• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké máte skúsenosti s kvapkami Sinupret?

(zamknutá)
7. marca 2012 
ahojte mile mamicky,moj syncek ma 4 mesiacov,je trosinku chory,horucku nema,len kasel...pouzivame Sinupret kvapky na uvolnenie hornych a dolnych d. ciest,,ziadne antibiotika,mate skusenosti so sinupretom?
5. mar 2012 o 10:04  • Odpovedz
ano mame,je to prirodny liek a nam pomohol :slight_smile:
5. mar 2012 o 17:32  • Odpovedz
aj my mame a uz nam par krat pomohol :wink:
5. mar 2012 o 17:34  • Odpovedz
Nedavno ich moj maly (12 mesiacov) bral a mal z nich hnacky, ale pocula som, ze je dobry.
5. mar 2012 o 21:01  • Odpovedz
ja odporucam davala som ich malemu 1x ked mal necele dva mesiace a za tri dni bol fit :wink: a teraz ich mame znova na odhlienenie su perfekto a nezlakni sa stolice moze byt hlienovyta-ale to zo soplikov ktore idu von :wink:
5. mar 2012 o 21:03  • Odpovedz
pozitivne
5. mar 2012 o 21:03  •  2 deti  • Odpovedz
my ich užívame celá rodina :grinning: ale podla našej detskej dr. je k nim treba pridať aj liek na vykašliavanie, takže u nás ked aj sinupret tak aj ambrobene sirup mu dávame. ale nie na noc, lebo to sa len dusil od kašla, na noc fenistil
5. mar 2012 o 21:03  • Odpovedz
suhlasim s nanulik, ale ked je taky malinky moze aj calcium chloratum k tomu sinupretu. Je to super sirup na odhlienenie, tiez ho uzivame aj cela rodina - ked treba.
5. mar 2012 o 21:06  • Odpovedz
mi ho davame ked je maly chori vždy nam pomohol :slight_smile:
5. mar 2012 o 21:11  • Odpovedz
Ja zlepšenie nevidím. :frowning2: :frowning2:
5. mar 2012 o 21:11  • Odpovedz
my ho pouzivame pri kazdej nadche a kasli a vzdy pomohol :slight_smile:
6. mar 2012 o 09:42  • Odpovedz
pri lahsom zahlieneni na pomohol...
6. mar 2012 o 10:00  • Odpovedz
Dávala som ho viac krát, ale nikdy som nezbadala ani najmenšie zlepšenie...
6. mar 2012 o 10:49  • Odpovedz
mojim deťom nezabral ale manželovi áno. :slight_smile:
6. mar 2012 o 13:45  • Odpovedz
ja som u nás nevidela žiadne zlepšenie :unamused: malá z neho práveže bola akási nervózna a plakala tak som prestala dávať,na hlieny nemal akosi žiaden účinok...ale na tvojom mieste by som vyskúšala lebo na každého môže pôsobiť inak,vám možno zaberie ako zabral u iných
6. mar 2012 o 13:47  • Odpovedz
nam pomohol, uvolnuje hlien
7. mar 2012 o 07:16  • Odpovedz
nam nepomohol
7. mar 2012 o 07:26  • Odpovedz
Sinupret ako doplnkovu liecbu nasadzujeme vzdy pri nachladnuti alebo kasli ale tak, ako tu uz bolo spominane, ak je ten kasel silnejsi, tak jednoznacne k tomu aj nejake mukolytika (Mucosolvan Junior, Hedelix alebo teraz momentalne berie k tomu mala Prospan)... ale len pripominam - mukolytika nasadzovat az ked zacne vykasliavat... kym ma dusivy alebo laryngiticky kasel (suchy) podavat antitusika (Stoptusin, Ditustat a atd.) a v tomto pripade je to super kombinovat s Calcium Chloratum sirup (tiez uz tu bol spominany) - ale tiez pozor - ak sa uz zacne vykasliavat,tak uz Calcium vysadit, ten davat len pri suchom al. dusivom kasli...inak je to kontraproduktivne... ALE k SINUPRETU :slight_smile: odporucam :slight_smile: v zmysle vyssie uvedeneho... pre deti mam doma v zasobe vzdy kvapky a pre nas dospelakov mam tabletky, vzdy nasadzujem...este nieco podobne ako Sinupret na bylinkovom zaklade a na dychacie cesty su ako doplnok fajn aj kvapky Kaloba (tusim su z nejakeho kvetu ? tusim pelargonia) :sunglasses:
7. mar 2012 o 07:38  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.