Aký je podľa vás najlepší sirup na kašeľ?

nenka83
3. jan 2008

poradte mi, moja mala je uz 3 tyzdne chora.no zhorsil sa jej kasel.kasle tak ze ju natahuje.pri prehltani ju boli-mali sme calciovy sirup, muscosolvan a stodal.nic nam nepomaha.poradte ☹

polyana
21. feb 2014

Po roznych odskúšaných sirupoch a neustálom kašli- sme sa dali len na cibulový čaj a konečne výsledok. Takže odteraz už len to 😉 😉

paxpace
4. mar 2014

@apis 🙂

apis
5. mar 2014

solmucol

keira
31. mar 2014

@bubulka722 ako ho robis? ja zalejem horucou vodou cibulu, necham luhovat, pridam med a podavam .. je to oK?

keira
31. mar 2014

@keram3053 a kde sa predava?

keram3053
31. mar 2014

@keira
Daj si do google firma just a ma svojich obch. Zastupcov

patulienkab1
31. mar 2014

Bronchipret - jednoznačne. Najlepšie je na tom to že to nie je žiadna chemikália ale prírodný výťažok z materinej dúšky a brečtanu.

bubulka722
31. mar 2014

@keira Nie, horúcou vodou zničíš vit. C, ktorý je vo vysokej miere obsiahnutý v cibuli. Ja si cibulu nakrájam na kolieska, vrstvím ju koliesko po koliesku do širokého pohára a medzi každé dám med. Nechám to tak 1/2 hodinku kým cibula pustí šťavu. Potom len zlejem do väčšieho štamprlíka a podávam. Každý deň robím z novej cibule. Malá to má veľmi rada a celú dávku behom dňa vypije.

milota164
22. apr 2014

my pouzivame hedelix a tiez ten cibulovy sirup

iinuska
22. apr 2014

ono aj vela zalezi o aky typ kasla ide...

lenka369
14. máj 2014

@bubulka722 ahoj mozem sa opytat na ten sirup kolko krat denne ho davas dcerke a kolko ml. a teda kolko ma rokov tvoja malicka mozem to dat aj 20 mesacnej?????dakujem

bubulka722
15. máj 2014

@lenka369 Úplne v pohode. Ja som ho malej začala dávať keď ešte nemala 1 rok. Dávam jej ho tak 5 krát za deň po čajovej lyžičke. Moja má teraz 3,5 roka. Tento sirup neobsahuje látky ako produkty z lekárne, takže nehrozí žiadne predávkovanie.

monnell
15. máj 2014

Od 3 rokov je dobry sirup dr. Weis stop kaslu, je urceny na suchy aj vlhky kasel

martuska00
26. máj 2014

baby ako dlho možem malej podávať sirup už 2 týždne má kašeľ

slavka1307
29. máj 2014

@martuska00 Ja by som išla k doktorovi.

mnamko
29. máj 2014

aj ja badám zlepšenie po cibulovom sirupe,pár dní som jej dávala aj na vatu bravčovu masť na noc,a teraz som jejvysadila mlieko krabicové a keďže nezaspí bez flašky z mliekom kupila som jej zas francúzske a už/klop-klop/ nekašle,okno v noci stále v mikrovetraní aby nebolo teplo v izbe

micicka
29. máj 2014

my máme tiež veľký problem s kašlom, už nás trápi viac ako mesiac, u dr sme boli už viac krát, všetko je v poriadku, hrdielko, dýchanie čisté, stery ok, ORL vyšetrenie ok! vždy jej to pomaličky ustupuje a potom zase bum a kašle celú noc. už tým sirupom na vykašliavanie a zastavenie kašla neverím. tiež dávam cibuľovú šťavu a niekedy zaberie aj jazvečia masť od swissu. ale cibuľová šťava je asi naj.

natalia777
2. jún 2014

@micicka a skusali ste sirup trifed? je na predpis od lekarky, moja dcera tiez zvykne tak dlho kaslat aj 3 tyzdne a nakoniec jej vzdy daju pamycon do nosa a ku tomu trifed a je hned fit ale ma mokry kasel

natalia777
2. jún 2014

@micicka a druha moja dcera ta mladsia ma suchy kasel a tej tiez vobec nezaberaju tie sirupy na zastavenie kasla takze my sme iba na obycajnom kalciovom sirupe kym sa jej kasel nezmeni na mokry a potom jej davam mucosolvan alebo solmucol..... a davam jej aj fenistil kvapky

titulienka
2. jún 2014

Ak zacinaju pokasliavat tak im hned davam robeny tymianovy sirup a v pripade ak to nevychytame tak na suchy kasel zlty trifed a ak uz je kasel vlhky tak zeleny trifed 🙂

micicka
2. jún 2014

@natalia777 trifed sme mali 2x, prvy raz zabral krasne, hned bolo po hlienoch, druhy raz bohuzial nezabral skoro vobec, potom sme uz neskusali. Teraz je opat trosku lepsie, uvidime do kedy, ale ciste tomeste nie je.

frozenelza
2. jún 2014

Nam nikdy ziadny sirup nezabral...len cibulovy doma robeny

lentilka_17
8. okt 2014

ako aj monnell píše Dr. weiss stopkašeľ sirup je dobrý pre deti, ja som ho dávala dcére už od dvoch rokov a pekne zaberal

monkabr
8. okt 2014

@lentilka_17 Stopkasel moze pomoct, ale nechapem, ako moze liek pre deti obsahovat toto
http://www.emulgatory.cz/seznam-ecek/E211

evittam
8. okt 2014

Cibuľový sirup alebo čaj. 😉

maca283
8. okt 2014

Tanen sirup a jasvečie sadlo

lentilka_17
10. okt 2014

@monkabr podľa toho čo som si zisťovala u farmaceutky benzoan sodný sa nachádza v každom sirupe, je ho tam minimálne množstve takže nemože dieťaťu ublížiť, v čechách je tento sirup dokonca od jedného roka povolený a spĺňa všetky normy či už európske alebo domáce, je jasné, že každý farmaceutický výrobok alebo liek v sebe obsahuje emulgátory, ečká proste dáku chémiu, ale dokým je v malom množstve a neublíži a výrobok pomáha tak je to zanedbateľné 🙂

monkabr
10. okt 2014

@lentilka_17 Nie, ani zdaleka sa nenachadza v kazdom sirupe, stopkasel je praveze jeden z mala sirupov, ktory ho obsahuje. Pozdravujem pani farmaceutku 🙂 Su ovela bezpecnejsie-nezavadnejsie konzervanty. Aj totalne nezdrava coca cola uz ho prestala pouzivat koli jeho neziaducim ucinkom
,,V ČR je použití této látky omezeno na nezbytně nutné množství do vybraných druhů potravin. V USA je tato látka také povolena, označena jako GRAS. V závislosti na podezřeních z nežádoucích účinků Coca-Cola oznámila, že nebude ve svých výrobcích benzoan sodný používat"

sisinka88888
10. okt 2014

Nám sa jedine osvedcil sirup ERDOMED!nic iné nezabera dcere(9 rocná) 😒

inka04
10. okt 2014

cibula s medom🙂