Ako často podávať Espumisan bábu?

mirasierra
29. dec 2007

poradte mi prosim. mam 5 tyzdnove babo s kolikami a uzivala doteraz kvapky sub simlex. kedze nezaberaju, chcem skusit espumisan, ale v pribalovom letaku sa nepise akocasto jej ich mozem davat. pri kazdom kojeni 25 kvapiek? alebo len raz za den? poradte mi prosim.

tin007
28. okt 2009

ahojte, neviem, ci to uz v diskusii bolo, ale sab simplex ma 9x viac ucinnej latky (simeotikum sa tto tusim vola) ako espumisan a cena je rovnaka 😖 nam zaberal lepsie sabs simplex, aj malemu viac chutil, pri espumisane to vypluval, mozno mu vadila ta kvazi bananova prichut

cetera
28. okt 2009

my takistobudime zo spanku na hrozne krce ci co to je....nie som si ista ci je to kolika lebo okrem toho ine priznaky nemame...ziaden plac ani nic ostatne.....nie je to iba z naduvania aleboz mlieka co som stale doteraz pila? uzivali sme na to sab simplex ale nic ....z espumisanu aspon trosku prdkame ale chcela by som skusit infacol
lebo sa uy nemozem pozerat ako sa babulka trapi

petra1985
28. okt 2009

infacol som davala aj ja no najviac pomahal sab simplex

dankasona
26. dec 2009

ahoj, ja by som chcela napisať môj názor na espumisan, mám trojmesačnú dcéru a od narodenia ma koliku, nevedela som si s ňou rady, vyskúšala som asi všetky možné kvapky a stále nič, až kým mi nedoporučila pani doktorka espumisan, ja nekojím a malej dávam nutrilon comfort, espumisan jej dávam pri každom jedle po dvadsať kvapiek, a môžem povedať že je lepšia aj kaká dobre, tiež som nevedela ako dlho ho môžem užívať, lekarnička mi povedala že aj dlhodobo, prajem veľa trpezlivosti

kessiee
26. dec 2009

nam doktorka povedala, ze ich mozeme davat pred kazdym papanim, a to 10-15 kvapiek. davame doteraz, ale uz len rano a vecer pred papanim 😉

iinuska
26. dec 2009

danka, ja som davala tiez espumisan, ale max. 10 kvapiek, to malemu sstacilo. Najprv pred kazdym kojenim, potom som to redukovala

indys
3. aug 2012

viete mi niekto poradit ? ako skoro po uzivani espumisanu ste spozorovali zlepsenie stavu?

mummy01
3. aug 2012

@indys ja som davala dcerke takto-kolika jej zacinala vzdy o 19.00 tak mi lekarka poradila dat do mliecka tak 2-3 hodinky pred tym ako zacne kolika,takze som davala medzi 16-17.00 a potom este vecer som zopakovala.Nam to pomohlo okamzite.

indys
3. aug 2012

@mummy01 nas maly ma ale problem s vetrami cely den a davat pri kazdom kojeni mu to nechcem,lebo niekedy pyta aj po hodine nema typicke koliky v presnu hodinu aj ked vecer byva mrzutejsi a uplakanejsi

lenusik2361
19. aug 2013

Baby mame sest tyzdnove dieta a posledny tyzden cca place,nieje kojena,davala som Bebu,ale prestala pit a tak sme daliNutrilon,ale mam pocit,ze ma v brusku krce,ale niesom si ista.lebo place a citit to,ze to ma,bud ztrhnuty spanok-preruseny,alebo krce v brusku-koliku,len neviem.

lenusik2361
19. aug 2013

@lenusik2361 uz som zufala,ze co jej je,doteraz bola ako anjelik,aj nam dobre spinkavala,teraz malo.Espumisan mam davat,ci ako?Dakujem

lucia006
19. aug 2013

Mi sme davali raz denne len 25kvapiek ,ale poviem ti pravdu malinky moj mal koliky od 3 tt,az do 4mes,vyskusali sme setky dostupne kvapky a probiotika a um mlieko na koliky a nic absolutne nezaberalo ano kusok,musite vydrzat!vela stastia 😉

milasik1903
17. sep 2013

prosim vas, od akeho veku sa moze uzivat espumisan? dakujem

miku1
17. sep 2013

@milasik1903 Kvapky môžeš dávať od 1 týždňa bábätka.

milasik1903
17. sep 2013

@miku1 dakujem velmi pekne

kaja554
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucijasm
26. aug 2022

@faustina ahoj odporúčam Nutrilon Comfort a Colics nám veľmi pomohol dokonca ti ho vie predísť lekar každý týždeň a doplatok za 3 krabičky 400 gramové je 3€. Vyskúšali sme všetko a toto nám veľmi pomohlo.