Aké máte skúsenosti s kvapkami Sinupret?

evka031
5. mar 2012

ahojte mile mamicky,moj syncek ma 4 mesiacov,je trosinku chory,horucku nema,len kasel...pouzivame Sinupret kvapky na uvolnenie hornych a dolnych d. ciest,,ziadne antibiotika,mate skusenosti so sinupretom?

lejlla
5. mar 2012

ano mame,je to prirodny liek a nam pomohol 🙂

mandy552
5. mar 2012

aj my mame a uz nam par krat pomohol 😉

eunomia
5. mar 2012

Nedavno ich moj maly (12 mesiacov) bral a mal z nich hnacky, ale pocula som, ze je dobry.

lucka127
5. mar 2012

ja odporucam davala som ich malemu 1x ked mal necele dva mesiace a za tri dni bol fit 😉 a teraz ich mame znova na odhlienenie su perfekto a nezlakni sa stolice moze byt hlienovyta-ale to zo soplikov ktore idu von 😉

pingu1
5. mar 2012

pozitivne

nanulik
5. mar 2012

my ich užívame celá rodina 😀 ale podla našej detskej dr. je k nim treba pridať aj liek na vykašliavanie, takže u nás ked aj sinupret tak aj ambrobene sirup mu dávame. ale nie na noc, lebo to sa len dusil od kašla, na noc fenistil

tinkag
5. mar 2012

suhlasim s nanulik, ale ked je taky malinky moze aj calcium chloratum k tomu sinupretu. Je to super sirup na odhlienenie, tiez ho uzivame aj cela rodina - ked treba.

krtica11
5. mar 2012

mi ho davame ked je maly chori vždy nam pomohol 🙂

koniarova
5. mar 2012

Ja zlepšenie nevidím. ☹ ☹

tinusss87
6. mar 2012

my ho pouzivame pri kazdej nadche a kasli a vzdy pomohol 🙂

viki2912
6. mar 2012

pri lahsom zahlieneni na pomohol...

alena16
6. mar 2012

Dávala som ho viac krát, ale nikdy som nezbadala ani najmenšie zlepšenie...

simona112
6. mar 2012

mojim deťom nezabral ale manželovi áno. 🙂

elli333
6. mar 2012

ja som u nás nevidela žiadne zlepšenie 😒 malá z neho práveže bola akási nervózna a plakala tak som prestala dávať,na hlieny nemal akosi žiaden účinok...ale na tvojom mieste by som vyskúšala lebo na každého môže pôsobiť inak,vám možno zaberie ako zabral u iných

zuzka1008
7. mar 2012

nam pomohol, uvolnuje hlien

stanislavao
7. mar 2012

nam nepomohol

happygirl
7. mar 2012

Sinupret ako doplnkovu liecbu nasadzujeme vzdy pri nachladnuti alebo kasli ale tak, ako tu uz bolo spominane, ak je ten kasel silnejsi, tak jednoznacne k tomu aj nejake mukolytika (Mucosolvan Junior, Hedelix alebo teraz momentalne berie k tomu mala Prospan)... ale len pripominam - mukolytika nasadzovat az ked zacne vykasliavat... kym ma dusivy alebo laryngiticky kasel (suchy) podavat antitusika (Stoptusin, Ditustat a atd.) a v tomto pripade je to super kombinovat s Calcium Chloratum sirup (tiez uz tu bol spominany) - ale tiez pozor - ak sa uz zacne vykasliavat,tak uz Calcium vysadit, ten davat len pri suchom al. dusivom kasli...inak je to kontraproduktivne... ALE k SINUPRETU 🙂 odporucam 🙂 v zmysle vyssie uvedeneho... pre deti mam doma v zasobe vzdy kvapky a pre nas dospelakov mam tabletky, vzdy nasadzujem...este nieco podobne ako Sinupret na bylinkovom zaklade a na dychacie cesty su ako doplnok fajn aj kvapky Kaloba (tusim su z nejakeho kvetu ? tusim pelargonia) 😎