Aké máte skúsenosti s kvapkami Uniflox?

evil15
7. okt 2010

doktorka nám dala Uniflox kvapky ale sú to očno/ušné kvapky a nám povedala že jej to mám dávať do nošteka máte s tým niektoré skúsenosti??? ved sú to kvapky až od 1 roku a moja malá má 5 mesiacov!!!!! Máme stafilokoka ☹

strapco13
7. okt 2010

@evil15 mozu sa aj do nosteka..ale napis mi IP ake mate vlastne problemy
ak je soplik do zlta alebo zelena..treba uz ATB..ale skor by som dala pamykon..je vhodnejsi pre deti
stafilokok..nie je bacil, ktory sa musi nutne preliecit..pokial teda sopliky nie su farebne..je velka premorenost obyvatelstva tymto bacilom..a on je slaby bacil..staba sa pomaly normalnou nasou sucastou v nose a hrdle /inde ale moze robit vazne problemy/
prestuduj si clanok v mojom fotoblogu o spravnej toalete nosa

dankadina
7. okt 2010

na takeho veci je pamycon

juliagregor
7. okt 2010

uniflox nám dala očná na zápal očiek...je silnejší
normálne do nošteka používam Pamycon..
ked nám to neprechádza, tak až vtedy kvapnem uniflox..

aktak
26. okt 2010

my sme Uniflox brali ako ! 3-tyzdnovi ! na streptokoka pneumonis v nosteku, teraz berieme na Hemofila tiez v nosteku 😒

larra111
27. nov 2012

nepredá niekto z vás žienky nedoužívané lieky Uniflox??

marduliena
1. dec 2012

My mame dobre skúsenosti s kvapkami Uniflox ked maju deti soplíky a maju žltkastú až do zelena farbu a nemaju teploty tak nam da unfilox a zabera to. 🙂

conny001
28. jan 2013

Nám dala tiež doktorka uniflox teraz, ešte sme ho nemali, ale pamycon nám nezabral a stafilokoka má malý už asi tretí krát... malý bude mat 5 mesiacou za pár dní a ešte stále nemáme koli tomu bacilu ani prvé očkovanie... čo sa môže stat ak ho zaočkuje ked bude stále mat stafilokoka?

rainee
27. jún 2013

dcerka mava casto od nastupu do skolky zeleno-zlte sople, potom to ide na priedusky + kasel, zvysena teplota a mame na 2-3 tyzdne "o zabavu postarane". takto je furt dokola a nie je sanca s tym nieco spravit, kedze deticky su tam takto usopleno-ukaslane tusim vsetky a v pohode ich daju rodicia do skolky 😠 pamycon nam moc nezabera, teraz sme dostali uniflox do nosteka, aj ked pozeram ze je to do oci a usi, tak teraz tiez googlim ci sa to dava aj do nosa lebo sa mi to nezadlo, ale vraj ano.

jajuska13
1. feb 2016

Aktak a pomohlo vam to?ako casto ste byvali vtedy chori?? Ja mam tiez 3tyzdnoveho syna a v oku mal stafilokoka davalo sme uniflox a pomohlo ale dostal nadchu trva uz vyse tyzdna huste biele aj zlte sem tam sople a dr kazala ten uniflox dat aj do mosa ale bojim sa take male babatko nestane sa mu nic?

janci05
27. sep 2016

od kedy môj syn nastúpil do škôlky, tak má každú chvíľu nádchu. doktorka nám dávala Pamycon, ale ten keď sa často používa, tak už nezaberá. známa mi doporučila Uniflox a ten nám zatiaľ zaberá lepšie. treba vyskúšať. ja som spokojná.

manky82
7. okt 2017

Prosim vas mozem dat kvapky unoflox do nosa aj ked su uz dlhsie otvorene? 3 mesiace. Niekde som citala ze sterilne musia byt len do oka. Dakujem.🙂

lienqa
25. okt 2017

@manky82 asi neskoro ale do 6 mesiacov od otvorenia by sa mali iba používať ja som mala z januára ale už som sa bala si ich dat.