoubků někdy provází teploty a průjem. A právě se mi zdá, že nám začínají růst zoubky a náš prcek zase začal kakat po každém jídle (i když asi od 3 měsíce už to bylo jen asi 1x denně), tak nevím.

petraluk
28. jún 2008

Kaculi neboj, počet stolic se může během prvních několika let několikrát měnit. Jinak to může být cokoliv, např. i ty zuby 😉

Kacka.va a co to je, když má plně kojené dítě zelenou stříkavou stolici s hlenem a nitkami krve víc než 10x denně? To není průjem?

evunka
28. jún 2008

také míváme zelenou stoličku. Je to když malému dám fenyklový čaj a nebo když si vezme málo z prsa, přesně jak píšou holky, cucne si jen předního mlíčka, které je na žízeň, ale ne na hlad a pak je asi trochu hladový a proto má zelenou stoličku. Říkala mi to tak i naše pediatrička.

kacka.va
29. jún 2008

petraluk: stříkavá stolice je normální, ale ten hlen a nitky krve ne.

dididi30
14. júl 2008

chromozom, super si to napisala, si ma ukludnila, lebo my sem tam mavame zelenkavu stolicu , najma o noci , ale ked pises, ze ma aj tak dost vitaminov to predne mliecko, tak kojenie nevzdavam v ziadnom pripade 😉 😎 😵

monkula
14. júl 2008

ako písala chromozom, zelená farba je spôsobená pitím len predného mllieka...

emjee
31. júl 2008

evicka24 • 1d • 27. júl 2008 o 22:34
Povie mi prosím niekto , čím je spôsobená zelená stolica u bábätiek ? Zajtra sa chystam k lekarke , ale predsa by som niečo rada o tom vedela.

lyly • 1d • 27. júl 2008 o 22:38
moze byt z jedla, alebo je mala chora, alebo bude, vacsinou sopliky

evicka24 • 1d • 27. júl 2008 o 22:44
Zatial jej dávam moje a umele mliečko . Má päť mesiacov. Takže to môže byť aj z toho?Soplíky zatial nemá.

annag • 2d, 28tt • 28. júl 2008 o 00:33
evicka, asi si už bola u lekára, napriek tomu, ak dojčíš, je dosť pravdepodobné, že malá pije viac predného mliečka, ktoré obsahuje viac cukru a spôsobuje jej zelené zafarbenie, preto treba dojčiť dlhšie tak, aby vypilo aj zadné, je tu o tom diskusia v bábätkách

sirinka • 1d • 28. júl 2008 o 09:47
niektore babatka maju zelenu stolicu az po prve prikrmy. pokial ti mala pribera, nemal by to byt az taky problem, hlavne ked jej davas aj UM, od hladu to nebude. treba davat pozor, pokial je ta stolica velmi riedka a prilis casto aby nebola mala dehydratovana a navstivit lekara.

majka35 • 1d • 28. júl 2008 o 10:10
a nedávaš jej to UM hypoalergénne? ... ja som dávala Bebu HA a moja mala vždy zelenú stolicu ... 🤐

adka.p • 28. júl 2008 o 13:45
ak ma babatko dlhodobo zelenu stolicu moze sa jednat aj o zlu bakteriu v crievkach - ecolli. ☹

icunami • 1d • 28. júl 2008 o 21:13
Aj moj malinky mal parkrat to iste, pred mesiacom kazdy tyzden sme boli u doktorky, a uz sme nato prisli. Zelene sfarbenie a riedka konzistencia moze byt aj od toho co si ty jedla. Mne doktorka urcila dietu a malemu kvapky na mikrofloru v crievkach, a som uz stastna ze sme po. Ale po case sme nato aj prisli od coho, proste nemozem zeleninu, hlavne kapustu kyslú, papriku a paradajku a nic v com je cervena mleta paprika. Skore uzdravenie.

lienka79 • 1d • 29. júl 2008 o 16:58
je to uplne v poriadku...Ak je kojene,mala by byt sice taka horcicova,ale ak je na UM,v poriadku

lienka79 • 1d • 29. júl 2008 o 16:59
No ako som a dodatocne docitala,davas aj UM..takze je to v pohode..nas mal taku tmavozelenu az do prvych prikrmov...

