Aký je podľa vás najlepší sirup na kašeľ?

nenka83
3. jan 2008

poradte mi, moja mala je uz 3 tyzdne chora.no zhorsil sa jej kasel.kasle tak ze ju natahuje.pri prehltani ju boli-mali sme calciovy sirup, muscosolvan a stodal.nic nam nepomaha.poradte ☹

jakubik
28. nov 2014

@dadulka19 pri suchom kašli nie su hlieny a nevykašliava sa,

klara_159
1. dec 2014

u nás boduje jednoznačne stopkašel sirup dr. weiss 🙂

morkaska
16. dec 2014

Na suchý kašel používáme sirup Levopront, dávám ho malé hlavně na začátku, kdy má malá dráždivý kašel, který ji nedá spát 😖

marikalysik
14. feb 2015
Používateľ marikalysik je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od marikalysik.

My sme teraz otestovali sirup na kašeľ Stopkašeľ a musím povedať, že je naozaj skvelý. Synovi pomohol, mal suchý kašeľ a tento sirup mu to postupne stlmoval až úplne odstránil. Navyše nie je ani drahý 🙂

niagara11
26. feb 2015

Dobry je ten Hedelix sirup, spolu so Sinupred kvapkami, biotussil kvapky ... vsetko je prirodne. Tiez mozes skusit aj cinsky sirup proti kaslu, ak by to bolo horsie, dostat v bio obchode.

maria.vinea
4. mar 2015

mne zabral malemu robitussin, ale je to individualne mali sme aj ditustat, a od lekarky na volny predaj je este dobry Bronchypret

mizu89
29. apr 2015

Mamicky poradte nejaky sirup od kasla pre 6 mesacne dieta?Co som nasla tak Hedelix,Stodal,Ambrobene.Mate nejake skusenosti aj s inymi sirupmy?Dakujem

slniecko192
18. jún 2015

Žienky ak dávate nejaký sirup od kašľa dávate aj napríklad ditihiaden, lebo naposledy pred dvoma týždnami pokašľoval malý pár dni nič strašné, berie dlhodobo Aerius, tak som si myslela že to postupne prejde, cez víkend sa ale zobudil a do pol hodiny, nabehol taký kašeľ, že sme bežali na pohotovosť, a dali nám dithiaden, aj Calcium chloratum, a aj Mucosolvan. Pomaly to prešlo bol pokoj asi tri dni, ale teraz akokeby sa mu ten kašeľ vracal spať, niekedy sa mi zdá že je to suchý kašeľ, a chvíľami je vlhký, nemá nejako veľa hlienov ani nesoplí. Nekašle nejako často, ale občas pokašluje. Ráno som mu dala 1/4 ditiadenu a zase Mucosolvan. len neviem či je to v poriadku. Neviem či nekupim radšej Stop sirup, avlastne teraz ani neviem či mu k tomu dať aj dithiaden alebo už nemusí? Neviete poradiť. nerada by som, aby sme skončili s laryngytídou.

iweta1her
21. okt 2015

my teraz kloktáme stopkašel sirup dr. Weiss a dosť nám pomáha 🙂

mlsnapani
11. dec 2015

@briluxina mucosolvan nie je na suchý kašeľ. To Vam dieťa bude kaslat este viac.

mlsnapani
11. dec 2015

@mizu89 urcite odporúčam PROSPAN SIRUP. Je tiez z brectanu ako Hedelix ale iný extrakt. Vyborne ucinkuje lebo rieši kašeľ a zároveň rozťahuje dýchacie cesty. Je už od narodenia a je bezpečný a ešte aj dobré chutí 😉

mlsnapani
11. dec 2015

@lentilka_17 benzoat sodny urcite nie je bezpečný pre deti. Nemajú ho všetky sirupy. Je to pomocná látka a neodporúča sa deťom.

luucciaa
21. feb 2016

Nam teda jedine Solmucol na vlhký kašeľ. Hedelix, propán, mucosolvan, trifed, nic z toho nepomohlo

lulistek
21. feb 2016

Skorocel

sense
21. feb 2016

Uprimne najviac mi pomohol cibulovy domaci a to mam odskusane asi vsetky volne dostupne z lekarni

slavomiradukayova
4. mar 2016

prosim o radu mali ma priedušky ma 3 mesiace a je zahlieneni aki sirup je dobry berie antibiotikum zinat

betka22betka
4. mar 2016

najlepší je Tannen sirup v kombinácií s Tymiánovým krémom- natrierať nad prieduškami- všetko na prírodnej báze

luucciaa
4. mar 2016

@slavomiradukayova my mame teda 21mes. ale so zahlenenim bojujeme od decembra, dvojo atb, naposledy dva tyzdne dozadu zinnat a snad vsetky sirupy a nic. Vykašľať aj tak sa neda. No včera som kúpila sinupret a začali sme uz dnes rano vykasliavat.

gala79
4. mar 2016

domaci cibulovy s tymianom...

ostap
4. mar 2016

Nas maly mal do jedneho roka 11 (!) antibiotik,bronchitidy a laryngitidy v jednom kuse. Zacali sme davat normalne bylinkove caje s medom od vcelars a doma vareny tymianovy sirup,ked je uz hodne na hrane,tak martankov imunoforte a za cely dalsi rok bol chory len raz 🙂)) takze tymian a med

milamil
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikina84
16. apr 2016

@nenka83 CITRON,CIBULA,ZAZVOR,CESNAK A VSETKO ZALIAT MEDOM..NECHAT VYLUHOVAT JEDEN DEN A POTOM 2 AZ 3X DENNE DAVAT PO CAJOVYCH LYZICKACH.. NIC MOC CHUTOVO,ALE VELMI UCINNE.. 😉

mnamko
16. apr 2016

Nam Mucoplant

tuqanqa
16. apr 2016

Robitusin na suchy kasel.

gabriela93
16. apr 2016

@nenka83 u nas pomaha stoptusin.

silvid
16. apr 2016

skorocel, resp. skorocelovy sirup robeny doma, takisto prvosienka-prvosienkovy sirup, fialka-fialkovy sirup, podbel-podbelovy sirup

biokozmetika
17. apr 2016

klasicky domaci cibulovy sirup. o obcas k nemu stop kasel alebo stodal. hedelix mi deti vobec nechceli 😒 dokonca syncek z tej chute az zvvracal a z mucosolvanu sa obaja vyhadzali krupicov.skusali sme aj domaci mrkvovy sirup (nemala som pocit, ze zabral). lekarka mi tiez poradila majoránkový čaj s medom (zatiaľ sme neskúšali a dúfam, že tak skoro ani nebudeme musieť 😉 )

m1russka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gveronika
21. apr 2016

Ahojte ja sa chcem opýtať či ste niektorá dávala dieťaťu narosan čučoriedkovy a či vám pomohol?

lili007
30. apr 2016

Nam paradoxne niekedy pomoze vysadit vsetky lieky a uzivat domaci cibulovy sirup pripadne tymianovy. Cibulovy je z nakrajanej cibule, medu a citronu, to odstoji a pusti stavu.
Tymianovy je klasicky zaparena lyzica tymianu. Vyskusajte