8 ročný syn užil celú tabletku Kinedril

zuzma75
7. dec 2016

Ahojte, 8 ročný syn išiel dnes na výlet a ráno omylom zjedol celú tabletku Kynedrilu, zabudla som ju prepoliť. Váži 35 kg, myslíte, že by mohol mať ťažkosti ?

senta_sofia
7. dec 2016

@zuzma75 bude asi ospalejsi ako po tej polke, ale myslim, ze zase za predavkovanie to povazovat nemozno

3009
7. dec 2016

@zuzma75 doporučujem ti dávať na nevolnosti z cestovania homeopatiká Cocculine, ktoré nespôsobujú vôbec ospalosť a sú rovnako účinné. Dostať ich bežne v lekárni.

amisa
7. dec 2016

no neboj bude len asi cely den oblbnuty

@3009 ja som detom namiesto coculinu davala do tej istej krabicky cukriky.. kedze je to homeopatikum placebo efekt funguje ci tam das cukriky alebo kupis drahy coculine. Kinedril davam ked uz fakt ide o serpentiny v ktorych je aj dospelemu zle.

nicollette332
7. dec 2016

Neboj tiez si nemyslim ze by sa mu niec mohlo stat maximalne bude spat pocas cesty a aj cely den bude asi taky oblbnuty 🙂 ale ja si pamatam ze na mna ucinkovala aj polovica vzdy tak ze som bola otapena 🙂

3009
7. dec 2016

@amisa myslím že Kinedril a Cocculine sú cenovo približne rovnaké, len prejavy po užití sú úplne iné. Kým po Kinedrile si celá oťapená a poväčšine cestu prespíš, tak po Cocculine nie si oťapená a vidíš cestu kadiaľ ideš. Zaberá aj na dlhé cesty i keď sú kľukaté. Myslím, že aj pre človeka je zdravší Cocculine.

lucik194
7. dec 2016

nic mu nebude akuratne bude viac ospaly, nasa brala cocculine niekolko razy a nezabralo jej ani raz, proste nula bodov vyhodene peniaze, skusali sme aj "lizatka" na cestovanie, predavaju v lekarni, su na upokojenie zaludku, tiez nula bodov, v okoli mam niekolko rodin co davaju detom od malicka kinedryl lebo cocculine vobec ale vobec nezaberal.... za mna urcite kinedryl, lebo je rozdiel jaciace dieta 2-3 hodinky k tomu x krat zastavenie a umyvanie auta a dietata od vracanice ako relativny klud a cesta skratena na polovicu, lebo netreba robit tolko zastavok.... ale o tom by vedeli rozpravat len rodicia co to zazivaju kazdu cestu 🙂 ako napr. my...

sakura77
7. dec 2016

Neboj nič mu nebude.
cocculine škoda peňazí, mne býva zle v autobuse aj v aute pokiaľ nesoferujem a to si ozaj aj tictacy môžem dať, účinok je rovnaký. Nepomohlo mi o vobec akurat je to narozdiel od Kinedrylu sladke.kinedryl mi zaberá.decká našťastie tento problém nemajú, kľudne môžu celú cestu pozerať do tabletu alebo knižky, kdežto ja ani na mobil pozrieť nemôžem😀

akronop
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
smitjan
7. dec 2016

@sakura77 cocculine ani mne veru nepomohol, mne uz potom aj zle bolo z toho ze je to sladke. Napinacky ked si na to co i len spomeniem 😀 ja este aj teraz ked niekam ideme a mam sediet vzadu tak kinedryl si musim dat, hanba nehanba, dam si a vyriesene. Sice vacsinou cestu tym padom prespim ale tym je to pre mna lepsie 😀

sendy1977
7. dec 2016

to môj syn je jediný komu cocculine zaberá? Syn mal angínu a pritom strašne vracal, stačilo že vypil trošilinku vody a všetko vyvrátil. V lekárni mi poradili cocculino a do 1 1/2 hodiny prestal vracať a mohol sa vpohode napiť. 🙂

sakura77
7. dec 2016

@sendy1977 no buď rada😊