Zelená stolica. Čím to môže byť?

ludkasasa
25. okt 2006

Čaute baby , poradte mi prosím Vás z čoho môže mať moja 5 mesačná bambuľka tmavo zelenú stolicu , je to prvý krát , inak má normálnu , je plne kojená , len som jej posledné 3 dni dala asi malú lyžicu banánu a ochutnať výživku , inak nič , dr. mi stále omieľa nech ešte pekne kojím a neprikrmujem tak jej radšej nedávam nič , ale z čoho tá zelená stolica , neviem !!!

bibione
15. apr 2010

mnooo...a znova sme na papani a 3 hodiny 😠 a tak som sa tesila,ze spi 8hodin v noci

latvia
16. apr 2010

😀 bibi, ty by si chcela mat lazo plazo materstvo?? 😀 😉 moj nespi doteraz v kuse 8 h a to ma uz 9 mesiacov 😝 ono to priiiide raz, neboj, v 15stke urcite 😉

bibione
16. apr 2010

latvia> no pekne dakujem 😀

latvia
16. apr 2010

bibi, som myslela ze toto odbdobie bolo to najtazsie, ale zistujem ze ked zacal lozit tak to je este horsie 😅 vsade by chcel ist, vsetko chyta, trieska vsetkym o zem, kvici ked nieje podla jeho chuti, no kraaaasa 😝 uzivaj si placu a nepohybujuceho sa babatka 😉

bibione
16. apr 2010

latvia: to si len ty myslis 😀 moj uz mesiac prejavuje volu a nevolu,takze idem ohluchnut,ked zacne kvilit...ale nieje to plac,ale vyskot taky,ze ta ide porazit 😝 ...dam mu hracku...smari ju o zem,dam dudel...ten leti tiez a najradsej by chodil

petrablanka
24. júl 2010

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat mám 3měsiční holčičku a asi týden má tmavě zelenou stolici a zapáchá a jednou denně mi kaká. Jsem z toho vyděšená. Půjdeme na očkování tak se doktora na to zeptám. Prosím na piště mi co si o tom myslíte ať se trochu uklidním! Děkuji Blanka 🙂

kaja173
25. júl 2010

ahoj..isto ma bacila v brusku,maly to mal ked sme prisli z porodnice,doktorka dala sirup a po par dnoch bolo ok..urcite nevahaj a pytaj sa,mam dala infacol...

petrablanka
26. júl 2010

Dneska jdeme navštívit lékaře tak uvidíme co nám řekne. Na internetu jsem četla že to může být z předního mléka. Ale děkuji za odpověď, třeba to ten bacil bude hlavně aby to dopadlo dobře a malá byla v pořádku. 🙂

petrablanka
26. júl 2010

Tak je to dobrý já kojím jenom částečně, protože malá je předčastně a nějak se mi to mlíko prostě netvoří. Tak doktor říkal že je to z umělé výživy že je to normální!

evil15
26. júl 2010

ahojte bambulky potrebovala by som poradiť moja malá má zelenú stolicu a neviem prečo už ju nekojím lebo som stratila mlieko ☹ a UM čo jej dávam tak je v pohode teda doteraz mi naňho nereagovala zle ... z čoho to môže mať alebo čo mám vyskúšať . dakujem za rady 😉

junovka
26. júl 2010

@evil15 ake UM jej davs?My sme papali Nutrilon klasicky a stale sme mali zelenu stolicu.

evil15
26. júl 2010

@junovka my máme BABYLOVE 1

junovka
26. júl 2010

@evil15 tak vtom ti bohuzial neporadim ☹ Ale, ked to bude trvat dlhsie, tak by som sla za pedinou, aby jej urobila vyter z konecnika...tiez to Nely absolvovala, lebo mi to nedalo, vyter vysiel negativne, tak sme skonstatovali, ze to bude od Nutraku. A veru, ze aj bolo, lebo ked sme mali 2 roky, prestali sme s UM , presli na KM, tak stolica zmenila farbu 🙂

evil15
26. júl 2010

@junovka no uvidíme ale doteraz pekne kakala a aj farba bola O.K to len teraz ☹ snád to bude dobré a dakujem velmi pekne 🙂

junovka
26. júl 2010

@evil15 ako dlho uz davas Babylove?

evil15
26. júl 2010

@junovka už 2 týždne odkedy som stratila mlieko

junovka
26. júl 2010

@evil15 nakoniec moze byt, ze aj od UM mlieka...pokial mlieko zacne "ucinkovat".....a to Babylove nie je s pridavkom vacsieho obsahu zeleza?? 😕

evil15
26. júl 2010

@junovka je tam napísané mg : 3,2 na 100g

junovka
26. júl 2010

@evil15 podla toho co pozeram na Nutrak, tak mate viac zeleza v Babylove ......taze moze byt z toho zelena stolica 😉

evil15
26. júl 2010

@junovka super a čo teraz myslíš že mám zmeniť mlieko alebo ešte počkať chvílku a uvidíme 😉

junovka
26. júl 2010

@evil15 pokial nema nijake bolesti bruska, hnacky, zvracania, vyrazky, upch.nosteka, tak by som nemenila. 😉

evil15
26. júl 2010

@junovka dakujem za rady dosť mi to pomohlo 😀 lebo už som začala trošku stresovať že čo sa deje 😉

junovka
26. júl 2010

@evil15 uuuplne ta chapem 🙂 😉

petrablanka
26. júl 2010

Já se chci zeptat jak je malá stará. Já mám 3měsíční holčičku a taky jí má doktor jí udělal vyšetření a řekl že to má z mléka že je to normální! Ale raději bych tebou tak bych šla taky na vyžetření člověk má aspoň klik v duši a uklidní se.

evil15
26. júl 2010

@petrablanka malá bude mať za týždeň 3 mesiace

junovka
26. júl 2010

@petrablanka vy ake UM papate??

junovka
26. júl 2010

@evil15 ak ti to nerobi problem, tak najblizsie na poradni spomen dokine o ten vyter..... 😉
@petrablanka ma pravdu, ze budes aspon kludnejsie spavat 😉

evil15
26. júl 2010

DAKUJEM VAM určite jej to spomeniem a uvidíme 🙂

junovka
26. júl 2010

@evil15 potom daj vediet 😉

evil15
26. júl 2010

@junovka určite ano 😉