luciferi
31. júl 2008

Ahoj,moja mava zelenu stolicu s nutrilonu HA,ked som presla na ine,zacala mat normalnu.Inak som sa tiez obavala,lebo ma vela ludi strasilo,ze by to nemalo byt,tak jej doktorka zobrala vyter a bolo vsetko v poriadku,no myslim si,ze ked este kojis,moze to byt aj jedlom,ktore zjes.no najlepsie bude,ist ku doktorke,radsej.pa

emjee
13. aug 2008

chelsee • 1d • 5. mar 2007 o 09:22
ahote, moja mala kaka uz dlhsiu dobu zelene hovienko, je plne kojena a lekarka povedala ak pribera zatial to netreba njak riesit, ale od piatku mi zacala kakat zelene a velmi riedke a dnes dokonca zelenu penu, neviete mi niekto poradit co t o moze byt a z coho, alebo nemate s tym niekto skusenosti?

magg • 1d • 5. mar 2007 o 10:35
boli ju aj brusko? moze to by t aj hladova stolica, nataha len predne mliecko, co je skor od smadu a k zadnemu sa ani nedostane a potom je hladna. Ale kamaratkyn drobec mal strasne bolesti a zelenu stolicu, lekarka vravela ze na nom nic nevidi a potom cez nejake dovybavovane vysetrenie zistili, ze ma nejakeho bacila

kvietocekx • 1d • 5. mar 2007 o 11:18
zelene hovienko je z premnozenej crevnej mikroflory... aj moja mala to mala istu dobu... ked bola malicka... ked zacala papat prikrmy,tak sa hovienko zafarbilo podla pridanej potraviny🙂
vacsinou to byva po umelych mlieckach do ktorych sa pridava napr. bifidus...
v kazdom pripade sa treba poradit v poradni co s tym dalej...ja som sa neznepokojovala lebo mam skvelu doktorku, ale niekedy sa moze aj nieco prehliadnut. papas aktivne jogurty s bifidusmi? aj ked by to teoreticky nemalo mat vplyv, moze sa stat vselico...

melory • 5. mar 2007 o 11:22
hovorte si co chcete, zelene hovienko je hladne dieta...mne to povedala aj doktorka aj mamy nasich mam to vedia.

kvietocekx • 1d • 5. mar 2007 o 11:24
pozri toto:
http://www.mamatata.sk/index.cfm?Module=Advisor...
http://www.mamatata.sk/index.cfm?Module=Advisor...

melory • 5. mar 2007 o 11:27
kvietocek to ma potesilo, ale zas ked dieta pije len predne mlieko to znamena ze len pije a neje, lebo zadne mlieko je potrava

ena • 2d • 5. mar 2007 o 11:27
suhlasim s melory, zelena stolica je vraj, ked diata spapa vela predneho mlieka, ktore je skor na zasytenie smadu ak ohladu a nedostane sa k zadnemu mlieku, ak kojis z obidvoch prsnikov naraz, skus kojit pri jednom krmeni len z jedneho uplne a tak by sa malo babo dostat aj k zadnemu mlieku a stolica by sa mala upravit.. ak nie, tak neviem, ostava este spytat sa tvojho lekara 😉

melory • 5. mar 2007 o 11:29
niektore zvyknu dokrmovat, alebo si odsavaju predneho troch a daju prso so zadnym.

kvietocekx • 1d • 5. mar 2007 o 14:55
melory... ja som kojila len 2 tyzdne... a skoro nonstop takze ja neviem ako je to s kojenymi detmi... to by potom aj moja musela byt hladna, lebo aj emka mala zelenu kakanicku... a pri umelom mliecku moc predne a zadne neexistuje takze to asi nebude tak celkom ono... je vela dovodov preco je ta stolica zelena... ale to ze je to od hladu tak tomu moc neverim lebo o mojom dietati sa neda povedat ze bolo niekedy hladne... ona papala ako diva uz od narodenia... a nakolko mala umele mliecko tak som videla kolko vypije co sa u kojenia neda...
ale netvrdim ze nieco na tom nebude...fakt treba skusit kojit len z jedneho prsa...🙂

