Aký je podľa vás najlepší sirup na kašeľ?

nenka83
3. jan 2008

poradte mi, moja mala je uz 3 tyzdne chora.no zhorsil sa jej kasel.kasle tak ze ju natahuje.pri prehltani ju boli-mali sme calciovy sirup, muscosolvan a stodal.nic nam nepomaha.poradte ☹

denisocka
31. máj 2008

baby,som si nevšimla že som v batoľaTáCH, takže tub sa odpoved asi nedozviem tak skoro už som nasadila fenorin P,a uvidíme či to uvolni

emjee
27. nov 2008

amarelka • 1d • Dnes o 13:35
ahojte, malý trochu pokašliava, mám sirup stoptussin, ale ten je hnusný a nechce ho..viete mi poradiť nejaký sirup alebo kvapky dobré na dráždivý kašel, ale také čo by som do nho aj dostala?

hlieny zatial nemá, len ho dusí, asi mu prešlo z nošteka aj na dolné dých. cesty

blau • 1d • Dnes o 13:41
Ahoj my davame hedelix, povedali mi v lekarni. Maly sa nan tesi ked mu len poviem, ze mu dam medecinku. Mne teda nechuti, ale hlavne, ze mi to zje a nemusim mu to davat do cajika, lebo on aj tak ziadny nepije iba ak vodu, tak vyskusaj ten

edita33 • 2d • Dnes o 14:41
aj mi prave berieme bromhexin a calcium,starsi ten vypije v pohode ,ale maleho nahanam po byte,kym nevylejem z lyzice vsetko,,davam mu do caju,,cez den,,ale v noci mi teraz mal dva dni teploty,,no vojnááá,,ne a ne otvorit usta,,,vtedy je najhorsie mu podat liek,,ked je rozospaty a nekludny,,,cez den v pohode ,nasilu vopcham,poreve trochu,ale nocami zobudi aj susedov,

susik77
27. nov 2008

amarelka: na suchy je dobry sinecod kvapky, ten hedelix je skor na odkaslanie. ten sinecod sa chutove da, lepsie ako stoptussin

monca301
27. nov 2008

u nas ditustat

zuzkafuny
29. nov 2008

U mojej Zuzky zatial stále zabral Sinupret
Mišiačikovi som ešte neskúšala... ešte nekašĹAl... zatiaľ... 😉 🙂

lucinka1104
29. nov 2008

My používame stoptusin

junovka
29. nov 2008

nam zvykol pomoct homeopaticky sirup Stodal 😉

tamia
30. nov 2008

ako rozoznáte aký je to kašel?

sassi
30. nov 2008

Ambrobene alebo Mucosolvan Junior (je to to iste, len iny vyrobca)
na zmiernenei tvorby hlienu Aerius (na predpis)
a na zastavenie sucheho kašky Stoptussin

matica2
30. nov 2008

ahojte my používame mucosolvan a ambrobene a na suchý ditustat

livia76
1. dec 2008

😉 u nás sa ujal skorocelový sirup-sú rôzni výrobcovia- 😀 nedám naň dopustiť 😵

jarula25
1. dec 2008

no u nas zabera len ditustat alebo sinupret. 🙂 .uz sme skusaly aj mucosolvan ale vobec nezaberal.. 😢

titanic20007
8. dec 2008

AHOJTE MOJ MALY DROBEC UŽ ANI NEPOČITAM KOLKO HO TRAPY KAŠEL UŽ SME VŠETKO MOŽNE VYSKUŠALI A NIČ NEPOMAHA UŽ SOM STOHO STRAŠNE ZUFALA ŽE TAK HO TO DRŽI DLHO ALE V TO ČO STE PISALI DUFAM
ŠIMLA SOM SI AKO TU PIŠETE A ČO BERU VAŠE RATOLESTI TAK VYSKUŠAM NIEČO ODVAS POMOŽE CHCEM MU KUPIT MUCOPLAN TAK VERIM ŽE ZABERIE MU RYCHLO AJ TERAZ V NOCI NESPINKA LEBO NEMOŽE NAJHORŠIE JE KED NAŠE MALE RATOLESTI NIEČO TRAPY NO NIE ŽELAM VAM PRIJEMNY VEČER

bianca7
12. okt 2009

Znovu obnovujem tuto temu.Nas maly ochorel,dr.mu predpisala calciovy sirup.Maly je iba kojeny(ma 8 t),a v navode je napisane,ze treba zapit dost.mnozstvom tekutin,mliekom sa neodporuca.Poradite mi ako ste to davali vy? Dakujem

moni83
12. okt 2009

Bianca7 mi používame HEDELIX môže sa používať od začiatku a nám sa osvečil a aj pomohol . Určíte odporúčam. 🙂

tinusi
12. okt 2009

Hedelix - jednoznacne!

dai
13. okt 2009

my sme mali zatial 2x kaslik a oba 2 razy pomohol hedelix... 😉

sirinka
13. okt 2009

u nas zatial viedol skorocelovy domaci sirupcek...a teraz skusam hedelix, tak som zvedava, dufam, ze zaberie.

blau
13. okt 2009

aj nam pomaha hedelix, ale teraz sme mali amdrobene a fakt je dobry 😉

lyongirl
13. okt 2009

náš malý má teraz neskutočný kašel, až taký, že ho napína na zvracanie. Dávam mu Stoptussin na radu lekárky, berie aj ATB, tak snáď mu zaberie.
Mali sme aj Mucosolvan, Halixol a Ambrobene a vždy mu zabrali.
Ten Hedelix je na aký kašel?

titkovamiriam
13. okt 2009

calciovy sirup a medovy caj z lipy

pato
3. jan 2010

ahoj vzdy najlepsi liek domaci je cibula s medom alebo s cukrom zasypat aby cibula pustila stavu a potom podavat mozes aj kazdu hodinu za lyzicu.je to osvedceny a znamy liek nasich starych mam.

loko
14. jan 2010

ahoj, my sme mali osvedceny hedelix, ale po cca 2 tyzdnoch zacal vracat. doktorka povedala, ze ked ho tak dlho berie moze z toho vracat. poradila nam mucosolvan junior a zabera.

jahodka11
14. jan 2010

pre nas najlepsi stodal....3x denne mala lyzicka....a na plucka teply olivovy olej....to je uplne naj.... 🙂

kiama
19. jan 2010

u nas tiez pomohol stodal

zuza.m
19. jan 2010

my ms epouživali už dva krat mucosolvan junior a pomohol ale davali sme už pri naznaku kašla.

murinka
19. jan 2010

solvolan 🙂

enrikad
22. jan 2010

nám pomohol na kašeľ SINECOD
a na zmiernenie tvorby hlienu a vykašliavanie sme od dr. dostali Aerius (na predpis) - je tiež dobrý,

leka323
22. jan 2010

Na kašeľ jednoznačne cibuľový sirup, Mucoplant skoroceľový sirup, alebo v predajni so zdravou výživou kúpite bylinkové sirupy - skorocel, mater. dúška a tymiánový sirup, ktoré pomiešam po troške do čaju.

diddi
22. jan 2010

my pouzivame Sinupret