Avon Bronze Kids SPF50. Skúsenosti?

robin.k
13. jún 2009

Prosím niekoho kto má skúsenosť s týmto krémom nech sa ozve.Na internete sa objavil test z roku 2004 kde sa kde sa o mliekach na opaľovanie od avonu nepíše veľmi v superlatívoch. Toto by mala byť novšia rada krémov, tak by ma zaujímali vaše názory. Ďakujem

veronikahel
13. jún 2009

nepoznam... ale my mame citlivu pokozku, sme alergici, chodime na kozne, natierame sa 25-kou detstkou z oriflamu a je to OK 😉

blovitc120
13. jún 2009

Ja by som pre dieťa určite nepoužila opaľovací krém od Avonu ani podobných značiek. Pre malé deti musí mať fyzikálne OF, nie chemické. ČIže obsahovať zinc oxid a titánium dioxid a nie tie chemické s...ky 😉

veronikahel
13. jún 2009

cim vyssii faktor, tym viac chemikalie... pouzivame aj daylong 50+

robin.k
autor
13. jún 2009

Zabudol som povedať že deti majú 9 a 11 rokov.

veronikahel
13. jún 2009

robin, tak objednaj vzorku, alebo cele mlieko a ked nebudete spokojni, tak vratte, ved je tam 100% vratenie penazi, nie?
alebo skus pozriet v lekarni... aj bioderma ma dobre kremy.
tu mas na priklad: http://www.lekaren-nonstop.sk/oddelenie/98-opal...

robin.k
autor
13. jún 2009

Ďakujem za radu. Aby ste vedeli prečo som sa pýtal. Chystáme sa na dovolenku a v katalógu je momentálne akcia 1+1. Vychádza to super cenovo a v Chorvátsku počítame s veľkou spotrebou krémov. Len som som chcel vedieť niečo čo sa týka kvality tohto krému a či ste ho už niekto skúsili. Ďakujem

veronikahel
13. jún 2009

na dovolenku by som si zobrala radšej krém, ktorý máte už odskúšaný...

dermajetics
14. jún 2009

ahojky,
tento krém mám taky pro děti, moje děti jsou menší než toje dcera má rok a syn měl 3, a jsem s nim spoojená, máme ho asi 1,5měsíce a zatím vše ok, žádné nežádoucí učinky, všechno dobré....

tak snad jsem poradilaa 😀

diddi
14. jún 2009

Urcite by som pre malicke deti do 4-5 rokov nepouzivala Avon,Oriflame,Nivea,Astrid....len z lekarne Daylong,Vichy....a najvyssi faktor 50/60....a pre atopikov zvlast...tusim aj Eucerin vyraba opal.krem

ukana
14. jún 2009

robin, ja mam s nim dobre skusenosti, a predsa tvoje deti su uz velke a ak nebyvaju nejak precitlivele na kremy, tak by som do toho sla..........ja kupujem vzdy nejaky, co je v akcii, nivea, astrid, avon, a nebol problem ani s jednym, kupujem tie detske ............ 😉 aj som jeden cas robila Avon, a tie detske kremy mali dobru odozvu u zakaznicok, chvalili si ich, a opakovane kupovali, boli snim spokojne...........

jeudi
14. jún 2009

jestli je to ten co barvi tak ten je super..jsou videt vsechna mista kde je dite natrene a drzi dlouho.