melory • 5. mar 2007 o 15:01
ja som kojila rok, skusenost bohata, ked bol hladny mal zelenu stolicu a prejavovalo sa to na tom ze plakal a chcel stale jest, kedze ja som mala velke prsia a vela mlieka on kym sa dopracoval k zadnemu tak zaspal. s tym jednym som nemyslela, ze davat len z jedneho, ale ze odsat predne a dat mu zadne do ust, ja som to tak robila, pomohla som mu vyprazdnit vodu a dostat sa k zadnemu, potom sa mi v tele prirodzene robilo menej predneho mlieka cize vody, to je ako s kojenim, kolko si vytiahne tolko sa doplni. a ked bude tahat len predne bude sa doplnat len predne.

kvietocekx • 1d • 5. mar 2007 o 15:04
to je pravda ze treba najskor odsat a dat to vyzivnejsie... ale preco potom mala moja zelenu stolicu? a ako som presla na prikrm tak to bolo ok...
v kazdom pripade neviem co je to kojit☹ teda len chvilu...

melory • 5. mar 2007 o 15:07
mala zelenu, lebo nevytiahla zadne mlieko ale len predne a prikrm ju zasytil, vies co dobre si urobila, ja som sa len mordovala, ale velmi som chcela kojit, a riesi sa to tak, netahas riadne prikrm a je to tak najlepsie pre dieta aj matku.

moj tahal hlllho predlho a ked som ho odvazila zistila som ze vytiahol napriklad 30ml? chapes...cize nic, len predne, musela som ho este mutit a prso strkat nech sa naje.

melory • 5. mar 2007 o 15:16
este ze kazda lekarka ma na to svoj nazor...mojej znamej povedala ze nech nedokrmuje ze to nemoze byt aby nevytiahol aj zadne a ako zacala sama od seba dokrmovat zacal aj priberat aj zelena stolica sa stratila a aj plac.

kvietocekx • 1d • 5. mar 2007 o 15:29
mel... ja som kojila len 2 tyzdne a mala mala zelenu stolicu aj pri umelom mliecku... to mi nejde do hlavy... ja som strasne chcela kojit... v porodnici som musela odsavat skoro nonstop... lebo by mi praskli prsa ale ako nahle odisli moji rodicia, co tu boli tyzden a potom bol so mnou tyzden manzela ako siel do prace tak som prisla zo dna na den o miecko... ja tu totizto nikoho nemam a to ze som tu sama ma tak zdeprimovalo ze som zo stresu stratila mliecko☹
hm... ale to je fuk.. v kazdom pripade ta zelena stolica presla ako sme presli na zeleniku a masko...

melory • 5. mar 2007 o 15:31
tak to uz neviem posudit, napisala som co som o tom vedela...ale ako hovorim ani doktorky v tom az tak jasno nemaju 😀

kvietocekx • 1d • 5. mar 2007 o 15:38
no ved prave☹

newyorkgirl • 1d • 5. mar 2007 o 15:43
baby zelena stolica neznamena hned hlad, mne doktorka povedala, ze je to OK pokial nie su ine problemy, vraj stolica ked zoxiduje, tak zozelena, cize moze babo vykakat zlte ale ak to ma chvilku v plienke moze to zozeleniet a dalsia vec, ze vraj to niekedy zoxiduje uz v creve a vyjde zelene, vacsinou sa to samo upravi 🙂

kvietocekx • 1d • 5. mar 2007 o 15:48
newyorkgirl...a to je prave to co som pisala...je tam vela crevnej mikroflory... preto je zelene... nieje to tragedia...

elesa • 1d • 5. mar 2007 o 15:50
Aj moja mala mala zelenu stolicu. Tiez nebola kojena dlho len 3 mesiace a potom tak napoli dokrmovana a kojena do 5 mesiacov. Zelenu stolicu zacala mat cca v 7 mesiaci, kedy jej zobrali vyter a mala tam nejakeho bacila. Brali sme hylak. Na nejaky cas to prestalo a teraz sa to objavilo zas. Brusko ju neboli, pribera normalne, nema ani hnacky, stolicu ma pravidelnu. pripisujem to zlozeniu stravy. Denne cerstve jablko, nejaka zeleninka a pod.
Citala som aj, ze zelena stolica moze byt aj z hypoalergenneho mlieka. Suvisi to vraj s mliecnymi bielkovinami alebo niecim takym...uz si presne nepamatam.
Ale mala by si ist za pediatrom, aby urobil vyter...

kvietocekx • 1d • 5. mar 2007 o 15:54
elesa...
presne tak...

gedren • 1d, 16tt • 5. mar 2007 o 15:57
chelsee a nepapate nahodou zelezo? Moje mala to ma z toho...

elesa • 1d • 5. mar 2007 o 16:06
myslim, ze tych faktorov je kopec..jednoznacne treba vyter...

tonicka • 1d • 5. mar 2007 o 16:18
ahojte.Moja mala tiez mavala zelene, ale len k veceru, tak kojim cez den 3 krat z toho isteho prsniku a uz je to ok.ona cez den len pila. 😉

katika1 • 1d • 5. mar 2007 o 16:43
Strašne sa mi lúbi názov tejto témy.. Som sa fajne zasmiala.. 😀
Tým nemyslím, že by nebola seriózna, alebo dôležitá, len je to proste podarené..
sorry za tento môj postreh 🙂

kvietocekx • 1d • 5. mar 2007 o 19:42
katika
tema je vtipna🙂 to je fakt... ale pockaj... v lete aj ty budes sledovat konzistenciu, farbu a koniec koncov aj zapach kakanicky tvojho baba🙂
a vsetko co sa ti nebude zdat normalne budes rozoberat a bude ta rovnako trapit ako nas🙂

babulka • 1d • 5. mar 2007 o 19:45
Chelsee, zelena stolica moze byt u kojenych deti aj z toho, ze obsahuje vyssi obsah cukrov, ktore pri sytku so vzduchom rychlo oxiduju a tym zelenaju. Aj Melory ma pravdu, ze zelene su hladove stolice, ale ak pises, ze malinka dobre pribera, tak to bude z tej oxidacie. Ak ju neboli brusko, nenafukuje, nema iny problem, tak mozes byt pokojna.

mimi109 • 1d, snž • 5. mar 2007 o 19:50
moja mala bola tiez kratko kojena len mesiac ☹ a za ten cas nemala stolicu vobec zelenu a to tiez pila skoro len to predne mlieko bola leniva tahat 😒 kakacky jej ozeleneli az teraz ked uz papame vsetko mozne aj po umelom mlieku mala hovienka pekne zltucke 😵

lindda • 1d • 5. mar 2007 o 21:50
cafte nemate nahodou niektora skusenost moj malinky ma skoro tri tyzdne a dnes mal v stolici trosicka hlienu krvaveho,ale naozaj iba velmi malinko volala som sestricke od lekarky a ona vravi,ze to moze byt,tak teraz neviem som s toho nervozna 😒

kvietocekx • 1d • 6. mar 2007 o 07:48
lindus... ked ti to hovori doktorka rtak to asi tak bude... ona ma predsa len viac skusenosti... zbytocne sa nestresuj...ja som s tym nemala skusenost ale neboj sa..

babulka • 1d • 6. mar 2007 o 08:08
Linda, asui ta nepotesim, ale krvavy hlien nikdy nie je len tak, bez k lekarovi.

emjee
13. aug 2008

michaelina • 1d • 6. mar 2007 o 10:23
neberies nahodou zelezo? aj to skosobi zelenu stolicu u dietata ked ho kojis, inac bud je hladne alebo pomnozenie nejakych patogennych bakterii a to chce spravit vyter ale tiez sa vravi ze ak je dieta spokojne, brusko ho neboli, normalne pribera tak to nemusi znamenat vobec nic

lindda • 1d • 6. mar 2007 o 10:26
cafte no uz to nemal do rana kakal 2x a nic tak dufam, ze to je ok

ladybird1l • 1d • 10. mar 2007 o 12:11
moje dievcatko, tiez obcas kaka zelene hovienko, tiez som sa zlakla, ci nie je nahodou hladna ze pije len predne mliecko, lenze ona ma tak vycuca, ze sa musi dostat aj k prednemu, hladna nebyva ani brusko ju nebolieva, tak ste ma aj potesili, ze zelene hovienko neznamena vzdy nieco zle...

babulka • 1d • 10. mar 2007 o 12:20
Ladybird, neboj, u plne kojenych deticiek, ktore su spokojne a priberaju je to naozaj kvoli oxidacii cukru v stolici, mne to povedala lekarka, ze ak sa mi chce, mam skusit prehrabnut v tej plienke kakacku nejakou spajdlou a uvidim, ze vnutri jeto zlte ako ma byt a pochvili to zozelenie. Mala pravdu, taksom sa dalej netrapila.

ladybird1l • 1d • 10. mar 2007 o 14:18
babulka, ja som si vsimla ze ma tam sem tam aj zlte hovenko, ale fakt som sa strachovala, ked mala par dni taketo zelene, ze papa len to predne a ze bude z neho slabucka, aj ked na druhej strane mi to neslo do hlavy, lebo ceciky mi uplne vysala

emjee
13. aug 2008

luci78 • 46tt • Dnes o 10:24
chcela by som radu ohladom stolice babatka - ma teraz 5 tyzdnov. jeho stolica bola doteraz krasne svetlo zltucka ale poslednych par dni uz niekedy (nie vzdy) obsahovala aj nejake zelene ciastocky. aky to ma suvis s mojim mlieckom alebo stravou? je to ok?

kingstonka • 1d • Dnes o 10:47
...ahoj... zelena stolica vraj moze byt sposobena aj tym z ematka je vela mliecnych vyrobkov alebo sa diet napje viac predneho mlieka (od smadu).... u kojenych deti je to uplne v poriadku.... my vsak mame problem so zelenou stolicou uz vyse 2 dtyzdnov a je riadne zelene.. krvne testy ok, vyter bol tiez v poriadku tak neviem co robit...poradi niekto?

luciar79 • 2d • Dnes o 11:20
ak su deti spokojné a priberajú netreba to riešiť. stolica sa stále mení. aj my sme kakali na zeleno a pritom som nič iné nejedla. asi sa menilo mlieko. potom to prešlo samé od seba. boli sme asi v takom istom veku-kingstonka.A je tu veľa tém o stolici aj o zelenj takže sa to tu asi zavrie.

coriven
13. aug 2008

ahojky, my taky měly zelenou stolici - dr. řekla, že to plně kojené děti mívají, ale pokud jinak dobře prospívají není třeba to řešit... je pravda, že se to upravilo časem samo
všimla sem si, že zelenou stolici má malá - třeba teď v těch vedrech, když víc pije - jak už bylo určo zmi\ńováno více předního mlíčka, po čase se jí to spraví..
a taky teď se mi to stalo (teda myslím) proto, že jsem jedla cuketu 😉 už jsem si toho všimla víckrát - stolice v pořádku, pak si dám cuketu (v buchtě, smaženou...) a stolička je na zeleno... po čase to zase zmizí....
ale když si nebudete jisté a bude to trvat dýl, tak určo zajděte za dr. -
zelená sama o sobě až tak nevadí, spíš, když se tam bude objevovat více hlenu...

lollaj
13. aug 2008

ahoj, a nevíte zda hnědá stolice je O.K.?Všude čtu, že plně kojené dítě má stlici žlutou...Díky.

annag
13. aug 2008

lollaj, aj hnedá môže byť, tak ako horčica má rôzne farby tak aj stolica. Pokiaľ bábo prospieva, je spokojné, stolica nie je zelená s prímesou hlienu, krvi, je to úplne v poriadku, závisí aj od toho, kedy sa bábo prebalí, pri styku so vzduchom napr. tiež mení farbu

audreyd
13. aug 2008

zelenú stolicu mávajú deti, ktoré ťažšie grgajú... stolica a vzduch im v črievkach zoxidujú nazeleno. tak isto ako keď necháte "normálnu" stolicu dojčeného dieťatka na vzduchu, tiež chytí zelenú farbu... takže zelená farba nie je závadná, je normálna 🙂

emjee
3. nov 2008

lubec • Dnes o 14:11
moja mala -2 mesacna zacala v poslednej dobe kakat na zeleno,ked to z nej pri prebalovani vychadza,je tam aj trosku zlteho.predtym na zlto kakala 1-2x za den,teraz 2-4x za den.Je plne kojena.Cim to moze byt?Inak jej nic nie je,ziadne bolesti,ani mrzutost.Stale sa skeri a zvandre.

fifinna • 1d • Dnes o 14:25
normalna stolica je : zeleno-hneda alebo jasnozelena polotekuta stolica plna zrazenim ( len prve tyzdne )
: oranzovo-zlty, horcicovity, vodnaty vylucok s kuskami zrazeneho mlieka ( je tipicka pre dojcene deti.
: zelena alebo zeleno-skvrnita stolica : zvycajne to nie je nic nenormalne, ale ak ma dieta slabu zelenu stolicu niekolko dni, môze to byt znak podvyzivy.

mywiel • 1d • Dnes o 14:31
Lubec nieco z tvojej stravy jej nesadlo a dobre to nestravila, alebo vypila vela predneho mliecka, ktore obsahuje vela cukrov a je tiez tazsie stravitelne ako to zadne mliecko. Mozes porozmyslat co jest stale rovnako kazdy den, alebo skus odsat trosku predneho mlieka a az potom ju nakoj.

mywiel • 1d • Dnes o 14:33
Mala by kakat horcicovo zlto, ak su tam kusky to je dobre to znamena ze si berie aj tuky z tvoj mliecka a to ze kaka casto ak to niesu tekute hnacky vkuse to je len dobre aspon ju neboli brusko.

u2jana • Dnes o 15:32
Aj ja mam jednu otazku, malu krmim len Nutrilonom HA, naprv mala klasiku "prazenicovu" stolicu, ale cez vikend sa jej zacala farbit do zelena a dokonca v jedna bola zlta a v nej take cierne male hrudky... nechapem z coho, ked jej davam stale to iste.

saska.t • 1d • Dnes o 17:13
u2 jana u UM je to normalna stolica pretoze pri MM je to mlieko site na mieru babätku, pri UM je zlozenie stale rovnake takze ta stolica tomu zodpoveda ...

dididi30
3. nov 2008

fifina, zelena stolica nieje znakom podvyzivy,ale znakom toho ,ze dieta pije prvazne predne mliecko alebo mava koliky, alebo papa umele mliecko a v nom je vela zeleza co sa ukaze v kake 😉
trocha ma tvoja teoria zarazila, oci som mala von z jamok,ze toto vravievali nase babky co vedeli sorrac prd o kojeni, v dnesnej dobe zelena stolica neznamena podvyzivu!!!

dididi30
3. nov 2008

moj syn mava casto zelenkavu stolicu a priberame ukazkovo 😉 takze baby nebojajte, ok? 😉

slavica2
3. nov 2008

no didi to si ma potesila, lebo moja malinka zacala mat zelenu stolicu,je len na UM, tak som zvedava co poie zajtra doktorka v poradni, dam vediet...
inac tiez mi abka hovorila, ze je to hladova stolica 🙂

vandas
3. nov 2008

zelena stolica je u deti na UM uplne normalna, nebudte v strese a j moj maly ju mal🙂))

dididi30
4. nov 2008

slavica ano volakedy sa vravelok,ze hladova, lebo to babo spapa viac predne mliecko a to nieje az take syte ako to zadne, ale v ziadnom pripade z toho babo nechudne a ani nebude trpiet podvyzivou...materske mlieko je naj a je v nom veeeeeeela vitaminov 😉

fifinna
4. nov 2008

baby, to som opisala z knizky a je tam pisane ze môze to byt...., neni tam jasne uvedene ze to je tak. A este k tomu je tam pisane ze az ked to trva niekolko dni. Citajte poriadne !!!

dididi30
4. nov 2008

fifina, moj syn kaka len zelene...a nieje podvyziveny, pribera ako ma 😉

hynka
4. nov 2008

Ahoj holky, ptala jsem se dr. a zelená stolička u kojenců je normální. Ale teď nevím, jestli je normální, když malý zadí a je to takové pěnové ☹ . Nevíte? Někdy kadí docela hodně řídkou stolici. 😕